Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(murzuliukas @ 2009 06 04, 21:57)
AŠ VIS DAR LAUKIU ATSAKYMO  4u.gif

As spausdinau A4 formatu ir is abieju pusiu gavosi labai gerai, bet aisku galima ir A3 formatu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 06 04, 22:51)
As spausdinau A4 formatu ir is abieju pusiu gavosi labai gerai, bet aisku galima ir A3 formatu. 4u.gif

o kur spausdinot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murzuliukas @ 2009 06 04, 14:37)
Aš labai atsiprašau, kad gal nelabai į temą, bet gal pasakysite, kur Vilniuje atsispausdinti pigiausiai laikraštuką? Ir kaip patariate jį spausdinti? Dariau worde. Tai man a4 formatu spausdint? ar a3 ,kad butų kaip laikraštukas? ačiū  4u.gif

A4 gaunasi kaip zurnalas, o A3 jau kaip laikrastis (be to ir surisimo problema atkris) 4u.gif , nors mes spausdinom A4. Buvome vestuvese, tai ten spausdino ant A4 ir perlenke per puse kaip laikrastuka. Kiek teko dometis kainomis, tai visur jos vienodos A4 - 2lt lapas, A3 - 4 lt, pigiausiais variantas - paskolinti is kazko printeri (jeigu savo neturite) ir uzpildyti kasete, ar tiesiog sumoketi savininkams 4u.gif

P.S. kokio grozio jusu katinas/kate wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 05 birželio 2009 - 15:12
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 06 05, 15:09)
A4 gaunasi kaip zurnalas, o A3 jau kaip laikrastis (be to ir surisimo problema atkris)  4u.gif , nors mes spausdinom A4. Buvome vestuvese, tai ten spausdino ant A4 ir perlenke per puse kaip laikrastuka. Kiek teko  dometis kainomis, tai visur jos vienodos A4 - 2lt lapas, A3 - 4 lt, pigiausiais variantas - paskolinti is kazko printeri (jeigu savo neturite) ir uzpildyti kasete, ar tiesiog sumoketi savininkams  4u.gif

P.S. kokio grozio jusu katinas/kate  wub.gif

ačiū, kai aš domėjaus, tai irgi tokios pat kainos buvo, kažkaip brangoka doh.gif

p.s. ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Please labai reikia pagalbos blush2.gif

Issirinkau daug remeliu, bet dabar nezinau kaip nuotrauka patalpint, kad vat pvz i sita:
user posted image

Gal galit kas nors padet?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 06 06, 09:04)
Please labai reikia pagalbos  blush2.gif

Issirinkau daug remeliu, bet dabar nezinau kaip nuotrauka patalpint, kad vat pvz i sita:
user posted image

Gal galit kas nors padet?

nu aš tai nusikopijuočiau nuotrauką ir paskui ant šito paveiksliuko paspausčiau "paste" ir įsikeltų ta foto. aš su wordu septintu darau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murzuliukas @ 2009 06 06, 10:17)
nu aš tai nusikopijuočiau nuotrauką ir paskui ant šito paveiksliuko paspausčiau "paste" ir įsikeltų ta foto. aš su wordu septintu darau.  4u.gif

bet juk bus nelygumu ar ne, ta prasme kai kur remeliuose tai uodega delfino, ar kito remelio krasciukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 06 06, 10:33)
bet juk bus nelygumu ar ne, ta prasme kai kur remeliuose tai uodega delfino, ar kito remelio krasciukas  blush2.gif

as tai photoshope ikeliu nuotraukeles i remelius, labai sauniai gaunasi smile.gif jei neturit parsisiuskit, o del mokejimo tai SM yra pamokeliu kaip viska photoshope atlikti ir tikrai ismoksit, as irgi nemokejau, bet ismokau. jei kils kokiu klausimu rasykit i az mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(murzuliukas @ 2009 06 05, 09:31)
o kur spausdinot  ax.gif

Spausdinau namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 06 06, 11:33)
bet juk bus nelygumu ar ne, ta prasme kai kur remeliuose tai uodega delfino, ar kito remelio krasciukas  blush2.gif



jo, bus nelygumu tikrai... Geriausia tai su PS tai padaryti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 06 06, 09:33)
bet juk bus nelygumu ar ne, ta prasme kai kur remeliuose tai uodega delfino, ar kito remelio krasciukas  blush2.gif

pas mane 7 worde daug paveiksliukų funkcijų, tai be problemų sutvarkau viską blush2.gif
Atsakyti
Laikraštukai - krikštukai
Atsakyti
smile.gif+2009 06 07, 15:52-->
QUOTE(Emilytėsmile.gif @ 2009 06 07, 15:52)

Gražūs krykštukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra28: 08 birželio 2009 - 00:05