Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

Krikštynų laikraštukai ir jų pavydžiai yra čia... thumbup.gif

Atsakyti
būčiau lb dėkinga jei kas atsiųstų krikštynų lasikraštuko pavyzdį ir saldainių etiketės pavyzdį.. lb lb lauksiu 4u.gif gaudutyte@gmail.com
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Jei būtų nesunku, tai labai prašyčiau ir aš laikraštuko pavyzdžių...tikrai žadu pati daryti, bet tiesiog noriu pažiūrėti kas po ko seka... ax.gif jurgutis@centras.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j_m: 07 liepos 2009 - 15:24
QUOTE(Achilles @ 2009 07 06, 17:14)
išsiunčiau abiem  ax.gif

prazioplinau sad.gif as ir norejau sad.gif jei kas galesit mestelkit indretala@gmail.com ax.gif
***** man krikstynos liepos 18d o suzinojom tik pries savaite, taip noretusi ir laikrastuka padaryt gal kas turit maketeli kuri galima koreguot butu, siaubas kaip laiko nebedaug sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amela: 07 liepos 2009 - 19:39
Sveikos merginos!

Na as cia su tais paciais rupseciais kaip ir visos kitos besiruosiancios krikstynoms. Musu svente rugpjucio 9 d. tad labai tikiuosi viska suspeti doh.gif ech...gal tris saviates varciaiu foruma, saugojausi visokias idejas pavyzdzius, sakau dabar reiks pradet gamint, tik labai sunku pati pradzia, kaip ka ir nuo ko. su photoshopu as neturiu ne zalio supratimo, turiu labai panasia i photoshopa tai GIMPa, bet dar tos neperpratau, sakau gal greiciau bus jei bandysiu Worde kazka makliavot. Lyg buvo mamyciu kuriso daretes worde, tai jei ka prasysiu diideles pagalbos patarimuose. o man beje dra dvigubas darbas, nes krikstiju abu vaikucius, berniukui beveik 5, mazoji dar metuku neturi, tai laikratsukai praktiskai turi but skirtingi, echhh...,kaip nors, kaip sakant per kancias i zvaigzdes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juste @ 2009 07 07, 21:57)
Sveikos merginos!

Na as cia su tais paciais rupseciais kaip ir visos kitos besiruosiancios krikstynoms. Musu svente rugpjucio 9 d. tad labai tikiuosi viska suspeti  doh.gif ech...gal tris saviates varciaiu foruma, saugojausi visokias idejas pavyzdzius, sakau dabar reiks pradet gamint, tik labai sunku pati pradzia, kaip ka ir nuo ko. su photoshopu as neturiu ne zalio supratimo, turiu labai panasia i photoshopa tai GIMPa, bet dar tos neperpratau, sakau gal greiciau bus jei bandysiu Worde kazka makliavot. Lyg buvo mamyciu kuriso daretes worde, tai jei ka prasysiu diideles pagalbos patarimuose. o man beje dra dvigubas darbas, nes krikstiju abu vaikucius, berniukui beveik 5, mazoji dar metuku neturi, tai laikratsukai praktiskai turi but skirtingi, echhh...,kaip nors, kaip sakant per kancias i zvaigzdes  biggrin.gif

sveika, as tai dariau abiem kristasuniams viena laikrastuka, dariau Worde
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2009 07 07, 20:21)
prazioplinau sad.gif as ir norejau sad.gif jei kas galesit mestelkit indretala@gmail.com ax.gif
***** man krikstynos liepos 18d o suzinojom tik pries savaite, taip noretusi ir laikrastuka padaryt gal kas turit maketeli kuri galima koreguot butu, siaubas kaip laiko nebedaug sad.gif

Nepražioplinot, tuoj saldainio popieriuko maketą išsiųsiu ir jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 07 liepos 2009 - 20:27
O klausykit jauciu pati galiu ir nebespet padaryt, o kas uzsiemat is mergaiciu laikrastuku darymu, per kiek laiko galima butu padaryti, ir kiek kainuoja ? blush2.gif
Atsakyti
As jau nuo vasario menesio prisirankiojau informacijos, db beliko viska susidelioti. Krikstynos rugpjucio 8d. Busiu ir Savo krikstijamos dukrytes mama ir dar tuo paciu kriksto mama, nes krikstynos irgi dvigubos, musu dukrytes ir mano brolio sunelio. taigi laikrastukai irgi bus 2. Taip pat dar suptampa abieju krykstuku gimimo dienos(suneno 08 03), (dukrytes 08 08). Taigi darbo turiu sociai, laimei daug jau esu pasidariusi, beliko susipirkti smulkmenas, dekoruoti drugelius stalo papuosimui ir tt.

Labai noriu padekoti mamoms, besidalijanciomis savo idejomis ir pavyzdukais

Tiesa, viena is ideju, kurias jau pasidariau, na dalinai, nes truksta 1 foto,yra:

as reminsiu atskirai i remelius, bet galima deti ir i laikrastuka tarsi padekas seneliam, o dariau taip, kadangi svente dviguba ir seneliai 3, tai vienam lape sudeliojau vienu seneliu visus anukus ir trumpus eilerastukus mociutei ir seneliui.

Visi treji seneliai gaus po toki remeli.
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 07, 21:27)
Nepražioplinot, tuoj saldainio popieriuko maketą išsiųsiu ir jums 4u.gif


aciu wink.gif
Atsakyti
visoms labas vakaras.
gal ir man galėtumėte atsiųsti laikraštukų pavyzdžius.Būčiau dėkinga, nes mūsų šventė jau greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2009 07 07, 21:22)
sveika, as tai dariau abiem kristasuniams viena laikrastuka, dariau Worde

as matai darau savo vaikuciams, neuzkraunu krikstotevu papildomais rupesciais. todel ir mastau, mat amziu skirtumas yra, mazajai tai zinai dar visokie baibokai, grazumynai, o vyrukui tai masinos, tie visi veikejai is filmuko Ratai, tai galvojau jam fona kazka su tuo reiks daryt g.gif tik kazi kaip man cia seksis igyvendint visus norus, o mum tokia data gavosi, kad krikstijam ir per mazosios 1-aji gimtadieni.
Atsakyti