Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

sveikos mamytes! 4u.gif
rinkausi 3 dienas medziagos laikrastukui... prisirinkau... bet finale nusprendziau, kad gal ne mano jegoms ji padaryti unsure.gif
norejau paklausti ar yra mamyciu galinciu padaryti laikrastuka is mano turimos medziagos (siusciau tik tai, kas patinka, ir ko noreciau laikrastuke). labai patiko zurnaliuko ideja thumbup.gif
geriau butu per az viska derinti 4u.gif
geros dienos visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute_82 @ 2009 06 12, 14:41)
sveikos mamytes!  :4u:
rinkausi 3 dienas medziagos laikrastukui... prisirinkau... bet finale nusprendziau, kad gal ne mano jegoms ji padaryti  :unsure:
norejau paklausti ar yra mamyciu galinciu padaryti laikrastuka is mano turimos medziagos (siusciau tik tai, kas patinka, ir ko noreciau laikrastuke). labai patiko zurnaliuko ideja  :super
geriau butu per az viska derinti  :4u:
geros dienos visoms  :mirksiukas:

SVEIKOS, as manau irgi, kad ta laikrastuka nera taip lengva pasidaryti, kai menkas kompiuterinis rastingumas. Nors mamytes raso, kad tai paprasta... Geda, bet as irgi nemoku sukelti nuotrauku ten, kur noreciau, ireminti ir pan., :verysad:
Atsakyti
Visada galite kreiptis i mokancius wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Čia gyvena laikraštukai... rolleyes.gif greit dar 3 apsigyvens 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra28 @ 2009 06 14, 00:17)


bigsmile.gif KOKIE GRAZUS IR SILTI wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kondračiukas @ 2009 06 13, 22:22)
Visada galite kreiptis i mokancius wink.gif 4u.gif



pritariu 4u.gif Ausra28 kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif gal galit parasyt i az kiek kainuotu krikstukas zurnaliukas?ar laikrastukas?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute_82 @ 2009 06 12, 13:41)
sveikos mamytes!  4u.gif
rinkausi 3 dienas medziagos laikrastukui... prisirinkau... bet finale nusprendziau, kad gal ne mano jegoms ji padaryti  unsure.gif
norejau paklausti ar yra mamyciu galinciu padaryti laikrastuka is mano turimos medziagos (siusciau tik tai, kas patinka, ir ko noreciau laikrastuke). labai patiko zurnaliuko ideja  thumbup.gif
geriau butu per az viska derinti  4u.gif
geros dienos visoms  mirksiukas.gif

sveikutes as prisipazinsiu irgi pirma karta darau laikrastuka savo jegomis ir nemoku dar tu visu fonu susirasti ir panasiai bet padariau kaip mokejau ir manau kad ir taip bus grazu nes daryta is sirdies.KRIKŠTUKAS 

Šeštadienis 2009 metai birželio mėn. 27 d. Vyžuonėliai



DIENOS NAUJIENOS

2009 metų birželio 27 dieną , G- geraširdis
Utenos Dievo apvaizdos baž- I - inteligentiškas
nyčioje , buvo pakrikštytas E - ekstrimalus
Giedrius Virmauskas. D - drąsus
Jam suteiktas krikšto var- R - ramus
das - Povilas. I - Įpatingas
Krikšto mama Dalytė ir kri- U - unikalus
kšto tėtis Adomas. S - stiprus





Tiražas platus ir neaprėpiamas. Kaina 2.00 pampersai


"Laiškas tėveliams, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta:
Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviestas, širdimi ir sąžine palaimintas, Jūsų raukšlėmis išsaugotas, šypsena pakylėtas... Auginkit mane! Auginkit mane tokį, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingai auginkit Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu!"

Giedriaus pageidavimai

"Štai ko aš nenoriu girdėti iš visų suaugusiųjų:
...stovėk ramiai, eik greičiau, kur bėgi, paskubėk, neliesk, būk atsargus, viską suvalgyk, išsivalyk dantis, neišsitepk, jau išsitepei, patylėk, kalbėk, atsiprašyk, pasisveikink, ateik čia, nesimaišyk man po kojomis, eik žaisti, netrukdyk, nebėgiok, nesuprakaituok, žiūrėk nepargriūk, sakiau pargriūsi, dabar tai tau bus, kodėl manęs neklausai, šito tu nesugebėsi, esi per mažas, duok aš padarysiu, tu jau didelis, eik miegoti, kelkis, pavėluosi, aš užsiėmęs, eik žaisti vienas, apsirenk, nestovėk saulėje, eik į saulę, nekalbėk pilna burna...
Tačiau visada norėčiau girdėti:
...myliu tave, tu toks gražus, kaip gerai, kad tave turiu, pasikalbėkime truputį, pabūkime kartu, kaip jautiesi, ar tau liūdna, gal bijai, kodėl gi šito nenori, tu toks mielas, tu toks švelnus, papasakok man, ką tu išgyvenai, ar tu laimingas, man patinka kai juokiesi, verk, jei nori, tau kažkas nepasisekė, kas tave nuskriaudė, kas tave taip supykdė, papasakok man viską, jei nori, pasitikiu tavimi, tu man patinki, ar aš tau patinku, kada tau nepatinku, klausau tavęs, žinau, kad mane myli, ką apie tai manai, man patinka būti su tavimi, noriu su tavimi pakalbėti, noriu išklausyti tave, pasakyk, kada jautiesi nelaimingas, man patinki toks, koks esi, mums gera būti kartu………….

