Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(renatakuz1 @ 2009 07 18, 13:59)
Norejau palausti tu kurios jau spausdino laikrastuka, ar visoms neatspausdina mazdaug apie 1cm. krastu? as buvau padarius iki pat galo spalvota lapa, tai man pasake kad negali atspausdinti viso, ir krastai liko balti  unsure.gif tai tarkim jei noresiu daryti zurnaliuka tai kaip atrodys su baltais krastais... doh.gif

jei spausdinate puslapius paprastai, tai visada palieka po 0.5 cm is visu pusiu. jei zurnaliukus spausdinate spaustuveje, tai baltus krastus visada nupjauna ir nelieka baltu liniju wink.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 07 18, 13:59)
Norejau palausti tu kurios jau spausdino laikrastuka, ar visoms neatspausdina mazdaug apie 1cm. krastu? as buvau padarius iki pat galo spalvota lapa, tai man pasake kad negali atspausdinti viso, ir krastai liko balti  unsure.gif tai tarkim jei noresiu daryti zurnaliuka tai kaip atrodys su baltais krastais... doh.gif

tikrai neblogai atrodo, nenusigąskit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2009 07 10, 23:28)
Mergičkos,

rašykit man emailus atsiųsiu ką gavau iš mamyčių  thumbup.gif  drinks_cheers.gif



Labas mergaitės gal galėtumėte ir man atsiųsti laikraštuko pavyzduką. Būčiau labai dėkinga. Ruošiuosi savo mažiuko krikštynon ir noriu, kad jos būtų nepakartojamos. blush2.gif

Mano elektroninis paštas: rasiukas3@gmail.com

Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(kondraciukas @ 2009 07 18, 14:51)
jei spausdinate puslapius paprastai, tai visada palieka po 0.5 cm is visu pusiu. jei zurnaliukus spausdinate spaustuveje, tai baltus krastus visada nupjauna ir nelieka baltu liniju wink.gif

Supratau, dekui jums uz info 4u.gif
Atsakyti
Niekas man neisiena doh.gif Gerosios mamytes, jeigu kuri galetumet sukurti man laikrastuka iki rugpj.7d ,prasau parasykit man i AZ
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2009 07 10, 14:28)
Mergičkos,

rašykit man emailus atsiųsiu ką gavau iš mamyčių  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Sveika, rasiau tau AZ, bet turbut nematei. Labai reiketu laikrastuku pvz, nes kita men busiu kryksto mama. Labai reiketu. Busiu labai dekinga. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

mano e-pastas: ausraurbonaviciene@inbox.lt aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausriuke-viltis: 19 liepos 2009 - 20:01
Acilles as noriu pati pasidaryti smile.gif blem tik maketuko reik angel_sadangel.gif
Atsakyti
merginos jug pilnas internetas laikrastuko pavyzdziu mirksiukas.gif tos kurios nori pacios daryti laikrastuka, tikrai galit rasti visa reikiama info thumbup.gif laikrastukai apie laikrastuka parsisiuntimui ( sitas tikrai nezinau kieno kurtas, tiesiog ivedus i gooogle "krikstukas" ismeta mirksiukas.gif cia tik kelios nuorodos o jug galima rasti tikrai daug visko thumbup.gif

pritariu kad pats mieliausias laikrastukas ta skuri sukure pati mamyte ar kriksto mama wub.gif bet jei neiseina pacioms, tai visada galit krieptis i darancias pagal uzsakymus 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2009 07 20, 11:55)
merginos jug pilnas internetas laikrastuko pavyzdziu  mirksiukas.gif  tos kurios nori pacios daryti laikrastuka, tikrai galit rasti visa reikiama info  thumbup.gif  laikrastukai apie laikrastuka parsisiuntimui ( sitas tikrai nezinau kieno kurtas, tiesiog ivedus i gooogle "krikstukas" ismeta  mirksiukas.gif  cia tik kelios nuorodos o jug galima rasti tikrai daug visko  thumbup.gif

pritariu kad pats mieliausias laikrastukas ta skuri sukure pati mamyte ar kriksto mama  wub.gif  bet jei neiseina pacioms, tai visada galit krieptis i darancias pagal uzsakymus  4u.gif  mirksiukas.gif

va va, ir aš tą norėjau rašyti. juk google visagalis bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 20, 12:07)
va va, ir aš tą norėjau rašyti. juk google visagalis  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif tik reiktu nepatingeti ir paieskoti mirksiukas.gif kai nori padaryti kazka tikrai grazaus, tai ir laiko ir kantrybes reikia daug doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani84: 20 liepos 2009 - 11:18
QUOTE(dani84 @ 2009 07 20, 11:17)
lotuliukas.gif  thumbup.gif tik reiktu nepatingeti ir paieskoti  mirksiukas.gif  kai nori padaryti kazka tikrai grazaus, tai ir laiko ir kantrybes reikia daug  doh.gif  mirksiukas.gif


as ir sutinku su paskutiniais mamyciu komentarais. Pradzia visad yra sunki, bet tik pradedi ir toliau viskas plaukia pasroviui. Nereikia bijoti ir tingeti 4u.gif
Atsakyti
Kurios tingi, prašom užeiti čia... mirksiukas.gif
Atsakyti