Įkraunama...
Įkraunama...

Geras kremas su didele spf apsauga

QUOTE(himalaia @ 2011 04 14, 15:40)
Iš esmės, SPF tikrai tik laiką ir tik UVB apsaugą nurodo, nes skirtumas tarp SPF 15 ir SPF 40 yra nežymus, tik 5% daugiau sugeriamų spindulių, tad galima sau galvos nesukti dėl to. Pvz., tarp SPF 30 ir 40 išvis tik 0.5% skirtumas.
O pati apsauga priklauso nuo filtro pobūdžio ir jo koncentracijos.

Dar apie ką reiktų pagalvoti renkantis SPF... Reitingas, laikas saulėje yra paskaičiuotas maždaug vidutinio stiprumo UVB spinduliams. O realiai, UVB stiprumas priklauso nuo geografinės padėties, metų laiko ir dienos tarpsnio (UVA intensyvumas nesikeičia visus metus ir nepriklauso nuo dienos meto). UVB intensyvumas 7 ryto ir 1 dienos labai skiriasi. SPF 15 nuo 7 ryto gal ir gali 4 valandas apsaugoti, bet pvz per patį piką visą laiką būnant saulėje, ir kelioms valandoms greičiausiai neužteks.
O kur dar tokie faktoriai, kaip užteptos priemonės kiekis, dažnumas, odos savybės ir t.t. Žodžiu, geriausia dėl kremų galvos labai nesukti ir geriau investuoti į skrybėlę bei didelius akinius laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 14 balandžio 2011 - 23:34
Tai koki visgi geriausia apsaugini krema nuo saules naudot? perskaiciau visa tema, vieningos nuomones nera biggrin.gif ir kazkaip specialiai riebiai odai nelabai ko yra sukurta is apsaugos nuo saules kaip matau.

Man reiktu nedideles - vidutines apsaugos. manau SPF 15-20 o vasara gal ir spf 30 prireiks smile.gif Dabar gal dar ir ankstoka, bet geguzes menesi tikrai prireiks, bunant daugiau laiko gamtoje, ant saules, ar vairuojant masina pries saule.
Pas mane situacija tokia, kad kad pries pora dienu baigiau gerti roaccutane, oda grazi ir t.t., bet sausa, tai rytais tepu bioderma hydra drekinamuoju kremu.

Kaip sitie?
http://www.noreva-le...49,cream-spf-30
http://www.annalotan...ig_pic/068.html
http://www.orivas.lt....php/pageid/245

ar dar kazka gal pasiulis? smile.gif himalaia, ka tu manai? smile.gif
Atsakyti
Kaip tik siandien poroj zurnalu buvo straipsniai apie kremus nuo saules, tai apibendrintai rasau kas tne buvo rasoma. 4u.gif Nors yra ir geresniu bei moksliskesniu straipsniu internete.

SPF apibrezia apsauga nuo UVB spinduliu, bet ne nuo UVA, kur nera apibrezto matavimo, todel reiketu ziuret i sudeti. Gerai, jei yra 'avobenzone' sudetyje (cheminis ingridientas, jis sugeria UVA spindulius vos tik jie paliecia oda) arba 'zinc oxide' (fizinis infridientas, jis atspindi UVA spindulius). Nors cinkas gali but tirstesnis, atrodyt kiek kaip kreida, bet jis neturi savyje chemikalu, todel tinka jautriai odai, aknei, rozines (odos ligos) odai, po proceduru. 'Avobenzone' labai geras, bet jei nera stabilizuotas, tuomet veikiant saulei greitai yra ir veiksmingas tebuna 1-2 valandas. (po to seka reklamavimas atitinkamu priemoniu, t.y. kompaniju, kurios stabilizavo sia sudetine dali)

Taip pat rasoma, kad visgi nesvarbu tas SPF skaicius, jei netinkamai naudojama priemone. Zmones daznai galvoja, kad didelis SPF ir nereikia pakartotinai teptis, o tai klaidinga. Jei ryte tepamasi kremu nuo saules, o paskui po keliu valandu pietaujama (ar pan) lauke, tai jau nebebus veiksminga ta apsauga ir reiketu atnaujint ja. (ir vel seka rekomendacijos naudot mineraline pudra bei kokios firmso tokia turi) O siaip:
SPF15 apsaugo 94%
SPF30 96%
SPF45 97%
SPF60 97,5% ar 98%
ir kuo didesnis SPF, tuo tas % skirtumas mazesnis tampa.