VARDU REIKŠMĖS

GIEDRIUS-giedras,šviesus,saulėtas,tyras.(lietuviškas) 04.16 Povilas- iš lotynų kalbos “mažas” vardadienių daug pvz. 06.26
Lina- iš graikų kalbos “paguodos giesmė” vardadienis 09.23
Domantas-lietuvių DO-davimas, MANTUS-sumanus. 10.15
Kostė - lotinų “ištvermingas, tvirtas” 09.10
Danutė- hebrajų “dievas mano teisėjas” 05.25
Sabina - lotinų “italikų genties vardas” 08.29
Pransiškus-germanu “frankiškas” 09.17
Adomas - hebrajų “ žmogus” 12.24
Beata - lotynų “palaimingas” 09.06
Kamilė - lotynų “patarnaujantis,aukojantis” 09.16
Algimantas- lietuvių “atlyginimas sumanus” 05.26
Dalia - lietuvių “likimas” 07.22
Žygimantas- lietuvių “žygiuoti, sumanus” 03.20
Gabija- lietuvių “glausti,guosti” 01.09
Ramūnas - lietuvių “ramus ,ramaus būdo” 06.12
Skaidrė - lietuvių “skaidri,maloni,linksma” 04.17
Kotryna - graikų “tyra,švari” 11.25
Emilija - lotynų “veržlus,nepralenkiamas” 06.30
Ugnė -lietuvių “ugningas,energingas” 02.13
Jonas -hebrajų”išklausytas,palaimintas” 06.24
Vacė - slavų “didelė šlovė” 03.24
Anelė - graikų “pranešėja” 05.01
Meilutė- lietuvių “meili” 05.02
Rimas - lietuvių “ramaus būdo” 01.26

ISTORIJA

Giedriukas atsirado labai lauktai , bet netikėtai. Tėveliai apie jį sužinojo savo vestuvių dviejų metų sukakties rytą. Labai džiaugės ir negalėjo patikėti,kad į jų gyvenimą ateis nuostabus dalykas - kūdikis.
Vardo išrinkymas buvo pats sudėtingiausias tėvėlių ir visų artimų darbas. Labai ilgai galvojo mažąjąm vardelį. Galima sakyti , kad visus 9 mėnesius. Siūlė visi ,ir tetos ir puseserės . Visi turėjo darbelio. Bet štai pagaliau močiūtei Danutei kilo mintis ,kad mažylis reikia pavadinti, Giedriuku. Tėveliams labai patiko tas vardelis ir lietuviškas ir reikšmė gera -giedras šviesus,taigi ir linkime , kad šis mažas žmogelis ir visą savo gyvenimą būtų giedras ir šviesus darbais ir mintimis.
Taigi ,kai kūdikėlis gymė jis jau turėjo vardą. Ligononėje med. seselės jį jau vadino vardu.
Giedriukas gimė 2009 m. vasario 19 d.ketvirtadienį. Buvo labai šalta , bet giedra ir saulėta. Netgi gamta atitiko gymusiojo vardą. Labai daug sniego buvo,tiesiog akis spygino, bet buvo gražu.
Giedriukas gymė didelis ir stiprus vyras . Jis svėrė 3.750 kilogramo ir būvo 54 cm ūgio. Būvo saulėtas rytas 7.40 val. Kiek mums žinoma ir tėvelis buvo šalia. Labai džiaugės sūnaus atėjimų į šį pasaulį , kaip ir visi kiti.





SKELBIMAI

SIŪLO PASLAUGAS
Nemokamai daužome indus ,
tvarkome spinteles, plėšome IEŠKO
pasus . Kreiptis į Giedrių.
Nemokamos auklės vai-
kui savaitgaliais ir šven-
čių dienomis, bei rytais,
šiokiadieniais ir visomis
kitomis dienomis. Netu-
rinčius patirties nesikrei-
pti. TĖVELIAI

KEIČIU
Tuščius saldainių popierėlius
į ką nors saldaus. Domantas

Panaudotus pamperus , bet
Dar geros būklės,į naujus.
Giedrius
PARDUODU
Būsimus ir esamus Giedriuko ožiukus.
Didelis pasirinkimas - besikandžiojantys,
zyziantys, rėkiantys ir daug kitokių. Pigiai
TĖVELIAI










Tostas už šeimą

Jei kūdikėlio laimė priklausytų nuo krikštynų šventės gausos ir linksmumo,
tėvai turbūt sudrebintų žemės rutulį.
Jei kūdikėlio gyvenimo sėkmė priklausytų nuo žmonių skaičiaus puotoje,
tėvai, turbūt sukviestų visą pasaulį.
Tačiau viskas priklauso nuo tėvų rūpesčio ir begalinės meilės savo vaikams..
Tad rūpinkitės savo vaikais, mylėkite juos, mokykite ir veskite doros keliu.



Priimk šią dovaną sūnau- tikėjimą
Telydi tavo kelią jis nuo pat mažens,
Lai meilė, gėris ir dorumas
Tavoj širdutėj visąlaik gyvens.

Te saugo tave Dievas visagalis
padėdamas keliaut painiais gyvenimo keliais,
te įkvepia tau norą ir gebėjimą
dalintis su žmonėm gerais darbais.



Mamos šypsny atgyja pasakos, lopšinės,
žaislai prasijuokia kartu su tėveliu.
Mažuti, stiebkis, auk didutis,
tavęs daug laukia nuostabių dienų

Kryžiaus ženklas – reiškia Švč. Trejybės bei mirusio ir prisikėlusio Kristaus išpažinimą. Šiuo ženklu apeigų pradžioje pažymima krikštijamojo kakta, įvedant jį į Bažnyčios tikinčiųjų šeimą.
Vanduo – Krikšto vanduo pašventinamas malda. Tai žmogaus gyvybės ir kūno apsivalymo simbolis, nuplaunantis gimtąją nuodėmę bei prikeliantis naujam gyvenimui su Dievu.
Aliejus(sustiprinimas) – Katechumenų aliejumi krikštijamojo krūtinė patepama apeigų pradžioje. Šis aliejus yra nuvalymo, sustiprinimo, išvadavimo iš nuodėmės ženklas. Krizmos aliejumi yra patepama kakta ką tik pakrikštytajam.
Baltas drabužis – simbolizuoja Dievo malonę. Tai tyrumo, skaistumo, šventumo ženklas.
Krikšto žvakė(Kristaus šviesa) – primena prisikėlusį Kristų.









Šv.Povilas(01 15, 02 06, 06 26, 06 29, 10 19;)
Šventasis Povilas - tai didysis tautų apaštalas, Evangelijos skelbėjas, iš aktyvaus krikščionybės priešo Sauliaus atsivertęs ir įtikėjęs Jėzų. Ikonografijoje šv. Povilas vaizduojamas su knyga. Povilas - tikėjimo tiesų aiškintojas ir gynėjas. Kol jis tebealsavo grasinimais ir žudynėmis prieš Viešpaties mokinius (plg. Apd 9, 1), tol tebuvo Saulius, kuris nuožmiai persekiojo pirmuosius krikščionis. Tačiau kai sykį jį iš dangaus apakino šviesa ir dieviška jėga pargriovė ant žemės, idant jo tamsybių neregimoji karūna subyrėtų į šipulius, nuo tada jis tapo Povilu (plg. Apd 13, 9), kuris dėl Jėzaus ir Jo Evangelijos pasiryžo visko netekti, kad paskui amžinybėje atrastų Tą, kuriam viskas priklauso.









KRIKŠTO TĖVELIAMS 10 GIEDRIAUS ĮSAKYMŲ



1.Mylėkite ir branginkite krikštasūnį, kad jau įsivėlėte į šį reikalą.
2.Padėkite tėveliams mane dorai užauginti.
3.Patarkite, iškilus problemoms dėl meilės reikaliukų (kai paūgės truputį).
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną: išradingai, naudingai, linksmai... (vaikui irgi turėtų būti linksma).
5.Nesišvaistykite pažadais, nes juos reikės ištesėti.
6.Moksleiviui padėkite paruošti pamokas ir pasidaryti „šperų“.
7.Švęskite su manim šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų
9.Nelepinkite saldumynais,nes gausite sąskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas iždaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.
Dešimt Giedriaus įsakymų tėvams


1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį . Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.

2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.

3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.

4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.

5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.

6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.

7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.

8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių.

9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.

10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir
rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.



MOČIŪTE, TAU DĖKOJU

Brangi Močiūte,
Tau dėkoju
Už pasakų takus žavius,
Už raitelius, kurie kapojo
Prie kryžkelės devyngalvius.

Už milžinus,
Kad jie palaukėj
Kepurėm pylė kalveles,
Už nykštukus,
Kad šaukšte plaukė
Per jūras ir marias gilias.

Už kamarėlę-
Slaptą slaptą -
Su uogiene ir medučiu
Ir už riestainį,
Kiškio keptą
Po ąžuolu šimtamečiu.

Numegzk man
Margą pirštinėlę,
Apklėsk gėlėta skarele...
Dar šimtą metų,
Sengalvėle,
Žydėki mums obelėle!

Anūko tostas gerajai močiutei

Daug sveikatos Tau linkiu ir saulėtų vakarų.
Daug Tau laimės aš linkiu ir žvaigždėtųjų sapnų.
Šypsenos gražios linkiu ir pavasario žiedų.
Ilgesio aš Tau linkiu iš mielų, gerų akių.
Aš Tave apkabinu meile Dievo angelų.
Ir tik Tau vienai tikiu, nes Tave tikrai myliu.
Noriu būt su Tavimi, kad vėl džiaugtųsi širdis -
Gal Tau žodžiai ištarti glostytų švelnias mintis?



Vaiko auklėjimo taisyklės
Kai baigsite žaisti su vaiku ,prašome padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
Jei vaiko raštas itin bjaurus ir neįskaitomas, ruoškite jį tapti gydytoju.
Vaikas niekada neras šokolado jei jį užrakinsite, o raktą padėsite į muilinę po muilu.
Jei pritrūkote vaikui žodžių , liepkite jam eiti praustis ir panašiai.
Ką daryti, jei sūnus įlipo į medį ir nebegali išlipti? Jokiu būdu nemėginkite purtyti medžio ar mėginti numušti berniūkštį pagaliu. Rudenį vaikas prinoks ir nukris pats.
Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite žagsulio.
Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi,jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t.
Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.
Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils
Niekada nekelkite rankos prieš vaiką - taip paliekate neapsaugotą saulės rezginį.
Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su kuo nors kitu.
Jei jūsų vaikas nuolat pučiasi, nupirkite jam tromboną - jis talentingas.
Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą jo kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus - ir lėkščių plauti nereikės.
Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite apsidairyti, ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.
Jei pastebėjote, kad vaikas rūko, neskubėkite jo bausti. Gal jam jau kur kas daugiau nei dvidešimt.






Papildyta:
QUOTE(lina790325 @ 2009 06 14, 22:31)
sveikutes as prisipazinsiu irgi pirma karta darau laikrastuka savo jegomis ir nemoku dar tu visu fonu susirasti ir panasiai bet padariau kaip mokejau ir manau kad ir taip bus grazu nes daryta is sirdies.KRIKŠTUKAS  

Šeštadienis 2009 metai birželio mėn. 27 d.  Vyžuonėliai
DIENOS NAUJIENOS

2009 metų birželio 27 dieną ,              G- geraširdis                                                                                                                                                             
Utenos Dievo apvaizdos baž-              I - inteligentiškas
nyčioje , buvo pakrikštytas                  E  - ekstrimalus                                         
Giedrius Virmauskas.                            D - drąsus       
Jam suteiktas krikšto var-                      R - ramus                           
das - Povilas.                                          I - Įpatingas                       
Krikšto mama Dalytė ir kri-                    U - unikalus
kšto tėtis Adomas.                                S  - stiprus                       
Tiražas platus ir neaprėpiamas. Kaina 2.00 pampersai
"Laiškas tėveliams, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta:
Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviestas, širdimi ir sąžine palaimintas, Jūsų raukšlėmis išsaugotas, šypsena pakylėtas... Auginkit mane! Auginkit mane tokį, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingai auginkit Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu!"

Giedriaus pageidavimai

"Štai ko aš nenoriu girdėti iš  visų suaugusiųjų:
...stovėk  ramiai,  eik  greičiau,  kur  bėgi,  paskubėk,  neliesk, būk atsargus, viską suvalgyk, išsivalyk dantis, neišsitepk, jau išsitepei, patylėk, kalbėk, atsiprašyk, pasisveikink, ateik čia, nesimaišyk man po kojomis, eik žaisti, netrukdyk, nebėgiok, nesuprakaituok, žiūrėk nepargriūk, sakiau pargriūsi, dabar tai tau bus, kodėl manęs neklausai, šito tu nesugebėsi, esi per mažas, duok aš padarysiu, tu jau didelis, eik miegoti, kelkis, pavėluosi, aš užsiėmęs, eik žaisti vienas, apsirenk,  nestovėk saulėje, eik į saulę, nekalbėk pilna burna...
Tačiau visada norėčiau girdėti:
...myliu tave, tu toks gražus, kaip gerai, kad tave turiu, pasikalbėkime truputį, pabūkime kartu, kaip jautiesi, ar tau liūdna, gal bijai, kodėl gi šito nenori, tu toks mielas, tu toks švelnus, papasakok man, ką tu išgyvenai, ar tu laimingas, man patinka kai juokiesi, verk, jei nori, tau kažkas nepasisekė, kas tave nuskriaudė, kas tave taip supykdė, papasakok man viską, jei nori, pasitikiu tavimi, tu man patinki, ar aš tau patinku, kada tau nepatinku, klausau tavęs, žinau, kad mane myli, ką apie tai manai, man patinka būti su tavimi, noriu su tavimi pakalbėti, noriu išklausyti tave, pasakyk, kada jautiesi nelaimingas, man patinki toks, koks esi, mums gera būti kartu………….

VARDU REIKŠMĖS

GIEDRIUS-giedras,šviesus,saulėtas,tyras.(lietuviškas)        04.16 Povilas- iš lotynų kalbos “mažas” vardadienių daug pvz. 06.26
Lina- iš graikų kalbos “paguodos giesmė” vardadienis 09.23
Domantas-lietuvių DO-davimas, MANTUS-sumanus.      10.15
Kostė - lotinų “ištvermingas, tvirtas”                                    09.10
Danutė- hebrajų “dievas mano teisėjas”                          05.25
Sabina - lotinų “italikų genties vardas”                              08.29
Pransiškus-germanu “frankiškas”                                        09.17
Adomas - hebrajų “ žmogus”                                              12.24
Beata - lotynų “palaimingas”                                                09.06
Kamilė - lotynų “patarnaujantis,aukojantis”                      09.16
Algimantas- lietuvių “atlyginimas sumanus”                      05.26
Dalia - lietuvių “likimas”                                                        07.22
Žygimantas- lietuvių “žygiuoti, sumanus”                            03.20
Gabija- lietuvių “glausti,guosti”                                            01.09
Ramūnas - lietuvių “ramus ,ramaus būdo”                          06.12
Skaidrė - lietuvių “skaidri,maloni,linksma”                          04.17
Kotryna - graikų “tyra,švari”                                                  11.25
Emilija - lotynų “veržlus,nepralenkiamas”                          06.30
Ugnė -lietuvių “ugningas,energingas”                                02.13
Jonas -hebrajų”išklausytas,palaimintas”                            06.24
Vacė - slavų “didelė šlovė”                                                  03.24
Anelė - graikų “pranešėja”                                                    05.01
Meilutė- lietuvių “meili”                                                          05.02
Rimas - lietuvių “ramaus būdo”                                            01.26

ISTORIJA

Giedriukas atsirado labai lauktai , bet netikėtai. Tėveliai apie jį sužinojo savo vestuvių dviejų metų sukakties rytą. Labai džiaugės ir negalėjo patikėti,kad į jų gyvenimą ateis nuostabus dalykas - kūdikis.
    Vardo išrinkymas buvo pats sudėtingiausias tėvėlių ir visų artimų darbas. Labai ilgai galvojo mažąjąm vardelį. Galima sakyti , kad visus 9 mėnesius. Siūlė visi ,ir tetos ir puseserės . Visi turėjo darbelio. Bet štai pagaliau močiūtei Danutei kilo mintis ,kad mažylis reikia pavadinti, Giedriuku. Tėveliams labai patiko tas vardelis ir lietuviškas ir reikšmė gera -giedras šviesus,taigi ir linkime , kad šis mažas žmogelis ir visą savo gyvenimą būtų giedras ir šviesus darbais ir mintimis.
    Taigi ,kai kūdikėlis gymė jis jau  turėjo vardą. Ligononėje med. seselės jį jau vadino vardu.
    Giedriukas gimė 2009 m. vasario 19 d.ketvirtadienį. Buvo labai šalta , bet giedra ir saulėta. Netgi gamta atitiko gymusiojo vardą. Labai daug sniego buvo,tiesiog akis spygino,  bet buvo gražu.
    Giedriukas gymė didelis ir stiprus vyras . Jis svėrė 3.750 kilogramo ir būvo 54 cm ūgio. Būvo saulėtas rytas 7.40 val. Kiek mums žinoma ir tėvelis buvo šalia. Labai džiaugės sūnaus atėjimų į šį pasaulį , kaip ir visi kiti.
    

SKELBIMAI

SIŪLO PASLAUGAS
Nemokamai daužome indus ,
tvarkome spinteles, plėšome                          IEŠKO
pasus . Kreiptis  į Giedrių.                                       
                                                                    Nemokamos auklės vai-
                                                                    kui savaitgaliais ir šven-
                                                                    čių dienomis, bei rytais,
                                                                    šiokiadieniais ir visomis
                                                                    kitomis dienomis. Netu-
                                                                    rinčius patirties nesikrei-
                                                                    pti.      TĖVELIAI
                                                                         
KEIČIU
Tuščius saldainių popierėlius
į ką nors saldaus. Domantas

Panaudotus pamperus , bet
Dar geros būklės,į naujus.
Giedrius
                                                        PARDUODU
                                        Būsimus ir esamus Giedriuko ožiukus.
                                          Didelis pasirinkimas - besikandžiojantys,
                                        zyziantys, rėkiantys ir daug kitokių. Pigiai
                                                                      TĖVELIAI

                                                         

                                                                 


Tostas už šeimą

Jei kūdikėlio laimė priklausytų nuo krikštynų šventės gausos ir linksmumo,
tėvai turbūt sudrebintų žemės rutulį.
Jei kūdikėlio gyvenimo sėkmė priklausytų nuo žmonių skaičiaus puotoje,
tėvai, turbūt sukviestų visą pasaulį.
Tačiau viskas priklauso nuo tėvų rūpesčio ir begalinės meilės savo vaikams..
Tad rūpinkitės savo vaikais, mylėkite juos, mokykite ir veskite doros keliu.
Priimk šią dovaną sūnau- tikėjimą
Telydi  tavo kelią  jis nuo pat mažens,
Lai meilė, gėris ir dorumas
Tavoj širdutėj visąlaik gyvens.

Te saugo tave Dievas visagalis
padėdamas  keliaut painiais gyvenimo keliais,
te įkvepia tau norą ir gebėjimą
dalintis su žmonėm gerais darbais.
Mamos šypsny atgyja pasakos, lopšinės,
žaislai prasijuokia kartu su tėveliu.
Mažuti, stiebkis, auk didutis,
tavęs daug laukia nuostabių dienų

Kryžiaus ženklas – reiškia Švč. Trejybės bei mirusio ir prisikėlusio Kristaus išpažinimą. Šiuo ženklu apeigų pradžioje pažymima krikštijamojo kakta, įvedant jį į Bažnyčios tikinčiųjų šeimą.
Vanduo – Krikšto vanduo pašventinamas malda. Tai žmogaus gyvybės ir kūno apsivalymo simbolis, nuplaunantis gimtąją nuodėmę bei prikeliantis naujam gyvenimui su Dievu.
Aliejus(sustiprinimas) – Katechumenų aliejumi krikštijamojo krūtinė patepama apeigų pradžioje. Šis aliejus yra nuvalymo, sustiprinimo, išvadavimo iš nuodėmės ženklas. Krizmos aliejumi yra patepama kakta ką tik pakrikštytajam.
Baltas drabužis – simbolizuoja Dievo malonę. Tai tyrumo, skaistumo, šventumo ženklas.
Krikšto žvakė(Kristaus šviesa) – primena prisikėlusį Kristų.

Šv.Povilas(01 15, 02 06, 06 26, 06 29, 10 19;)
Šventasis Povilas - tai didysis tautų apaštalas, Evangelijos skelbėjas, iš aktyvaus krikščionybės priešo Sauliaus atsivertęs ir įtikėjęs Jėzų. Ikonografijoje šv. Povilas vaizduojamas su knyga. Povilas - tikėjimo tiesų aiškintojas ir gynėjas. Kol jis tebealsavo grasinimais ir žudynėmis prieš Viešpaties mokinius (plg. Apd 9, 1), tol tebuvo Saulius, kuris nuožmiai persekiojo pirmuosius krikščionis. Tačiau kai sykį jį iš dangaus apakino šviesa ir dieviška jėga pargriovė ant žemės, idant jo tamsybių neregimoji karūna subyrėtų į šipulius, nuo tada jis tapo Povilu (plg. Apd 13, 9), kuris dėl Jėzaus ir Jo Evangelijos pasiryžo visko netekti, kad paskui amžinybėje atrastų Tą, kuriam viskas priklauso.


KRIKŠTO TĖVELIAMS 10 GIEDRIAUS ĮSAKYMŲ
1.Mylėkite ir branginkite krikštasūnį, kad jau įsivėlėte į šį reikalą.
2.Padėkite tėveliams mane dorai užauginti.
3.Patarkite, iškilus problemoms dėl meilės reikaliukų (kai paūgės truputį).
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną: išradingai, naudingai, linksmai... (vaikui irgi turėtų būti linksma).
5.Nesišvaistykite pažadais, nes juos reikės ištesėti.
6.Moksleiviui padėkite paruošti pamokas ir pasidaryti „šperų“.
7.Švęskite su manim  šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų
9.Nelepinkite saldumynais,nes gausite sąskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas iždaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.           
Dešimt Giedriaus įsakymų tėvams
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį . Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.

2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.

3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.

4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.

5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.

6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.

7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.

8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių.

9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.

10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir
rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.         
       
MOČIŪTE, TAU DĖKOJU

Brangi Močiūte,
Tau dėkoju
Už pasakų takus žavius,
Už raitelius, kurie kapojo
Prie kryžkelės devyngalvius.

Už milžinus,
Kad jie palaukėj
Kepurėm pylė kalveles,
Už nykštukus,
Kad šaukšte plaukė
Per jūras ir marias gilias.

Už kamarėlę-
Slaptą slaptą -
Su uogiene ir medučiu
Ir už riestainį,
Kiškio keptą
Po ąžuolu šimtamečiu.

Numegzk man
Margą pirštinėlę,
Apklėsk gėlėta skarele...
Dar šimtą metų,
Sengalvėle,
Žydėki mums obelėle!

Anūko tostas gerajai močiutei

Daug sveikatos Tau linkiu ir saulėtų vakarų.
Daug Tau laimės aš linkiu ir žvaigždėtųjų sapnų.
Šypsenos gražios linkiu ir pavasario žiedų.
Ilgesio aš Tau linkiu iš mielų, gerų akių.
Aš Tave apkabinu meile Dievo angelų.
Ir tik Tau vienai tikiu, nes Tave tikrai myliu.
Noriu būt su Tavimi, kad vėl džiaugtųsi širdis -
Gal Tau žodžiai ištarti glostytų švelnias mintis?



Vaiko auklėjimo taisyklės
Kai baigsite žaisti su vaiku ,prašome padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
Jei vaiko raštas itin bjaurus ir neįskaitomas, ruoškite jį tapti gydytoju.
Vaikas niekada neras šokolado jei jį užrakinsite, o raktą padėsite į muilinę po muilu.
Jei pritrūkote vaikui žodžių , liepkite jam eiti praustis ir panašiai.
Ką daryti, jei sūnus įlipo į medį ir nebegali išlipti? Jokiu būdu nemėginkite purtyti medžio ar mėginti numušti berniūkštį pagaliu. Rudenį vaikas prinoks ir nukris pats.
Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite  žagsulio.
Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi,jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t.
Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.
Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils
Niekada nekelkite rankos prieš vaiką - taip paliekate neapsaugotą saulės rezginį.
Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su  kuo nors kitu.
Jei jūsų vaikas nuolat pučiasi, nupirkite jam tromboną - jis talentingas.
Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą jo kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus - ir lėkščių plauti nereikės.
Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite  apsidairyti, ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.
Jei pastebėjote, kad vaikas rūko, neskubėkite jo bausti. Gal jam jau kur kas daugiau nei dvidešimt.
                       
                                                                

dar idejau kelis paveiksliukus bet cia nesimato . gal kam pravers mano pavyzdys.nors nieko ipatinga bet laikrastukas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(lina790325 @ 2009 06 14, 22:31)
sveikutes as prisipazinsiu irgi pirma karta darau laikrastuka savo jegomis ir nemoku dar tu visu fonu susirasti ir panasiai bet padariau kaip mokejau ir manau kad ir taip bus grazu nes daryta is sirdies.KRIKŠTUKAS  

Šeštadienis 2009 metai birželio mėn. 27 d.  Vyžuonėliai
DIENOS NAUJIENOS

2009 metų birželio 27 dieną ,              G- geraširdis                                                                                                                                                             
Utenos Dievo apvaizdos baž-              I - inteligentiškas
nyčioje , buvo pakrikštytas                  E  - ekstrimalus                                         
Giedrius Virmauskas.                            D - drąsus       
Jam suteiktas krikšto var-                      R - ramus                           
das - Povilas.                                          I - Įpatingas                       
Krikšto mama Dalytė ir kri-                    U - unikalus
kšto tėtis Adomas.                                S  - stiprus                       
Tiražas platus ir neaprėpiamas. Kaina 2.00 pampersai
"Laiškas tėveliams, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta:
Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviestas, širdimi ir sąžine palaimintas, Jūsų raukšlėmis išsaugotas, šypsena pakylėtas... Auginkit mane! Auginkit mane tokį, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingai auginkit Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu!"

Giedriaus pageidavimai

"Štai ko aš nenoriu girdėti iš  visų suaugusiųjų:
...stovėk  ramiai,  eik  greičiau,  kur  bėgi,  paskubėk,  neliesk, būk atsargus, viską suvalgyk, išsivalyk dantis, neišsitepk, jau išsitepei, patylėk, kalbėk, atsiprašyk, pasisveikink, ateik čia, nesimaišyk man po kojomis, eik žaisti, netrukdyk, nebėgiok, nesuprakaituok, žiūrėk nepargriūk, sakiau pargriūsi, dabar tai tau bus, kodėl manęs neklausai, šito tu nesugebėsi, esi per mažas, duok aš padarysiu, tu jau didelis, eik miegoti, kelkis, pavėluosi, aš užsiėmęs, eik žaisti vienas, apsirenk,  nestovėk saulėje, eik į saulę, nekalbėk pilna burna...
Tačiau visada norėčiau girdėti:
...myliu tave, tu toks gražus, kaip gerai, kad tave turiu, pasikalbėkime truputį, pabūkime kartu, kaip jautiesi, ar tau liūdna, gal bijai, kodėl gi šito nenori, tu toks mielas, tu toks švelnus, papasakok man, ką tu išgyvenai, ar tu laimingas, man patinka kai juokiesi, verk, jei nori, tau kažkas nepasisekė, kas tave nuskriaudė, kas tave taip supykdė, papasakok man viską, jei nori, pasitikiu tavimi, tu man patinki, ar aš tau patinku, kada tau nepatinku, klausau tavęs, žinau, kad mane myli, ką apie tai manai, man patinka būti su tavimi, noriu su tavimi pakalbėti, noriu išklausyti tave, pasakyk, kada jautiesi nelaimingas, man patinki toks, koks esi, mums gera būti kartu………….

