Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(amela @ 2009 07 07, 20:21)
prazioplinau sad.gif as ir norejau sad.gif jei kas galesit mestelkit indretala@gmail.com ax.gif
***** man krikstynos liepos 18d o suzinojom tik pries savaite, taip noretusi ir laikrastuka padaryt gal kas turit maketeli kuri galima koreguot butu, siaubas kaip laiko nebedaug sad.gif



QUOTE(amela @ 2009 07 07, 21:28)
O klausykit jauciu pati galiu ir nebespet padaryt, o kas uzsiemat is mergaiciu laikrastuku darymu, per kiek laiko galima butu padaryti, ir kiek kainuoja ? blush2.gif

Labas,
mielai galiu pagaminti laikraštuką. Darau visus skirtingus, nenaudoju jokių šablonų. Dėl kainos tarsimės, nes priklauso labai nuo daug ko. Jei vis dar reikia rašyk į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Reikia jusu pagalbos 4u.gif Kazkur cia, forume, buvau aptikus nuoroda kur butu galima rast ivairiu sriftu, bet neberandu blush2.gif gal galetu kas siuo klausimu pagelbet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elwa @ 2009 07 09, 13:33)
Sveikos mamytes,

Reikia jusu pagalbos 4u.gif  Kazkur cia, forume, buvau aptikus nuoroda kur butu galima rast ivairiu sriftu, bet neberandu blush2.gif gal galetu kas siuo klausimu pagelbet 4u.gif

Man rodos 2 šitos temos puslapiuke buvo nuoroda įdėta. Jei ne 2, tai kažkur pačiuose pirmuose. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anikute @ 2009 07 09, 14:00)
Man rodos 2 šitos temos puslapiuke buvo nuoroda įdėta. Jei ne 2, tai kažkur pačiuose pirmuose.  mirksiukas.gif


Aciu labai 4u.gif , tu visiskai teisi 2 psl nuorodele ax.gif
Atsakyti
Kiek paskaičiau, tai žiūriu dauguma mamyčių dusinasi su word gamindamos laikraštukus. Arba bando mokytis photoshop doh.gif Galiu jums pasiūlyti pabandyti dirbti su tam tikslui skirtais įrankiais. Aišku, profesionalūs turbūt sudėtingi, bet va išbandžiau Microsoft Publisher thumbup.gif Jis būna kartu su Microsoft ofisais. Paprasta ir labai puiki programėlė. Labai lengva naudotis, neribotos laisvės fantazijai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki , bandau gaminti laikrastuka , tinklapyje IMIKIMI pasidariau ant paveikslelio teksta , uzdejau dar keleta foto su mintimi kad tai gales buti kaip vienas wordo lapas , bet man neiseina graziai ikelti I WORDA, kokybe labai nukencia didinat paveikleli.bandzau kelti ir i open offise tai ir nieko neiseina. ar galima kaip nors isdidinti worde neiskraipant?ar daryti viska worde (DETI PAVEIKSLELI , TEKSTA , PAPILDOMAS FOTO)?O gal parsisiusti 7 worda , ar dar ka nors...
Atsakyti
QUOTE(Linckutis @ 2009 07 09, 17:20)
sveiki , bandau gaminti laikrastuka , tinklapyje IMIKIMI pasidariau ant paveikslelio teksta , uzdejau dar keleta foto su mintimi kad tai gales buti kaip vienas wordo lapas , bet man  neiseina graziai ikelti I WORDA, kokybe labai nukencia didinat paveikleli.bandzau kelti ir i open offise tai ir nieko neiseina. ar galima kaip nors isdidinti  worde neiskraipant?ar daryti viska worde (DETI PAVEIKSLELI , TEKSTA , PAPILDOMAS FOTO)?O  gal parsisiusti 7 worda , ar dar ka nors...


to puslapio didziausia blogybe yra kokybe doh.gif ji ziauri, o pataisyti tai tikrai nieko nepadarysi doh.gif kai kokybe tokio prastumo nieko ir nesigaus. jei nori grazaus laikrastuko tai siulyciau pamirsti ta imikimi puslapi ir ieskotis kitur grazius fonu, paveiksliuku ir delioti iskarto worde mirksiukas.gif tada bus tikrai grazu, o svarbiausia pacios kurtas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamenka @ 2009 07 09, 13:11)
ir man parasykit kokia kaina laikrastuko unsure.gif

Atsakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Seip tas imikimi.com labai geras puslapiukas savo dukrytei darau fotoo labai grazios gaunasi thumbup.gif o bet koki paveiksliuka ar ka imesti i sena worda per visa psl . Aisku kad kokybe bloga! Seip geriausia ne su wordu dirbti tokius laikrastukus... as pati dariau per worda ir is imikimi dejau! Viskas grazu , tiesiog ne per visa lapa ax.gif thumbup.gif
Papildyta:
Ir beto betoki paveiksliuka keliant i word ir tempiant kokybe blogeja...
Papildyta:
Ir dar mergytes gal kas turit atsiustyti wordini maketa saldainiuko popiereliui? Buciau labai dekinga.. dabar printeris neveikia. Tai negaliu patikrinti ar teisinai padaryta 4u.gif
Atsakyti
Ir dar lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mylaniuks@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Kleopatryte @ 2009 07 09, 11:42)
laukiu pasiulymu doh.gif



QUOTE(Mylaniuks @ 2009 07 09, 19:03)
Ir dar  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  mylaniuks@gmail.com



Aš jau nebelaukiu lotuliukas.gif nes jau ir taip per ilgai laukiau, tai kai padarysiu savo atsiųsiu jums mergaitės būtinai, nes kažkaip aš jį vist tiek padarysiu ax.gif
Vestuvėm pasidariau, draugės 30-mečiui pasidariau, tai ir dabar pasidarysiu drinks_cheers.gif nes neturtinga esu tai pati ir vargsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir nesulaukiu ax.gif kurpiu pati ir jei pavyks, tai parodysiu savo kurini smile.gif
Atsakyti