Įkraunama...
Įkraunama...

Koks stilius ''gaubia'' Jūsų vaikus?

Mano dukra megsta susiristi kasytes su kaspineliais. Mokykloje pora kartu girdejau pasisaipymu. Kai jos paklausiu sako, kad viskas gerai. Kaip pasiklabeti su dukra. Kai imu apie tai kalbeti jis apsimeta, kad nekreipia demesio. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerealioji_Mama: 09 vasario 2009 - 22:10
Įdomi temelė paplepėjimams...Manoji (4m.) iki 4metų turėjo kažkokią keistą priklausomybę nuo suknelių ir sijonų, jokiais būdais neapmaudavome kelnių, kai pagliau visas nupirktas išaugo, pradėjo vilktis, bet tik kaip darbinį rūbą, kurio nereikia saugoti...O šiaip niekur iš namų neina neužsidėjusi kokio papuošalo, na pati yra prisivėrusi karoliukų, aš pridarau segių vaikiškų...puošeiva žodžiu, nors ne "fifa", mėginu ugdyti rengimosi kultūrą meniškai...
Atsakyti
QUOTE(Nerealioji_Mama @ 2009 02 09, 23:07)
Mano dukra megsta susiristi kasytes su kaspineliais. Mokykloje pora kartu girdejau pasisaipymu. Kai jos paklausiu sako, kad viskas gerai. Kaip pasiklabeti su dukra. Kai imu apie tai kalbeti jis apsimeta, kad nekreipia demesio. schmoll.gif


Vaikai visada ras is ko saipytis, net jei tai butu madingiausi batai mirksiukas.gif Nematau reikalo bandyti ipirsti vaikui kazka nesioti del kitu nuomones. Gerai, kad turi savo stiliu jau tokiame amziuje. Bent as tai priimciau teigiamai.
O dar geriau, kad nereaguoja i replikas.

As auginu dvi mergaites. Viena nuo mazumes buvo labai "mergaitiska" - sijonai butinai turi buti pusti, suktis, spalva tik rozine, jei ne - is bedos tiks su gelytem ar drugeliais. Be jos pirkti rubo negaliu schmoll.gif Kelniu musu spintoje yra tik keletas, bet jos nedevimos. Jei vakare suruosiu rubus be jos zinios - ryte butinai pasikeis visai netinkancias pedkelnes. Bet i tai nebekreipiu demesio, leidziu jai pasirinkti is keleto is anksto, nekuriu problemos.

Kitai gi visiskai dzin, kaip ja rengiu. Ant jos igyvendinu visas savo svajones ko neigyvendinu ant kitos hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OILILY: 17 vasario 2009 - 00:21
Toks kokį mama parenka biggrin.gif
Atsakyti
Sijonu ir sukniu, manija. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 12 14, 22:38)
Toks kokį mama parenka biggrin.gif

Pas mane taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 12 14, 21:38)
Toks kokį mama parenka biggrin.gif

na ir gerai. man tai nepatinka, kai panele jau nuo gimimo "as to nesivilksiu, tas negrazu". paskui ir yra barbiu kultas. badavimai ir visa kita vien tik del grozio. manau, mamos neturetu savo vaiku taip aukleti, kad grozis yra laaabai svarbus. nuo mazens reiktu aiskinti, kad grozis tai tikrai ne pagrindinis dalykas gyvenime. tokia mano nuomone. atsiprasau, jei kam neitikau su savo pasisakymu.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 01 16, 10:51)
na ir gerai. man tai nepatinka, kai panele jau nuo gimimo "as to nesivilksiu, tas negrazu". paskui ir yra barbiu kultas. badavimai ir visa kita vien tik del grozio. manau, mamos neturetu savo vaiku taip aukleti, kad grozis yra laaabai svarbus. nuo  mazens reiktu aiskinti, kad grozis tai tikrai ne pagrindinis dalykas gyvenime. tokia mano nuomone. atsiprasau, jei kam neitikau su savo pasisakymu.


atleidziu biggrin.gif

cia visiskai ne prie ko yra ir lytis ir barbes. Kodel apie berniukus tada neparaset, kad makvynai ir benai tenai biggrin.gif

Mano vaikams irgi daug kas nepatinka, negrazu, nepatogu, bet megsta jie ir kuklius drabuzius ir marskinius, svarkus ir sijonus nepripustus, o kai kuriuos pripustus. Man patinka, kad vaikas su nuomone, nes tai reiskia, kad atskritai kreipia demesi i drabuzius, netgi jei kazkam ir barbes stilius patika, tai kodel gi ne? Atsinesios iki 6 metu ir nepramus paskui paauglysteje biggrin.gif ar artejant 20ciai biggrin.gif

Zinoma, labai patogu, kai vaikas rengiasi ta, ka paduodi, bet visiskai nereiskia, kad tokiu vaiku-barbiu nera smile.gif

Grozis yra be galo svarbus, ir nesvarbu net ar tai grozis drabuzio ar patiekalo, is jusu pasakymo galima suprasti, kad kuklus daiktas jums nera grazus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 01 17, 09:42)
atleidziu biggrin.gif

cia visiskai ne prie ko yra ir lytis ir barbes. Kodel apie berniukus tada neparaset, kad makvynai ir benai tenai biggrin.gif

Mano vaikams irgi daug kas nepatinka, negrazu, nepatogu, bet megsta jie ir kuklius drabuzius ir marskinius, svarkus ir sijonus nepripustus, o kai kuriuos pripustus. Man patinka, kad vaikas su nuomone, nes tai reiskia, kad atskritai kreipia demesi i drabuzius, netgi jei kazkam ir barbes stilius patika, tai kodel gi ne? Atsinesios iki 6 metu ir nepramus paskui paauglysteje biggrin.gif ar artejant 20ciai biggrin.gif

Zinoma, labai patogu, kai vaikas rengiasi ta, ka paduodi, bet visiskai nereiskia, kad tokiu vaiku-barbiu nera smile.gif

Grozis yra be galo svarbus, ir nesvarbu net ar tai grozis drabuzio ar patiekalo, is jusu pasakymo galima suprasti, kad kuklus daiktas jums nera grazus  cool.gif

viso to mano pasisakymo esme ta, kad... gyvenau daugiabutyje ir ne karta girdejau, kaip panele taaaip reke ant mamos, kad ji nenupirko jai "N-tosios" bliuskutes. nesvarbu, kad pilna spinta ten pas ja. ir daug panasiu situaciju zinau. aisku, gerai, kai vaikas nuo mazens turi savo nuomone apie viska, tuo paciu ir apie apranga, bet... viskas turetu buti su saiku. zodziu, nesipykim, gyvenkim draugiskai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mane irgi labai mergaitiska mergaite smile.gif reikia puostis su sijonukais, pedutem, butinai reikai karoliuku, dar nagus nusilakuoti(su flomasteriais), lupas pasidazyti(su vazelinu), o kas svarbiausia nieko tokio jos nemokinau ir net pati taip nedarau, beveik nesidazau, sijonu nenesioju papuosalus irgi retai doh.gif O ji dar mane vis puosia ir puosia, moko mane moteim buti smile.gif Nors iki 2 m beveik brolio rubais rengiau, aisku turejo kelias sukneles , sijonukus, bet pagrinde berniukiski rubai. Turi kelniu, bet jas galiu uzdeti, tik kai einam i lauka, jei kur vaziuojam , paskui reikia jas nuimti ir uzdeti sijonuka, dar pasiima rankinuka koki, isideda ten savo daikciukus, nu man labai idomu visa tai stebeti. Klauso ir mano nuomones, pasitariam, kas prie ko labiau derinasi, niekad kazko labai nereikalauja, tik pasako pvz siandien turiu labai mazai sukneliu, nu istikruju labai paaugo ir visas beveik jau isaugo, bet neuzdesi,jei ko nenores.Megsta ir lelytem vsiokiu rubeliu siuti ir jas visaip grazinti biggrin.gif
O sunus svarbu dzinsai ir butinai trumpom maikem, nezinau kodel jam taip patinka, bet visu nauju maikiu nenesioja, sako per ilgos, ir jau kai vos nelenda bamba lauk tada velkasi. Trenigines kelnes tik i kiema dirbti, tada dar botai yra jegiskiausi batai. Bet siaip labai dar megsta uzsideti kostiuma, cia irgi nezinau is kur doh.gif (tetis is vis kostiuma uzsideda karta per kelis metus ypatingom progom). O jis issizyze kostiuma, baltinius, slipsus, sugaloja, vaziuojam i miesta ir pasipuosia, prisiderina batelius. DAr dabar aiskina kokiu spalvu dar jam reiks svarku ir slipsu biggrin.gif
VAikai tikrai su savo charakteriais gimsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 20 sausio 2013 - 20:53
QUOTE(ada21lt @ 2013 01 20, 21:48)

VAikai tikrai su savo charakteriais gimsta.

Bet ir tėvų daug reiškia mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tai visa laime kad maniske savo noru dar nereiskia biggrin.gif leidziu issirinkt ka vilksis i darzeli ir tiek.. visada einam su suknelem, sarafanais.. buna kad kartais ko nenori ta diena.. bet perku rubus be jos, ka noriu pati smile.gif
Va vienas dalykas tik, kad turi but patogu jai. Nu neduok D kasnors kur nors bus nepatogu, tai jau nepriprasysi vilktis, cia jau matyt i mane biggrin.gif na bet as ir neperku niekad kas nepatogu. Patinka man paprasti rubeliai, minimalistiniai. Lietuvoj perkam is vis mazai, dazniausiai parsiuncia is uzsienio, tai uztai dar geriau kad savo noru nereiskia smile.gif
Atsakyti