Beje, skaiciau kaip pasitept kremu nuo saules jau ant makiazo - tik nezinau kiek veiksminga/imanoma tai, bet tikrai isbandysiu, nes idomus budas. Zodziu, pasiimi pudros kempinele (kazka tokio), padengi ja purskiamu kremu nuo saules kol sudregsta ir su ja svelniai prilygini, prispaudineji kremuka prie veido. g.gif Manau ir su paprastu, ne tik purskiamu, galima ta padaryt.

Del paties naudojimo, tai, kad butu gaunama ta SPF apsauga, kokia rasoma etiketej, veidui (iskaitant kakla ir ausis) reikai 1 arbatinio saukstelio kremo. Kunui (bunant su maudymosi kostiumeliu) reiketu 5 arbatiniu sauksteliu (papildomai prie to veidui skirto). Jei naudojamas mineralinis kremas nuo saules su titanu (titanium) arba cinku (zinc), tai galima naudot puse to kiekio, nes mazos daleles padaro plona sluoksni, kuris placiau padengia didesni pavirsiaus kieki. Na ir dar kaip pasiulymas rasoma, kad su sauksteliu issimatuot i ranka reiketu karta, kad paskui jau is akies zinotum koks tas kiekis tiksliai. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 04 17, 23:53)
Del paties naudojimo, tai, kad butu gaunama ta SPF apsauga, kokia rasoma etiketej, veidui (iskaitant kakla ir ausis) reikai 1 arbatinio saukstelio kremo. Kunui (bunant su maudymosi kostiumeliu) reiketu 5 arbatiniu sauksteliu (papildomai prie to veidui skirto). Jei naudojamas mineralinis kremas nuo saules su titanu (titanium) arba cinku (zinc), tai galima naudot puse to kiekio, nes mazos daleles padaro plona sluoksni, kuris placiau padengia didesni pavirsiaus kieki. Na ir dar kaip pasiulymas rasoma, kad su sauksteliu issimatuot i ranka reiketu karta, kad paskui jau is akies zinotum koks tas kiekis tiksliai.  4u.gif

dėkui už info suvedimą 4u.gif
man to šaukštelio niekaip nepavyksta sutept, o dar pakartotinai... nesusigeria man, kaip kaukė išdžiūvus lieka. Niekaip nesuprantu kodėl. Paskui nei pasidažyt išeina, ir pats tas kremas liečiant veidą nusirubuluoja lyg sena oda. Ir dauguma maitinamų ir drėkinamų kremų taip pat. Ir jei pradžioj lyg ir gerai susigeria, ilgiau panaudojus - vėl tas pats efektas. Ant kūno tai visus kiek esu tepus su didesniu SPF išvis kaip guma tepas doh.gif .
O saulytė jau pakankamai pikta, nudegiau veiduką, SPF 20 nepakako. Tiesa ir lauke buvau visą dieną. Tepiausi normaliai... tai jau pulsiu kremą pirkt su didesniu SPF, nespėjus apsispręst blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 04 08, 17:20)
Jei suprantu teisingai ka norejot pasakyt, tai neteisinga ta nuomone, nes SPF nesidalina, t.y. nera taip, kad saukstelis SPF20 kremo atitinka puse saukstelio SPF40. Nesvarbu kokia apsauga (SPF), vistiek reikia naudot vienoda kieki, kad taip ir apsaugotu kaip turi. Kitu atveju nesigauna pilnas veikimas. Aisku geriau kudziau tepti didesni SPF nei mazesni, bet bet kuriuo atveju nebus tos tikrosios apsaugos....

Ne ne, be abejo kad ne, neverta tiketis jog jeigu priemone turi didesni SPF tai jos galima bus tepti maziau. 4u.gif Galima tiketis tik kad ilgiau apsaugos.

QUOTE(himalaia @ 2011 04 08, 19:18)
Gal kam naudinga bus, kiek birios pudros ant veido reikia prisipudrint, kad gautum ant pakuotės parašytą SPF

Tai jau tikrai, vien su biria pudra saugotis nuo saules butu visiskai netikslinga smile.gif As bent jau nesirinkciau.

