Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(Ausriuke-viltis @ 2009 07 24, 20:38)
Gal kas gali man padeti dar truputi ax.gif  kur galima power pointe nustaymose pazymeti, kad spauzdintu per visa lapo fona, be baltu krastu? g.gif  blush2.gif

Na, kiek zinau, tai cia nuo pacio printerio galimybiu priklauso, ar turi tokia funkcija, kad be baltu krasteliu spausdintu. As kai nesiau kalendoriu spausdinti i Copy1, tai net ten su baltais krasteliais atspausdino, tai tipo net pas ju tokiu galimybiu nera, tai liepe i spaustuve eiti, jei noriu be krasteliu. Tai as ir nuejau i spaustuve ax.gif (cia butent Klaipedoje Copy1 man taip pasake)
Atsakyti
Tikra tiesa, printeryje nustatymuose turi būti, o jeigu nėra, tai, matyt, nieko ir nepakeisi g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,
Aš laikraštuką dariau juodai baltą, o kiekvieną lapą spausdinau ant skirtingos spalvos lapo. Atrodė labai gražiai ir spalvingai, surišau atlasine juostele (spausdinau ant vienos pusės).
Čia toms kurios, nenori mokėti po 2 litus už spalvoto spausdinimo kopiją, bet nori, kad viskas butų gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amzinastudente @ 2009 07 25, 22:33)
Sveikutės 4u.gif ,
Aš laikraštuką dariau juodai baltą, o kiekvieną lapą spausdinau ant skirtingos spalvos lapo. Atrodė labai gražiai ir spalvingai, surišau atlasine juostele (spausdinau ant vienos pusės).
Čia toms kurios, nenori mokėti po 2 litus už spalvoto spausdinimo kopiją, bet nori, kad viskas butų gražu mirksiukas.gif

Na irgi toks įdomus variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amzinastudente @ 2009 07 25, 22:33)
Sveikutės 4u.gif ,
Aš laikraštuką dariau juodai baltą, o kiekvieną lapą spausdinau ant skirtingos spalvos lapo. Atrodė labai gražiai ir spalvingai, surišau atlasine juostele (spausdinau ant vienos pusės).
Čia toms kurios, nenori mokėti po 2 litus už spalvoto spausdinimo kopiją, bet nori, kad viskas butų gražu mirksiukas.gif

labai idomu, gal gal galima butu pamatyti kaip tai atrodo nuotraukoje? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki man reiketu laikrastuko,pati neturiu laiko prisesti sukurti.Lauksiu pasiulymu su kaina i AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2009 07 26, 08:24)
Sveiki man reiketu laikrastuko,pati neturiu laiko prisesti sukurti.Lauksiu pasiulymu su kaina i AŽ mirksiukas.gif

rasau jums az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2009 07 26, 06:24)
Sveiki man reiketu laikrastuko,pati neturiu laiko prisesti sukurti.Lauksiu pasiulymu su kaina i AŽ mirksiukas.gif


Parasiau i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Deja nuotraukų neturiu, tiesiog nenofotkinau verysad.gif
Atsakyti
Brangiosios 4u.gif , gal galite atsiusti laikrastuko pavyzdeliu man i pasta, buciau labai labai dekinga ingridacaika@gmail.com. aciukas didelis smile.gif laukiu nesulaukiu
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2009 07 27, 10:37)
Brangiosios  4u.gif , gal galite atsiusti laikrastuko pavyzdeliu man i pasta, buciau labai labai dekinga ingridacaika@gmail.com. aciukas didelis  smile.gif  laukiu nesulaukiu



palandziojus temoje galima lbai daug pavyzdziu rasti ir atsisiusti.Tik reikai paieskoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2009 07 27, 10:37)
Brangiosios  4u.gif , gal galite atsiusti laikrastuko pavyzdeliu man i pasta, buciau labai labai dekinga ingridacaika@gmail.com. aciukas didelis  smile.gif  laukiu nesulaukiu

įeikite į PASLAUGOS , ten yra tema KRIKŠTYNOMS. viena mamytė, kuri anksčiau darė krikštukus, buvo sukūrus temą . toje temoje yra nemažai pavyzdžių įdėta mirksiukas.gif
Atsakyti