Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

aciu mergytes lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

user posted image
jei patiko mano darytas "kitoks" laikrastukas, tai dabar galit paziuret ir kitus jo psl, sudejau i albuma mirksiukas.gif PRAŠOM UŽSUKTI mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes tiek kriksto, tiek tikros 4u.gif

Visu pirma tai aciu visoms labai labai, niekada cia nepasisakiau, bet atidziai sekiau tiek senas tiek naujas temas, musu krikstynos bus tik po 3 savaiciu, bet siandien jau pabaigiau savo laikrastuka. Paprastas, kuklus, bet su didele meile ir nuosirdziai padarytas mano sunelio sventei, aisku kai ka pasiskolinau is kitu mamyciu, bet tikrai nebuvo vien "copy paste" ax.gif jei kuriai reiks kokios info rasykit i AZ, jei galesiu tikrai padesiu, tik nesiusiu niekam jau padayto varianto, nes musu sventes dar nebuvo, tai nesinori platint, kol musu sveciai dar nemate blush2.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=dani84,2009 07 27, 14:39]
sveikutes 4u.gif

laba. labai grazus angeliukia siame laikrastuke , gal galima butu suzinoti is kur jie ? 4u.gif
Atsakyti
Nezianu gal pasikartosiu bet ikelsiu keleta nuorodu kurios man labai pagelbeja darant krikstuka
siaip visokie paveiksliukai
[url=http://www.ccdsscratchtubeheaven.com/tubesscratchindex.html]
My Webpagedar paveiksleliu
remeliai

Manau turetu padeti.Nes cia yra yvairiausiu graziu paveiksleliu ir panasiai mirksiukas.gif
naudokites i sveikate ir kurkime grazia svente 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muosee: 27 liepos 2009 - 22:43
QUOTE(Linckutis @ 2009 07 27, 23:23)

sveikutes  4u.gif

laba. labai grazus angeliukia siame laikrastuke , gal galima butu suzinoti is kur jie ?  4u.gif


ANGELIUKAI as paemiau is sito psl, tik aisku pasikoregavau kaip jau man reikejo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani84: 27 liepos 2009 - 22:45
sveikos mamytes, perskaiciau krykstynu foruma ir krikstynom prisirinkau nemazai geru ideju thumbup.gif aciu visoms smile.gif , tik va truksta vieno dalyko, tai krikstynu laikrastuko blush2.gif tai kreipiuosi i jus ir prasau jei kam negaila ir nesunku imeskit i el pasta almike23@gmail.com laikrastuko kopija, is anksto dekoju visoms blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
dideis aciu
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Mamytės reikia Jūsų pagalbos blush2.gif ax.gif gal galite nurodyti puslapius kur yra parašytos reikšmėsvaiko gimimo datos, horoskopas.
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 07 28, 14:14)
Laba diena 4u.gif
Mamytės reikia Jūsų pagalbos blush2.gif  ax.gif  gal galite nurodyti puslapius kur yra parašytos reikšmėsvaiko gimimo datos, horoskopas.
Dėkui 4u.gif

Aš naudojausi šiuo puslapiuku.
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 07 28, 15:14)
Laba diena 4u.gif
Mamytės reikia Jūsų pagalbos blush2.gif  ax.gif  gal galite nurodyti puslapius kur yra parašytos reikšmėsvaiko gimimo datos, horoskopas.
Dėkui 4u.gif

aš tai iš likimas.lt renku info 4u.gif
vat čia įveskit vaiko gimimo datą http://likimas.lt/as...-kelio-skaiciu/
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 07 28, 15:33)
Aš naudojausi šiuo puslapiuku.


QUOTE(Achilles @ 2009 07 28, 15:33)
aš tai iš likimas.lt renku info  4u.gif
vat čia įveskit vaiko gimimo datą http://likimas.lt/as...-kelio-skaiciu/


Dėkui labai 4u.gif
Atsakyti