QUOTE(bytte @ 2011 04 12, 08:51)
Domėjausi visom tom mineralinėm ir psiaudo mineralinėm pudrom - labai daug reklamos pripūtė. Kadangi mineralinė kosmetika ant bangos, tai visi pradėjo gaminti ją, o išties tai iki tikros mineralinės kosmetikos toli toli... Didžioji dalis tų pudrų niekuom nesiskiria nuo paprastų pudrų, tik truputi mineralais pasūdytos, todėl apsaugos nuo saulės iš jų - ??? Visos kompaktinės ar skystos pudros jau nebėra tikros mineralinės pudros, nes mineralinėje kosmetikoje negali būti jokių priemaišų surišančių tuos mineralus, nes jie, pasak mineralinės kosmetikos gamintojų, būtent ir kenkia odai - kemša poras, alergizuoja ir pan.
Mineralinės kosmetikos gamintojai nei SPF nei kokio kito faktoriaus nenurodo, todėl kad individualiai tepamas kiekis šios kosmetikos. Galima pabūti bandomuoju triušiu, ir pasitikrinti pačiam koks SPF kur papudravus pilvą gulint pležia biggrin.gif , tačiau geriau ją naudot tik taip, žinant kad kažkokia papildoma apsauga dar yra ant veido ax.gif

As kalbejau apie mineralines pudras, o apie kremines pudras su meneraliniais filtrais.
O matau apcy jau atsake. drinks_cheers.gif

QUOTE(belskis @ 2011 04 13, 01:31)
na, pasiliksiu kaip galima varianta, nors baltumo noreciau isvengti  doh.gif
kokius dar kremus su mineraliniais filtrais nekemsancius poru galetumet rekomenduoti?

O Avene jusu nesudomintu? As ji keleta paskutiniu metu pirkau ir poru jis man nekimso, nors siaip jos pas mane besikemsancios nuolat.
Avene The Very High Protection Mineral Cream SPF50+
user posted image

Ingredients: Active Ingredients: Titanium Dioxide (10.78%) (Sunscreen), Zinc Oxide (2.40%) (Sunscreen) Inactive Ingredients: Water (Agua), Cyclomethicone, Decyl Oleate, Glycerin, C12 15 Alkyl Benzoate, Sodium Chloride, Glyceryl Stearate, PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Petrolatum, Butylparaben, Caprylic/Capric Triglycerides, Citrus Auranitium Dulcis (Orange) Oil (Citrus Dulcis), Disodium EDTA, Disteardimonium Hectorite, Ethylparaben, Iron Oxides (CI 77492, CI 77491), Isobutylparaben, Methylparaben, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Octyldodecanol, O Cymen 5 OL, Ozokerite, PEG 30 Dipolyhydroxystearate, Phenoxyethanol, PPG 3 Myristyl Ether, Propylparaben, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Myristoyl Glutamate, Tocopheryl Glucoside, Trimethoxycaprylylsilane, Xantham Gum

QUOTE(himalaia @ 2011 04 14, 22:40)
Kremas su spalva Paula's Choice Barely There Sheer Matte Tint SPF 20 su cinku ir titanu

Va va bigsmile.gif taigi as kazko panasaus ir ieskau! Ir su spalva, ir su mineraliniais filtrais bigsmile.gif Aisku filtras galetu buti ir didesnis bet juk esant reikalui galima pabandyt atnaujinti. Tik pageidautina kad to maskuojancio pigmento butu daugiau. Bet cia kadangi kremas su spalva tai tikriausiai tik labai minimaliai maskuoja... unsure.gif LT turbut ju nera?
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 04 18, 11:47)
  LT turbut ju nera?

ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 04 18, 08:07)
man to šaukštelio niekaip nepavyksta sutept, o dar pakartotinai...


Va va, as jau taip normaliai prisitepu kremo su SPF, bet siandien pabandziau puse saukstelio (nes maniskis su titanu ir cinku), tai tos puses puse per 2 kartus vos sutepiau, o tepu ir kakla, ir ausis.
Atsakyti
Aš laisvai arbatinį šaukštelį susitepu ax.gif Gal dėl to, kad nemozoju kremo, o jį įtapšnoju. Ir tepu ne viską iš karto, o per 2-3 kartus. Tada ir greitai susigeria, ir baltumo nuo cinko nelieka...
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 04 18, 18:00)
Aš laisvai arbatinį šaukštelį susitepu  ax.gif Gal dėl to, kad nemozoju kremo, o jį įtapšnoju. Ir tepu ne viską iš karto, o per 2-3 kartus. Tada ir greitai susigeria, ir baltumo nuo cinko nelieka...


Arba ir nuo kremo konsistencijos priklauso bei gal dar kazko... Nes as per kelis kartus ta 1/4 saukstlelio susitepiau, ir tapsnojau, ir tepiau, baltos pleveles neliko, bet daugiau tept nenoreciau - jauciasi kaip pakankamai pritepta oda.
Atsakyti
Manau tikrai ir nuo kremo priklauso. Jei jis aliejinis, tirštas, riebus, tada tikrai sunku sluoksniuoti, ypač, jis gerai nesusigeria.
Mano kremas tirštas, bet palyginus lengvas, nes vandens ir silikonų pagrindą turi, tai lengviau susigeria, nei kiti naudoti su mineraliniu filtru.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 04 10, 14:43)
Ne visiems kremams nuo saulės tų 30 minučių reikia. Jei kremas su titanu ir cinku, laukti nereikia, nes jie sudaro barjerą ir atspindi saulę. Cheminiai filtrai sugeria spindulius, tad jiems reikia laiko sureaguoti su oda, dėl to rekomenduojama jais teptis gerokai prieš einant į lauką.

QUOTE(bytte @ 2011 04 10, 15:43)
geras... dabartinis apsauginis kremas su mineraliniais filtrais, bet ant rekomendacijos buvo parašyta kad prieš 15-20 min. einant į saulę ...

QUOTE(himalaia @ 2011 04 10, 16:31)
Vien mineraliniai, nei vieno cheminio nėra?
Gali būti, kad gamintojas tiesiog apsidraudžia. Nes žmonės labai mėgsta nueiti į paplūdimį, pvz., ir tik tada apsaugos priemones išsitraukti ir teptis. Realiai mineraliniai filtrai saugo iškart patekę ant odos, nes jie veikia veidrodžio principu.


Pasidomėjau truputį daugiau apie tą išankstinį pasitepimą ir mineralinius filtrus.
Taigis kaipgis...

Pasirodo, ta taisyklė, kad mineraliniams filtrams nebūtina duoti laiko susigerti ir suveikti yra truputį atgyvenusi (reiks kosmetologei velnių išrašyti, nes ji mane čia ir subalamutino, kad nereikia iš anksto teptis lotuliukas.gif ).

Gal kas atsimenat, senais laikais kremai nuo saulės ant odos likdavo visiškai balti, filmuose gelbėtojai su jais nosis tepdavosi... Tokių kremų praktiškai nebegaminama (kas norėtų ant viso veido baltą masę nešiotis doh.gif )- juose būdavo naudojami stambių dalelių cinkas ir titanas, tad jie sudarydavo fizinį barjerą ne tik UVA, UVB spinduliams, bet ir matomai šviesai, t.y. apskritai blokuodavo bet kokius saulės spindulius. Mikronizuoti mineraliniai filtrai filtruoja didžiąją dalį UVA ir UVB, tačiau yra "malonesni" ant odos, jų praktiškai nesimato. Tad dėl estetinio vaizdo yra aukojama dalis efektyvumo.
Kadangi šiais laikais dauguma mineralinių filtrų yra mikronizuoti, t.y. naudojamos ypač mažos jų dalelė- jos veikia ne tik išsklaidant (kaip veikė tie senieji filtrai), bet ir sugeriant spindulius (kaip veikia cheminiai filtrai). Ir kuo mažesnė dalelė, tuo labiau ji sugeria, nei atspindi. Taigi tas nusistatymas, kad cheminiai filtrai sugeria, o mineraliniai atspindi yra tik iš dalies tiesa.
Tad spėju, kad būtent dėl tos priežasties dabar net ir mineralinius filtrus naudojant juos užsitepti reikia iš anksto prieš išeinant į lauką- kad jie suspėtų sureaguoti, lygiai kaip ir cheminiai filtrai.

QUOTE(sev7n @ 2011 04 17, 17:08)
ar dar kazka gal pasiulis? smile.gif  himalaia, ka tu manai? smile.gif

QUOTE(himalaia @ 2011 04 12, 19:31)
Iš mineralinių filtrų pastebėjau, kad pagal sudėtį Biodermą labai neblogą variantą turi Photoderm Mineral SPF 50+. Bekvapis, be dirgiklių ir tik su mineraliniais filtrais. Pagrindas bevandenis, silikoninis, turėtų būti lengvas ir gerai išsilaikyti ant odos, tikti labai riebiai odai.

Tavo įdėtų priemonių komentuoti negaliu, sudėčių nėra.
Pabandyk mano bloge pasižvalgyti, gal ką surasi tinkamo ax.gif
Atsakyti
as tai labai patenkita savo le roche possau kremu su spf 30. tinka riebiai odai. labai lengvutis, gerai isigeria, oda neblizga
Atsakyti