VARDU REIKŠMĖS

GIEDRIUS-giedras,šviesus,saulėtas,tyras.(lietuviškas)        04.16 Povilas- iš lotynų kalbos “mažas” vardadienių daug pvz. 06.26
Lina- iš graikų kalbos “paguodos giesmė” vardadienis 09.23
Domantas-lietuvių DO-davimas, MANTUS-sumanus.      10.15
Kostė - lotinų “ištvermingas, tvirtas”                                    09.10
Danutė- hebrajų “dievas mano teisėjas”                          05.25
Sabina - lotinų “italikų genties vardas”                              08.29
Pransiškus-germanu “frankiškas”                                        09.17
Adomas - hebrajų “ žmogus”                                              12.24
Beata - lotynų “palaimingas”                                                09.06
Kamilė - lotynų “patarnaujantis,aukojantis”                      09.16
Algimantas- lietuvių “atlyginimas sumanus”                      05.26
Dalia - lietuvių “likimas”                                                        07.22
Žygimantas- lietuvių “žygiuoti, sumanus”                            03.20
Gabija- lietuvių “glausti,guosti”                                            01.09
Ramūnas - lietuvių “ramus ,ramaus būdo”                          06.12
Skaidrė - lietuvių “skaidri,maloni,linksma”                          04.17
Kotryna - graikų “tyra,švari”                                                  11.25
Emilija - lotynų “veržlus,nepralenkiamas”                          06.30
Ugnė -lietuvių “ugningas,energingas”                                02.13
Jonas -hebrajų”išklausytas,palaimintas”                            06.24
Vacė - slavų “didelė šlovė”                                                  03.24
Anelė - graikų “pranešėja”                                                    05.01
Meilutė- lietuvių “meili”                                                          05.02
Rimas - lietuvių “ramaus būdo”                                            01.26

ISTORIJA

Giedriukas atsirado labai lauktai , bet netikėtai. Tėveliai apie jį sužinojo savo vestuvių dviejų metų sukakties rytą. Labai džiaugės ir negalėjo patikėti,kad į jų gyvenimą ateis nuostabus dalykas - kūdikis.
    Vardo išrinkymas buvo pats sudėtingiausias tėvėlių ir visų artimų darbas. Labai ilgai galvojo mažąjąm vardelį. Galima sakyti , kad visus 9 mėnesius. Siūlė visi ,ir tetos ir puseserės . Visi turėjo darbelio. Bet štai pagaliau močiūtei Danutei kilo mintis ,kad mažylis reikia pavadinti, Giedriuku. Tėveliams labai patiko tas vardelis ir lietuviškas ir reikšmė gera -giedras šviesus,taigi ir linkime , kad šis mažas žmogelis ir visą savo gyvenimą būtų giedras ir šviesus darbais ir mintimis.
    Taigi ,kai kūdikėlis gymė jis jau  turėjo vardą. Ligononėje med. seselės jį jau vadino vardu.
    Giedriukas gimė 2009 m. vasario 19 d.ketvirtadienį. Buvo labai šalta , bet giedra ir saulėta. Netgi gamta atitiko gymusiojo vardą. Labai daug sniego buvo,tiesiog akis spygino,  bet buvo gražu.
    Giedriukas gymė didelis ir stiprus vyras . Jis svėrė 3.750 kilogramo ir būvo 54 cm ūgio. Būvo saulėtas rytas 7.40 val. Kiek mums žinoma ir tėvelis buvo šalia. Labai džiaugės sūnaus atėjimų į šį pasaulį , kaip ir visi kiti.
    

SKELBIMAI

SIŪLO PASLAUGAS
Nemokamai daužome indus ,
tvarkome spinteles, plėšome                          IEŠKO
pasus . Kreiptis  į Giedrių.                                       
                                                                    Nemokamos auklės vai-
                                                                    kui savaitgaliais ir šven-
                                                                    čių dienomis, bei rytais,
                                                                    šiokiadieniais ir visomis
                                                                    kitomis dienomis. Netu-
                                                                    rinčius patirties nesikrei-
                                                                    pti.      TĖVELIAI
                                                                         
KEIČIU
Tuščius saldainių popierėlius
į ką nors saldaus. Domantas

Panaudotus pamperus , bet
Dar geros būklės,į naujus.
Giedrius
                                                        PARDUODU
                                        Būsimus ir esamus Giedriuko ožiukus.
                                          Didelis pasirinkimas - besikandžiojantys,
                                        zyziantys, rėkiantys ir daug kitokių. Pigiai
                                                                      TĖVELIAI

                                                         

                                                                 


Tostas už šeimą

Jei kūdikėlio laimė priklausytų nuo krikštynų šventės gausos ir linksmumo,
tėvai turbūt sudrebintų žemės rutulį.
Jei kūdikėlio gyvenimo sėkmė priklausytų nuo žmonių skaičiaus puotoje,
tėvai, turbūt sukviestų visą pasaulį.
Tačiau viskas priklauso nuo tėvų rūpesčio ir begalinės meilės savo vaikams..
Tad rūpinkitės savo vaikais, mylėkite juos, mokykite ir veskite doros keliu.
Priimk šią dovaną sūnau- tikėjimą
Telydi  tavo kelią  jis nuo pat mažens,
Lai meilė, gėris ir dorumas
Tavoj širdutėj visąlaik gyvens.

Te saugo tave Dievas visagalis
padėdamas  keliaut painiais gyvenimo keliais,
te įkvepia tau norą ir gebėjimą
dalintis su žmonėm gerais darbais.
Mamos šypsny atgyja pasakos, lopšinės,
žaislai prasijuokia kartu su tėveliu.
Mažuti, stiebkis, auk didutis,
tavęs daug laukia nuostabių dienų

Kryžiaus ženklas – reiškia Švč. Trejybės bei mirusio ir prisikėlusio Kristaus išpažinimą. Šiuo ženklu apeigų pradžioje pažymima krikštijamojo kakta, įvedant jį į Bažnyčios tikinčiųjų šeimą.
Vanduo – Krikšto vanduo pašventinamas malda. Tai žmogaus gyvybės ir kūno apsivalymo simbolis, nuplaunantis gimtąją nuodėmę bei prikeliantis naujam gyvenimui su Dievu.
Aliejus(sustiprinimas) – Katechumenų aliejumi krikštijamojo krūtinė patepama apeigų pradžioje. Šis aliejus yra nuvalymo, sustiprinimo, išvadavimo iš nuodėmės ženklas. Krizmos aliejumi yra patepama kakta ką tik pakrikštytajam.
Baltas drabužis – simbolizuoja Dievo malonę. Tai tyrumo, skaistumo, šventumo ženklas.
Krikšto žvakė(Kristaus šviesa) – primena prisikėlusį Kristų.

Šv.Povilas(01 15, 02 06, 06 26, 06 29, 10 19;)
Šventasis Povilas - tai didysis tautų apaštalas, Evangelijos skelbėjas, iš aktyvaus krikščionybės priešo Sauliaus atsivertęs ir įtikėjęs Jėzų. Ikonografijoje šv. Povilas vaizduojamas su knyga. Povilas - tikėjimo tiesų aiškintojas ir gynėjas. Kol jis tebealsavo grasinimais ir žudynėmis prieš Viešpaties mokinius (plg. Apd 9, 1), tol tebuvo Saulius, kuris nuožmiai persekiojo pirmuosius krikščionis. Tačiau kai sykį jį iš dangaus apakino šviesa ir dieviška jėga pargriovė ant žemės, idant jo tamsybių neregimoji karūna subyrėtų į šipulius, nuo tada jis tapo Povilu (plg. Apd 13, 9), kuris dėl Jėzaus ir Jo Evangelijos pasiryžo visko netekti, kad paskui amžinybėje atrastų Tą, kuriam viskas priklauso.


KRIKŠTO TĖVELIAMS 10 GIEDRIAUS ĮSAKYMŲ
1.Mylėkite ir branginkite krikštasūnį, kad jau įsivėlėte į šį reikalą.
2.Padėkite tėveliams mane dorai užauginti.
3.Patarkite, iškilus problemoms dėl meilės reikaliukų (kai paūgės truputį).
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną: išradingai, naudingai, linksmai... (vaikui irgi turėtų būti linksma).
5.Nesišvaistykite pažadais, nes juos reikės ištesėti.
6.Moksleiviui padėkite paruošti pamokas ir pasidaryti „šperų“.
7.Švęskite su manim  šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų
9.Nelepinkite saldumynais,nes gausite sąskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas iždaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.           
Dešimt Giedriaus įsakymų tėvams
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį . Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.

2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.

3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.

4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.

5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.

6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.

7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.

8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių.

9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.

10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir
rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.         
       
MOČIŪTE, TAU DĖKOJU

Brangi Močiūte,
Tau dėkoju
Už pasakų takus žavius,
Už raitelius, kurie kapojo
Prie kryžkelės devyngalvius.

Už milžinus,
Kad jie palaukėj
Kepurėm pylė kalveles,
Už nykštukus,
Kad šaukšte plaukė
Per jūras ir marias gilias.

Už kamarėlę-
Slaptą slaptą -
Su uogiene ir medučiu
Ir už riestainį,
Kiškio keptą
Po ąžuolu šimtamečiu.

Numegzk man
Margą pirštinėlę,
Apklėsk gėlėta skarele...
Dar šimtą metų,
Sengalvėle,
Žydėki mums obelėle!

Anūko tostas gerajai močiutei

Daug sveikatos Tau linkiu ir saulėtų vakarų.
Daug Tau laimės aš linkiu ir žvaigždėtųjų sapnų.
Šypsenos gražios linkiu ir pavasario žiedų.
Ilgesio aš Tau linkiu iš mielų, gerų akių.
Aš Tave apkabinu meile Dievo angelų.
Ir tik Tau vienai tikiu, nes Tave tikrai myliu.
Noriu būt su Tavimi, kad vėl džiaugtųsi širdis -
Gal Tau žodžiai ištarti glostytų švelnias mintis?



Vaiko auklėjimo taisyklės
Kai baigsite žaisti su vaiku ,prašome padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
Jei vaiko raštas itin bjaurus ir neįskaitomas, ruoškite jį tapti gydytoju.
Vaikas niekada neras šokolado jei jį užrakinsite, o raktą padėsite į muilinę po muilu.
Jei pritrūkote vaikui žodžių , liepkite jam eiti praustis ir panašiai.
Ką daryti, jei sūnus įlipo į medį ir nebegali išlipti? Jokiu būdu nemėginkite purtyti medžio ar mėginti numušti berniūkštį pagaliu. Rudenį vaikas prinoks ir nukris pats.
Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite  žagsulio.
Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi,jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t.
Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.
Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils
Niekada nekelkite rankos prieš vaiką - taip paliekate neapsaugotą saulės rezginį.
Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su  kuo nors kitu.
Jei jūsų vaikas nuolat pučiasi, nupirkite jam tromboną - jis talentingas.
Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą jo kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus - ir lėkščių plauti nereikės.
Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite  apsidairyti, ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.
Jei pastebėjote, kad vaikas rūko, neskubėkite jo bausti. Gal jam jau kur kas daugiau nei dvidešimt.
                       
                                                                

dar idejau kelis paveiksliukus bet cia nesimato . gal kam pravers mano pavyzdys.nors nieko ipatinga bet laikrastukas blush2.gif
Papildyta:
labai visu atsiprasau uz padaryta betvarke blush2.gif
naujoke......... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.As savo mazaja ruosiuosi krikstyti sia vasara jei kam reikia galiu idet i el pasta savo paprasta varianta gal kam pravers.
Atsakyti
Krikstukas ax.gif

user posted image

Jei reikia kreipkites 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Noriu paklaust kaip padaryti spalvota lapa, t.y. fona? ax.gif Darau su Wordu blush2.gif
Atsakyti
Krikštynoms laikraštukai... smile.gif

Dar artimiausiu metu vėl bus naujų laikraštukų rolleyes.gif thumbup.gif su naujomis idėjomis drinks_cheers.gif
Atsakyti