Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

Sveikos mamytes,

Norejau pasiskelbti, kad galiu padeti ruosiantis sventei. Rasau scenarijus, darau ivairia atributika: laikrastukus, etiketes, kvietimus ir t.t. Jei kam reikia kreipkites, rasykit man i az ir viska suderinsime.
Atsakyti
QUOTE(kondračiukas @ 2009 06 25, 15:53)
va kokia gausybė žurnaliukų  bigsmile.gif

user posted image
O ar kokybė būtų panaši jei spausdinčiaus namuos ant kokio foto ar kitokio popieriaus g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 06 28, 14:21)
O ar kokybė būtų panaši jei spausdinčiaus namuos ant kokio foto ar kitokio popieriaus g.gif    blush2.gif

priklausytu nuo popieriaus ir spausdinintuvo. nes cia spausdinta spaustuveje ant geros kokybes popieriaus ir isegtas kaip zurnalas. kokybe ir bendras vaizdas stebino net mane pacia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu prasymeli, gal kas turite graziu zodziu broliui nuo seses. Darau krikstynu laikrastuka ir viena lapa skiriu sunui nuo dukrytes t.y. broliukui nuo sesytes. labai reikia graziu zodziu. Busiu labai dekinga. Ivairiu graziu zodziu cia radau, bet kad tiktu broliui neradau. padekit, prasau smile.gif
Papildyta:
ir dar gal kas turite ugninio šuns paveiksliuką, dukrytė gimė 2006 m. lygtai šitaip tie metai vadinosi. Ir vėžio ženklo horoskopuką vaikui. Ačiukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasmakl @ 2009 06 29, 09:40)
Sveikutes, turiu prasymeli, gal kas turite graziu zodziu broliui nuo seses. Darau krikstynu laikrastuka ir viena lapa skiriu sunui nuo dukrytes t.y. broliukui nuo sesytes. labai reikia graziu zodziu. Busiu labai dekinga. Ivairiu graziu zodziu cia radau, bet kad tiktu broliui neradau. padekit, prasau smile.gif
Papildyta:
ir dar gal kas turite ugninio šuns paveiksliuką, dukrytė gimė 2006 m. lygtai šitaip tie metai vadinosi. Ir vėžio ženklo horoskopuką vaikui. Ačiukas smile.gif

jei ugninio suns,tai pasizvalgykite http://images.google...h...=40&ndsp=20
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sirdeles: 29 birželio 2009 - 08:48
Gal galite įmesti kokių nuorodų iš kur atsisiųsti rėmelių ax.gif

Jau radau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominyka3: 29 birželio 2009 - 12:28
[quote=Jolantele88,2009 04 29, 10:12]
a
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
[img]http://images49.fotki.com/v1495/photos/9/1505019/7487329/aaa4-Labutis labai gražus tavo dukrytės laikraštukas, ar galėtum persiūsti savo pavyzdy, jei ne tai tikrai suprasiu, o jei gali tai didelis ačiū.mano email graztas@aktv.lt
ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kondračiukas @ 2009 06 25, 13:53)
va kokia gausybė žurnaliukų  bigsmile.gif

user posted image

kaip grazu 4u.gif ir mes tokio uzsimanem blush2.gif
Atsakyti
Sveikos busimos ar esamos krikstomamytes... as taip pat ruosiuosi ja buti ir noriu,kd krikstynas mano krikstodukryte nepamirstu ir prisimintu. noreciau ta laikrastuka padaryti, bet nezinau nuo ko pradeti gal kas galetu atsiusti man i pasta ax.gif kristulep@yahoo.com pavyzdeli. buciau labai dekinga
Atsakyti
Gal ir su manim kas pasidalintu pavyzdeliu ? blush2.gif

ernesta.caplikiene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 06 29, 13:57)
kaip grazu 4u.gif  ir mes tokio uzsimanem blush2.gif

labai prasom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kondračiukas @ 2009 06 29, 14:20)
labai prasom smile.gif



kokia kaina tokio laikrastuko? smile.gif
Atsakyti