Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

o kaip fona padaryti blankesni per worda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astute571 @ 2009 06 18, 17:51)
o kaip fona padaryti blankesni per worda? g.gif

pas mane 7 wordas, jeigu jūs dirbate su 3, tai gal nėra tokios funkcijos, arba ji kur nors kitur. O gal ir ten pat, pažiūrėkite 4u.gif

Štai įdedu pavyzdį:

1. Įkėliau foto į wordą ir man automatiškai viršuje atsirado "Pictute Tools". Apibrėžiau viršuje
user posted image

2. Spaudžiate ant "Picture Tools" ir tada kairėje pusėje yra "Contrast" ir " Brightness".

user posted image

3. Juose ir nusireguliuojat

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 06 18, 20:03)
pas mane 7 wordas, jeigu jūs dirbate su 3, tai gal nėra tokios funkcijos, arba ji kur nors kitur. O gal ir ten pat, pažiūrėkite  4u.gif

Štai įdedu pavyzdį:

1. Įkėliau foto į wordą ir man automatiškai viršuje atsirado "Pictute Tools". Apibrėžiau viršuje
user posted image

2. Spaudžiate ant "Picture Tools" ir tada kairėje pusėje yra "Contrast" ir " Brightness".

user posted image

3. Juose ir nusireguliuojat

user posted image

aciu smile.gif
Atsakyti
visada prašom drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal kas nors galetumet atsiusti savo daryta laikrastuka rolleyes.gif nelabai sekasi daryti, o beto nelabai ir moku ax.gif pastas astavove@gmail.com busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astute571: 18 birželio 2009 - 22:40
Krikštynų laikraštukas gali atrodyti taip

user posted image

daugiau bus ideta Čia...
Atsakyti
linuciuxxxx, gražiai atrodo viršelis 4u.gif
Atsakyti
user posted image

mergaitei laikrastuko pavyzdys. Daugiau darbeliu http://public.fotki....viskassventems/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte111: 22 birželio 2009 - 08:52
Vakar pabaigiau laikrastuka clap.gif clap.gif clap.gif tik siandien reiks svieziom akim perziuret, gal klaidu yra, ar gal kazka pakeist noresis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

oi kiek gražių darbelių prisižiūrėjau bigsmile.gif na mamytės stengias dėl savo vaikelių wub.gif aš ir planuoju savo mažąjam paruošti laikraštuką rolleyes.gif tikiuosi pavyks ax.gif norėčiau gauti pavyzdžių blush2.gif mano el.p.: kristina.rakutiene@gmail.com
dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Gal galite įmesti nuorodą kur rasti fonui paveiksliukų blush2.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveikos group.gif gal zinot kokiu svetainu kur galetu rasti paveiksliuku laikrastukui! ax.gif
Atsakyti