Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

Aciu!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O jei berniukas? Mociutes paskutiniai pasizadejimai netinka kazkaip blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantele88 @ 2009 04 29, 14:24)
mamytes gal kuri turi isakymus kriksto tevam rusu kalba? juoku forma smile.gif


as dariau visa laikrastuka rusu kalba galiu atsiusti mailu eigu norite!!!! mielai padesiu!!!
Papildyta:
QUOTE(Marigan @ 2009 05 01, 09:38)
as dariau visa laikrastuka rusu kalba galiu atsiusti mailu eigu norite!!!! mielai padesiu!!!


ПАМЯТКА для крёстной мамы/ крёстного папы
1 - голос орущего ребенка в три раза громче голоса трех взрослых
2 - все, что хранится в недоступном месте, достается за 28 секунд
3 - губная помада неплоха на вкус, причем чем ярче, тем вкуснее
4 - тюбика зубной пасты хватает на покраску полстены и двери
5 - от полоскания в стиральной машинке хомячка тошнит
6 - зонтик никогда не может заменить парашют
7 - самые важные документы рвутся быстрее всего
8 - в желудок может поместиться 3 огромные порции мороженого, но никогда - 1 маленькая тарелка супа
9 - суперклей клеит действительно все
10 - пожарная приезжает за 10 минут
11- уборка игрушек в комнате приравнивается часовой нагрузке в фитнес студии
12- одевание ребёнка на прогулку приравнивается 10 минутам прибывание в сауне

10 заповедей для родителей
1.Не жди, что твой ребенок будет таким, как ты или таким, как ты хочешь. Помоги ему стать не тобой, а собой.
2. Не требуй от ребенка платы за все, что ты для него сделал. Ты дал ему жизнь, как он может отблагодарить тебя? Он даст жизнь другому, тот - третьему, и это необратимый закон благодарности.
3. Не вымещай на ребенке свои обиды, чтобы в старости не есть горький хлеб. Ибо что посеешь,то и взойдет.
4. Не относись к его проблемам свысока. Жизнь дана каждому по силам и, будь уверен, ему она тяжела не меньше, чем тебе, а может быть и больше, поскольку у него нет опыта.
5. Не унижай!
6. Не забывай, что самые важные встречи человека - это его встречи с детьми. Обращай больше внимания на них - мы никогда не можем знать, кого мы встречаем в ребенке.
7. Не мучь себя, если не можешь сделать что-то для своего ребенка. Мучь, если можешь - но не делаешь. Помни, для ребенка сделано недостаточно, если не сделано все.
8. Ребенок - это не тиран, который завладевает всей твоей жизнью, не только плод плоти и крови. Это та драгоценная чаша, которую Жизнь дала тебе на хранение и развитие в нем творческого огня. Это раскрепощенная любовь матери и отца, у которых будет расти не "наш", "свой" ребенок, но душа, данная на хранение.
9. Умей любить чужого ребенка. Никогда не делай чужому то, что не хотел бы, чтобы делали твоему.
10. Люби своего ребенка любым - неталантливым, неудачливым, взрослым. Общаясь с ним - радуйся, потому что ребенок - это праздник, который пока с тобой.
Atsakyti
QUOTE(saveke @ 2009 04 30, 19:50)
Aciu!!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O jei berniukas? Mociutes paskutiniai pasizadejimai netinka kazkaip  blush2.gif  g.gif


irnesakyk.gif O Jūs močiutės paskutinių pasižadėimų paprasčiausiai nerašykite. Aš taip ir dariau, nors reikia mergytei, kadangi jie man nepatiko. O apie vestuvinę suknelę pataisykite vestuvinius žiedus, ir viskas bus gerai.bye1.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif 4u.gif
prasyciau ir man atsiusti krykstuku pavyzduku astulia@micro.lt blush2.gif , aciu blush2.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės,
aš šiame forume naujokė unsure.gif ir turiu tokią problemėlę- manęs tik savaitgalį paprašė tapti krikšto mama - ir kadangi tą mergytę labai labai labai myliu 4u.gif tai iš karto sutikau, tik vat dabar pradėjau mąstyti, kad viskas ne taip paparasta kaip man pasirodė g.gif - prisiskaičiau visokiausių idėjų Jūsų forume ir norėtųsi ir amn padaryti kažką gražaus ir originalaus - labiausiai tai norėčiau nustebinti laikraštuku- jei kas galėtumėte, atsiųskite man laikraštuko pavyzdukų į paštuką eglisake9@yahoo.de būčiau labai labai dėkinga.... blush2.gif laikas bėga nenumaldomai- o krikštynos jau birželį.... smile.gif Labai lauksiu Jūsų patarimų, kaip pagaminti laikraštuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės ir krikšto mamytės, turiu irgi didelį prašymą, gal kas galėtų atsiųsti laikraštuko pavyzdžių vitaluks@gmail.com, iš anksto didelis didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaluks: 05 gegužės 2009 - 20:53
Norejau paprasyti visu mamyciu pagalbos ax.gif Jei kuriai nesunku, atsiuskite laikrastuko pavyzdziu kad galeciau pradziuginti krikstynu svecius. Visa vakara ieskojau tinklapiu, bet taip ir neradau, kur yra taip graziai aprasomos vaiku savybes pagal gimimo data, varda ir pan. Gal galite ir tinklapiuka parasyti. labai visoms dekoju. Liksiu skolinga krikstynu torta visoms smile.gif

Kurios sutiko pagelbeti, laukiu jusu laiskiuku ir nuorodu ragana07@yahoo.com
Atsakyti
As dabar rasau krikstynu laikrastuka, turejau sablona, bet kazkaip nepatiko, sumasciau kad reikia parasyti individualu, butent viskas apie mano vaikuti, vis pagalvoju kokiu idomiu ivykiu istoriju nutikusiu su maziuku ir uzsirasau, na gal ikelsiu ten kokias ir taisykles bei pasizadejimus tevams bei krikstateviams smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, greitai busiu krikšto mama ir labai norėčiau parengti krikštasuniui laikraštuką. Gal galetumėte atsiųsti pavyzddžių paprastai2@yahoo.com Iš anksto ačiū.
Atsakyti
Sveikutes mamytes, perskaiciau visa tema man labai patiko laikrastuko ideja, bet auginu ne pati ramiausia mazyli tongue.gif ir krikstynos ne uz kalnu birzelio 24 doh.gif gal galit atsiust man laikrastuko pavyzdi 4u.gif is anksto dekoju 4u.gif edita.pajus@gmail.com
Atsakyti
Ir as labai norėčiau laikraštuko pvz blush2.gif net nežinau nuo ko pradėti blush2.gif jei galite,atsiųskite į paštą ligituka@yahoo.com
Atsakyti
Labukas vissiems,

Labai prasau jusu pagalbos. birzeli busiu kriksto mamyte ir paprase padaryti laikrastuka dovanu ir net nezinau kaip cia ka pradet gal kas galit atsiusti pavyzduku? Buciau labai dekinga. rasulka07@gmail.com

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti