Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

Neturiu photoshopo blush2.gif o ir to wordo 7 irgi ne blush2.gif nu ziuresim gal ka kitka sugalvosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 06 08, 09:53)
Neturiu photoshopo  blush2.gif o ir to wordo 7 irgi ne  blush2.gif nu ziuresim gal ka kitka sugalvosiu  blush2.gif

o su kuo darai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murzuliukas @ 2009 06 08, 12:03)
o su kuo darai?  blush2.gif

su wordu blush2.gif be to labai norejau aciu pasakyt, kas pasake www.loonapix.com websita, tai ten lengva naudoti 4u.gif
Atsakyti
mergaites, gal kuri zinot, kaip uzdeti fona ant lapo? g.gif kad neryskiai po apacia matytusi kazkoks paveiksliukas, o ant virsaus galetum rasyt, det nuotraukas ir pan.? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazytiaaa @ 2009 06 08, 17:31)
mergaites, gal kuri zinot, kaip uzdeti fona ant lapo? g.gif  kad neryskiai po apacia matytusi kazkoks paveiksliukas, o ant virsaus galetum rasyt, det nuotraukas ir pan.? doh.gif

Reikia atsidaryti norimą lapą, pvz A4, tada užtempti foną ir pamažinti opacity, jis bus toks neryškus, tarsi permatomas... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.. Gal galetumet ir man padeti?.. Noriu dukrytei padaryti krikstynu laikrastuka, bet nezinau nuo ko pradeti g.gif Jeigu nesunku atsiuskit siuo adresiuku (linutegster@gmail.com) laikrastuko pavyzdziu.
Atsakyti
QUOTE(LIGERLI @ 2009 06 09, 00:34)
Sveikutes.. Gal galetumet ir man padeti?.. Noriu dukrytei padaryti krikstynu laikrastuka, bet nezinau nuo ko pradeti g.gif  Jeigu nesunku atsiuskit  siuo adresiuku (linutegster@gmail.com) laikrastuko pavyzdziu.


Patikekit, sioje bei pries tai buvusioje temoje yra LABAI daug informacijos apie laikrastukus...as jau trecia diena sedziu SM ir esu radus gausybe informacijos. Tik reikia pastudijuoti daugiau... Na o as savo laikrastuka jau pradejau smile.gif ir tureciau greitai ji pabaigti, nes jau sestadieni ta didzioji diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra28 @ 2009 06 08, 18:53)
Reikia atsidaryti norimą lapą, pvz A4, tada užtempti foną ir pamažinti opacity, jis bus toks neryškus, tarsi permatomas...  4u.gif

Mane irgi domina fonas, bet nelabai supratau kaip "uztempti fona" blush2.gif

Vakar pasidariau tevams isakymus, tai taip fainas gavos wub.gif ziuriu kuo toliau, tuo smagiau ruostis toms krikstynoms. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte111 @ 2009 06 09, 01:45)
Patikekit, sioje bei pries tai buvusioje temoje yra LABAI daug informacijos apie laikrastukus...as jau trecia diena sedziu SM ir esu radus gausybe informacijos. Tik reikia pastudijuoti daugiau... Na o as savo laikrastuka jau pradejau  smile.gif  ir tureciau greitai ji pabaigti, nes jau sestadieni ta didzioji diena smile.gif



Sutinku.
Kai dariau, tai cia tiek info daug radau, tik nereikia netingeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Noriu jūsų patarimo: nuotraukas padariau www.loonapix.com, bet niekaip nerandu, kaip jas išsaugoti kompiuterį: išsaugo rėmelius be nuotraukos schmoll.gif Laukiu pagalbos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė @ 2009 06 09, 13:16)
Sveikos 4u.gif Noriu jūsų patarimo: nuotraukas padariau www.loonapix.com, bet niekaip nerandu, kaip jas išsaugoti kompiuterį: išsaugo rėmelius be nuotraukos schmoll.gif  Laukiu pagalbos verysad.gif

man tai išsisaugojo, pabandžiau 4u.gif
kai jau įrėmini foto, apačioj yra mygtukas "save", paspausk jį ir tada atsiras foto. tada ant foto su pelės dešiniu klavišu spaudi "save as.." ir išsisaugai kur reikia 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Is sioje temoje rastos nuorodos http://www.hiti.dk/a...ioner index.htm i worda keliu angeliukus ir kitus grozius, bet jie buna kvadratiniame juodame fone. KAIP JI panaikinti ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti