Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

Sveikos,

Krikstynos nusimato liepos 25d. Mazai laiko beliko doh.gif Uzsidegiau laikrastuka pasidaryti.smile.gif Trejeta dienu sedejau prie kompo ir galu gale baigiau skaityti 3 temas smile.gif akys apsunkusius nerealiai ....bet tikiuosi viska padaryti labai gerai smile.gif
Labai daug Info prisirinkau. smile.gif net 72psl gavosi:oh belieka tik issirinkti smile.gif
Tik labai gaila,kad neradau saldainiam popieriuku maketo. Atrodo forumiete " Širdele" turejo, bet ji jau senai cia buvo verysad.gif tai gal kas turit ir galetumet man atsiusti blush2.gif
dovilebernot@gmail.com
Didelis Aciu 4u.gif

Leisiu akims pailseti ir vel kibsiu i darba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile B. @ 2009 07 05, 16:46)
Sveikos,

Krikstynos nusimato liepos 25d. Mazai laiko beliko  doh.gif Uzsidegiau laikrastuka pasidaryti.smile.gif Trejeta dienu sedejau prie kompo ir galu gale baigiau skaityti 3 temas  smile.gif akys apsunkusius nerealiai ....bet tikiuosi viska padaryti labai gerai smile.gif
Labai daug Info prisirinkau. smile.gif net  72psl  gavosi:oh belieka tik issirinkti  smile.gif
Tik labai gaila,kad neradau saldainiam popieriuku maketo. Atrodo forumiete " Širdele" turejo, bet ji jau senai cia buvo  verysad.gif tai gal kas turit ir galetumet man atsiusti  blush2.gif
dovilebernot@gmail.com
Didelis Aciu  4u.gif

Leisiu akims pailseti ir vel kibsiu i darba  smile.gif

doh.gif as irgi plusu,tas temas kol perskaitai tai ojojoooooj doh.gif biggrin.gif va ir man saldainuku maketuko reiketu blush2.gif man imeskit i emeila,jei kas turit blush2.gif jurgita19@aol.com blush2.gif labai labai labai aciu...
Atsakyti
QUOTE(Dovile B. @ 2009 07 05, 15:46)
Sveikos,

Krikstynos nusimato liepos 25d. Mazai laiko beliko  doh.gif Uzsidegiau laikrastuka pasidaryti.smile.gif Trejeta dienu sedejau prie kompo ir galu gale baigiau skaityti 3 temas  smile.gif akys apsunkusius nerealiai ....bet tikiuosi viska padaryti labai gerai smile.gif
Labai daug Info prisirinkau. smile.gif net  72psl  gavosi:oh belieka tik issirinkti  smile.gif
Tik labai gaila,kad neradau saldainiam popieriuku maketo. Atrodo forumiete " Širdele" turejo, bet ji jau senai cia buvo  verysad.gif tai gal kas turit ir galetumet man atsiusti  blush2.gif
dovilebernot@gmail.com
Didelis Aciu  4u.gif

Leisiu akims pailseti ir vel kibsiu i darba  smile.gif


QUOTE(Sinera @ 2009 07 06, 16:34)
doh.gif as irgi plusu,tas temas kol perskaitai tai ojojoooooj doh.gif  biggrin.gif va ir man saldainuku maketuko reiketu blush2.gif  man imeskit i emeila,jei kas turit blush2.gif  jurgita19@aol.com  blush2.gif labai labai labai aciu...


išsiunčiau abiem ax.gif
Atsakyti
Dar karteli Aciu 4u.gif
Labai saunu, kad pasidalinate informacija thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
O gal kas galetu man i e-maila (lotos@inbox.lt) atsiusti laikrastuku, saldainiu poperiuku ir sampano etikeciu pavyzduku blush2.gif
Buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancik: 06 liepos 2009 - 18:31
QUOTE(Jolancik @ 2009 07 06, 19:29)
Sveikutes  4u.gif
O gal kas galetu man i e-maila (lotos@inbox.lt) atsiusti laikrastuku, saldainiu poperiuku ir sampano etikeciu pavyzduku  blush2.gif
Buciau labai dekinga  blush2.gif




Aš taip pat būčiau dėkinga už laikraštukų pavyzdėlius ax.gif 4u.gif rpelene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2009 07 06, 20:03)
Aš taip pat būčiau dėkinga už laikraštukų pavyzdėlius ax.gif  4u.gif rpelene@gmail.com



nebereikia ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

O aš norėjau paklausti tokio dalyko blush2.gif Jūs laikraštukus svečiams atsiminimui išdalinsit, ar tik duosit pasižūrėt vieną egzempliorių ir jį paliksit savo/krikšto vaikučiui? g.gif

Atsiprašau, jei klausimas kvailas blush2.gif biggrin.gif Bet neturiu laiko ieškot atsakymo SM platybėse... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 07 06, 23:50)
Labukas  4u.gif

O aš norėjau paklausti tokio dalyko  blush2.gif Jūs laikraštukus svečiams atsiminimui išdalinsit, ar tik duosit pasižūrėt vieną egzempliorių ir jį paliksit savo/krikšto vaikučiui?  g.gif

Atsiprašau, jei klausimas kvailas  blush2.gif  biggrin.gif Bet neturiu laiko ieškot atsakymo SM platybėse...  biggrin.gif

manau kiekvienas daro kaip nori, mes turėjome 15 vienetų, tai kiekvienam svečiui įdėjome į lauktuvių maišelį. (ne kiekvienam svečiui po vieną, bet šeimai po vieną. nes pas mus tikrai daugiau nei 15 žmonių buvo) biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir man galetumet atsiusti Krikstynuko maketuku? ax.gif man reikia tik tekstu pavyzdziu ax.gif bandysiu ir as kazka kurpti ax.gif is anksto labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aggnyte @ 2009 07 07, 08:50)
Gal ir man galetumet atsiusti Krikstynuko maketuku?  ax.gif  man reikia tik tekstu pavyzdziu  ax.gif  bandysiu ir as kazka kurpti  ax.gif  is anksto labai aciu  4u.gif

pamirsau parasyti savo pasta blush2.gif
aggnyte@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 06, 23:55)
manau kiekvienas daro kaip nori, mes turėjome 15  vienetų, tai kiekvienam svečiui įdėjome į lauktuvių maišelį. (ne kiekvienam svečiui po vieną, bet šeimai po vieną. nes pas mus tikrai daugiau nei 15  žmonių buvo) biggrin.gif

Aišku rolleyes.gif Aš irgi taip žadėjau daryti, bet norėjau pasiteirauti kaip kitos daro ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti