Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

sveikutės, aš šiandien tikriausiai nieko nedarysiu, nes parsivežėm iš kaimo čeburėkų, dar šaldytuve visokių sūrių, dešrų yra, tai valgysim ką rasime šaldytuve
Atsakyti
Man tai parvėžė burokėlių iš kaimo, tai vakar buvo burokų sriuba su dž.grybais, dar biški kumpelio įpjausčiau. Šiandien išviriau pieniškų dešrelių ir pasikepinau burokėlių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 16, 11:01)
Man tai parvėžė burokėlių iš kaimo, tai vakar  buvo burokų sriuba su dž.grybais, dar biški kumpelio įpjausčiau. Šiandien išviriau pieniškų dešrelių ir pasikepinau burokėlių  rolleyes.gif

?
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 16, 11:03)

aišku pirmiausiai išverdu, paskui per burokinę tarką sutarkuoju ir kepu, biški prieskonių, prieš baigiant kept, grietinės šaukštą įdedu. thumbup.gif mes labai mėgstam
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 16, 11:07)
aišku pirmiausiai išverdu, paskui per burokinę tarką sutarkuoju ir kepu, biški prieskonių, prieš baigiant kept, grietinės šaukštą  įdedu.  thumbup.gif  mes labai mėgstam

geras kaip idomiai skamba, niekada nesu girdėjus, nu šaunuolė kokia išradinga, niekada nesu kepusi burokėlių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 02 16, 11:07)
geras kaip idomiai skamba, niekada nesu girdėjus, nu šaunuolė kokia išradinga, niekada nesu kepusi burokėlių smile.gif

Nu kad nuo mažens atsimenu taip valgydavom ax.gif
paprasta ir skanu ax.gif daug kas pradžioje nustemba, bet kiek teko namie vaišint, visiems patikdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 16 vasario 2009 - 11:11
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 16, 12:01)
Man tai parvėžė burokėlių iš kaimo, tai vakar  buvo burokų sriuba su dž.grybais, dar biški kumpelio įpjausčiau. Šiandien išviriau pieniškų dešrelių ir pasikepinau burokėlių  rolleyes.gif

assnd pietums virsiu burokeliu sriubos smile.gif ir nuo vakar like balandeliai bus smile.gif dar ryte va manus maziukei viriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 16, 12:11)



blink.gif ir su kuo valgomi tie kepti burokeliai? su duona? batonu? vieni? man kazkaip vistiek noretusi kokio mesgalio o tada burokeliai kaip garnyras smile.gif ax.gif 4u.gif
siandien nusipirkau puskili farso, o vakar pakeli varskes (tris tiesa sakant, nes rimi akcija buvo ax.gif ) tai is puses farso isvirsiu siek tiek sriubos su frikadelem, skystimelio norisi kazkaip, o is kitos puses kepsiu bulviniu blynu su mesa kiek iseis ir be mesos, valgysim su grietines - varskes padazu. bulviu nusipirkom du maisus, 20 kg atrodo, sumokejom 10 Lt. pigiai nes mazos bulvytes, uzsikasiu kol nuskusiu doh.gif tai siandienos pietus kainuos apie 6 Lt blynai ir dar 3 Lt sriubike.. smile.gif
Atsakyti
sveikutes. Vis paskaitau paskaitau sia teme, prisrenku geru minciu ir ideju, bet niekada neparasau, o va siandien prisiruosiau brukstelt pora zodeliu. Ar priimsite mane i savo gretas?
As tai pat kaip ir daugelis stengiuosi gaminti pigiai, kartais gaminu is nieko smile.gif
Siandien pusryciams viriau varskecius is vien opokelio varskes ( si savaitgali maximoj pirkau varske po 1.49, tai nusiprkau 8 pokelius ir kelis jau uzsisladziau) ir viriau darzoviu sriuba, o petums ir vakarienei kepsiu paprastai bulves ir ipjaustysiu pora hodoginiu sasisku, valgysim bulves su kefyru ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 16 vasario 2009 - 15:06
QUOTE(mamkaa @ 2009 02 16, 15:04)
bulves ir ipjaustysiu pora hodoginiu sasisku, valgysim bulves su kefyru  ax.gif

tokie mūsų pusryčiai šiandien buvo smile.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif einu ir aš ką nors gaminti, visgi neužtekome likučių, kokį gulešiuką padarysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 02 15, 18:47)
sveikso tauputes 

kaip graziai cia mus pavadino biggrin.gif
vakar b silkes uzsimane tai buvo silkute su bulvem, o siandien vistienos plovas is saldytuve stovejusiu virtu vistos ketvertuku ax.gif n
Atsakyti
mano vyreliai siandien laaabai ilgai pokaituko miegojo, tai pakile suvalge sriubos su frikadelem, nemazai gavos, sotus abu, be to mazasis is tetes bliudo visas frikadeles isrankioo, dar gaus pries miega pieno ir gana smile.gif o tetei jei truks ko dar yra keli vakaryksciai kotletai mociutes pasirodo biggrin.gif o bulviniai blynai bus rytojui smile.gif
Atsakyti