Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(nelabai @ 2009 06 09, 22:40)
Sveiki,
Is sioje temoje rastos nuorodos  http://www.hiti.dk/a...ioner index.htm  i worda keliu angeliukus ir kitus grozius, bet jie buna kvadratiniame juodame fone. KAIP JI panaikinti ax.gif
Aciu 4u.gif

g.gif Aš taip pat buvau susidūrusi su šia problema. doh.gif Pasižymėjus paveiksliuką, spausk ne "Copy Image", o "Save As", nurodysi, kur tavo kompiutery išsaugoti tą paveiksliuką, o iš ten jau kopijuok - juodo fono nebeliks.
Atsakyti
As suprantu, kad yra, bet viena problemele.. krikstynos jau ant nosies, o dienom, prie kompo prisesti neturiu laiko... tik vakarais kai uzmiega dukryte.. Reiks kapstytis doh.gif Kaip nors padarysim, nes labai noriu smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LIGERLI @ 2009 06 10, 20:30)
As suprantu, kad yra, bet viena problemele.. krikstynos jau ant nosies, o dienom, prie kompo prisesti neturiu laiko... tik vakarais kai uzmiega dukryte.. Reiks kapstytis doh.gif  Kaip nors padarysim, nes labai noriu smile.gif

jei labai neturite laiko, yra išeitis - daug mamyčių SM daro laikraštukus, pasinaudokite jų paslaugomis 4u.gif padarys laabai gražiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murzuliukas @ 2009 06 10, 23:19)
jei labai neturite laiko, yra išeitis - daug mamyčių SM daro laikraštukus, pasinaudokite jų paslaugomis  4u.gif  padarys laabai gražiai  4u.gif


aciu uz patarima smile.gif as noriu pati ta laikrastuka padaryti, bus daug mieliau, kad zinosiu jog as dariau smile.gif as norejau gauti tik koki nors pavyzdeli, kad butu greiciau, na bet paskaitysiu senesnes temeles ir stengsiuosi daryti pati smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
liepa krykstisim suneli,tai sugalvojau irgi padaryt laikrastuka ax.gif labai aciu visoms mamytems kurios pasidalina,labai daug radau naudingu adresuku,aciu jums notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 06 09, 22:51)
g.gif Aš taip pat buvau susidūrusi su šia problema. doh.gif  Pasižymėjus paveiksliuką, spausk ne "Copy Image", o "Save As", nurodysi, kur  tavo kompiutery išsaugoti tą paveiksliuką, o iš ten jau kopijuok - juodo fono nebeliks.

ACIUUUUUU biggrin.gif
Atsakyti
mergaites gal kuri galetu padeti iskirpti paveiksliuka? As noriu ji uzdeti ant kito paveikslelio, bet jis man isikelia su baltu fonu doh.gif
Atsakyti
Gal kas galetu man truputi apie krikstynas papasakoti? blush2.gif cia pirmos krikstynos, todel esu zalia verysad.gif
Ta laikrastuka, priesaikas, pvz., popieriukus saldainiams turi daryti kriksto mama? Ir krikstui reikia pvz., suknytes, zvakes, skraistes ir viskas, ar dar ko nors?
Buciau laaaaabai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 06 11, 13:10)
mergaites gal kuri galetu padeti iskirpti paveiksliuka? As noriu ji uzdeti ant kito paveikslelio, bet jis man isikelia su baltu fonu  doh.gif

sita galima padaryti ir worde su crop funkcija
ir paint'e
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2009 06 11, 13:47)
sita galima padaryti ir worde su crop funkcija
ir paint'e

man reikia tiksliai iskirpti meskuti, kad ir kaip stengiuos niekaip neiseina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 06 11, 14:07)
man reikia tiksliai iskirpti meskuti, kad ir kaip stengiuos niekaip neiseina  verysad.gif

su photoshop galiu iškirpti rolleyes.gif atsiųskit 4u.gif
Atsakyti