Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(ErnestaKaunas @ 2009 07 10, 15:28)
Mergičkos,

rašykit man emailus atsiųsiu ką gavau iš mamyčių  thumbup.gif  drinks_cheers.gif



sveiki mano audiii@super.lt
Atsakyti
QUOTE(Marigan @ 2009 04 23, 13:58)
bandykite dar karta!!!! http://public.fotki.com/marigan/
gal dabar pavyks!  blush2.gif
visa laikrasti dariau su wordu!!!!!!!!!!!

sveiki, ar jus galetumet savo laikrastuka man atsiusti i audiii@super.lt

aciu
Atsakyti
Musu dukrytes zurnaliukas siek tiek vadinasi kitaip, nes ketinam isleisti kelis smile.gif sis numeris bus skirtas krikstynoms

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimensija: 15 liepos 2009 - 23:26
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2009 07 10, 14:28)
Mergičkos,

rašykit man emailus atsiųsiu ką gavau iš mamyčių  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


sveiki ir as noreciau... RENATAT33@one.lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renata33: 16 liepos 2009 - 21:40
Sveikutes merginos, gal galetumete kuri patarti kaip worde nuspalvinti lapa? Nu niekaip nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 07 17, 12:33)
Sveikutes merginos, gal galetumete kuri patarti kaip worde nuspalvinti lapa? Nu niekaip nerandu  blush2.gif

tai foną uždėkit kokį norit ir bus spalvotas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 17, 14:41)
tai foną uždėkit kokį norit ir bus spalvotas  rolleyes.gif

tai vat ir nerandu kur galima ji uzdeti, anksciau buvau radusi kaip su teptuku nuspalvinti, o dabar worda naujesni instaliavo ir nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 07 17, 15:34)
tai vat ir nerandu kur galima ji uzdeti, anksciau buvau radusi kaip su teptuku nuspalvinti, o dabar worda naujesni instaliavo ir nerandu  doh.gif

kai aš su wordu dirbdavau, tai tiesiog nutemdavau foto ant wordo ir viskas. o paskui pasididindavau ar pasimažindavau kaip man reikėdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
mergytes tai ar galit kas nors atsiusti wordini saldainiuko maketa? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 10, 13:38)
Mergytės, tikrai negaila maketuko, kam galėjau tam išsiunčiau, dabar įkelsiu čia, kad atsisiųstų visos norinčios  4u.gif  Štai nuoroda , spauskit su dešiniu pelės mygtuku ir tada "save picture as": http://img41.imagesh...issaldainio.png


Papildyta:
QUOTE(Mylaniuks @ 2009 07 17, 18:58)
mergytes tai ar galit kas nors atsiusti wordini saldainiuko maketa? aciu 4u.gif

esu įkėlusi.. ar jums reikia jau padaryto, su skylute nuotraukai?
Papildyta:
Nors worde gali jis neatsidaryti.. kažkada esu bandžiusi, iš pradžių leido, o paskui jau kažkokią klaidą metė.
Galiu padėti jums pasigaminti saldainio popieriukų ..
Papildyta:
Štai čia dariau krikštynuką nuostabio berniuko šventei.
Galiu padaryti ir jums, jeigu tik noras yra bigsmile.gif

Laikraštukas ČIA 4u.gif
Atsakyti
Norejau palausti tu kurios jau spausdino laikrastuka, ar visoms neatspausdina mazdaug apie 1cm. krastu? as buvau padarius iki pat galo spalvota lapa, tai man pasake kad negali atspausdinti viso, ir krastai liko balti unsure.gif tai tarkim jei noresiu daryti zurnaliuka tai kaip atrodys su baltais krastais... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 07 18, 14:59)
Norejau palausti tu kurios jau spausdino laikrastuka, ar visoms neatspausdina mazdaug apie 1cm. krastu? as buvau padarius iki pat galo spalvota lapa, tai man pasake kad negali atspausdinti viso, ir krastai liko balti  unsure.gif tai tarkim jei noresiu daryti zurnaliuka tai kaip atrodys su baltais krastais... doh.gif


Pas mane spausdinant tai galima nusistatyti su kraštais ar be jų spausdinti. Gal tiesiog nebuvo funkcijos spausdintuve, kad būtų be kraštų, o pasakyti nenorėjo... g.gif Žurnaliukui gal geriau būtų jei ištisas fonas būtų, bet jei bus ir su kraštais, nemanau, kad sugadins bendrą vaizdą. Esu tikra, kad kiti to net nepastebės mirksiukas.gif



Aplankykite krikštynų laikraštukus čia... thumbup.gif
Atsakyti