Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(vilmutee @ 2009 06 02, 12:30)
Visaip bandziau bet neisaina  doh.gif
Gal kas gali parasyti kaip ikelti veiduka ant angeliuko kuno su photoshopu  blush2.gif

O jau laikrastuku grozis  wub.gif  Saunuoles mamytes  thumbup.gif

Ten anksčiau parašuta kaip įdėt į rėmelį worde. O dėl angeliuko, tai turi iškirpti veiduką ir "nunešti" ant angeliuko... mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(mamamija2009 @ 2009 06 02, 12:46)
Ausra28, labai grazius laikrastukus daro. Jei kurios pacios neturit galimybiu, kreipkites. Man labai pagelbejo.

Labai malonu, ačiū už reklamą. Bet Jūsų neprisimenu. Gal ne per SM susitikom... bigsmile.gif
Atsakyti
praitais metais, ne per sm, drauge Jus rekomendavo smile.gif man laikrastuka, kvietimus, saldainius ir etiketes darete. Dar karteli sakau aciuu, gal ir kitoms pravers
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamija2009: 02 birželio 2009 - 12:31
Mano busimos kriksto dukrytes krikstynos -06.20d. Visi siai sventei ruosiames kas kaip gali.Mano noras buvo padaryti siurpriza paciai kriksto dukrytei,jos teveliams ir sventes sveciams ,zurnaliuka "KRIKSTUKAS" bigsmile.gif . Emiau dometis sio grozio gamybos technika viskuo,kas su juo susija.Taciau del ivairiu trukdziu,pasirinkau varianta,kad padarytu si darbeli zmogus,kuris tai is tiesu kokybiskai moka.Ir toki zmogu radau per supermamytes. Zurnaliukas gavosi labai spalvingas,nuosirdus ir asmeniskas,nors ir maketavau ne pati.Svarbiausia tai,kad maketuotoja sugebejo isiklausyti i mano pageidavimus ir juos sudeti.Man tai buvo labai svarbu,nes norejau,kad zurnaliukas dvelktu ne tik sablonu,bet asmenine siluma.Norejau,kad jame butu mano pacios kurtas sveikinimas nuo kriksto teveliu ir artimuju nuotraukos.Visas zurnaliukas atspausdintas ant tvirto zurnalinio popieriaus ir tikrai manau ilgam liks atmintyje.Cia pat dareme ir saldainiuku popierelius,ir etiketes.Taigi,beliko viska suvynioti,suklijuoti ir pasidziaugti clap.gif . Na,o jai kam idomu,tai autores svetaineje galite pamatyti musu darbeli (mergyte baltais,gelytemis issiuvinetais ,marskineliais ).

http://www.laurafoto.lt/

Na,o Laurai,didelis DIDELIS ACIU!!! user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykliuke: 02 birželio 2009 - 13:37
Rykliuke, zurnaliukas tiesiog pasakiskas wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 06 02, 14:40-->
QUOTE(Emilytėsmile.gif @ 2009 06 02, 14:40)
Rykliuke, zurnaliukas tiesiog pasakiskas  wub.gif

Aciu,mums taip pat labai patinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2009 06 02, 16:31)
Aciu,mums taip pat labai patinka. smile.gif

Labai gražu, ir mergytė, ir žurnaliukas wub.gif gražios spalvos, namų sąlygomis spausdinot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra28 @ 2009 06 02, 18:23)
Labai gražu, ir mergytė, ir žurnaliukas  wub.gif gražios spalvos, namų sąlygomis spausdinot?  4u.gif

Cia gal labiau reiketu klausti maketuotojos.Bet kiek mes diskutavome,nes as spausdinimo nemaciau,jis buvo siunciamas i Vilniu,tai matyti,kad cia ne namu salygomis vyksta spausdinimas,nes labai kokybiska.O ir susegimas tikras zurnalinis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2009 06 02, 21:12)
Cia gal labiau reiketu klausti maketuotojos.Bet kiek mes diskutavome,nes as spausdinimo nemaciau,jis buvo siunciamas i Vilniu,tai matyti,kad cia ne namu salygomis vyksta spausdinimas,nes labai kokybiska.O ir susegimas tikras zurnalinis. ax.gif

o gal galite isduot paslapti, labai idomu kiek toks laikrastukas kainuotu
Atsakyti
20 psl. bigsmile.gif
O aš tik 7 psl. padariau blush2.gif O kiek standartiškai eina puslapių? Dar laiko yra, gal reikia papildyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2009 06 02, 22:46)
20 psl.  bigsmile.gif
O aš  tik 7 psl. padariau  blush2.gif O kiek standartiškai eina puslapių? Dar laiko yra, gal reikia papildyti  g.gif

4u.gif Krikštynų laikraštukui, manau, nėra jokių standartų, ypač jeigu mamytė pati jį ruošia. Bet jeigu užsakomas su spausdinimu, tai laikraštuko puslapių skaičius dažniausiai turi dalytis iš 4 (kadangi spausdina ant abiejų A3 formato lapo pusių).
Aš laikraštuką ruošiu pati, turiu 13 psl., bet dabar žiūriu, kad trūksta vieno puslapio, nes nusprendžiau spausdinti ant abiejų A4 formato lapo pusių. Jeigu Jūs spausdinsite ant abiejų pusių, tai taip pat vieno puslapio dar reikės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 06 03, 11:52)
4u.gif Krikštynų laikraštukui, manau, nėra jokių standartų, ypač jeigu mamytė pati jį ruošia. Bet jeigu užsakomas su spausdinimu, tai laikraštuko puslapių skaičius dažniausiai turi dalytis iš 4 (kadangi spausdina ant abiejų A3 formato lapo pusių).
Aš laikraštuką ruošiu pati, turiu 13 psl., bet dabar žiūriu, kad trūksta vieno puslapio, nes nusprendžiau spausdinti ant abiejų A4 formato lapo pusių. Jeigu Jūs spausdinsite ant abiejų pusių, tai taip pat vieno puslapio dar reikės. ax.gif

Butent taip ir yra. drinks_cheers.gif
Kas turite galimybes pacios pasidaryti zurnaliukus,tai nepakartojama. bigsmile.gif
Atsakyti
Krikštynų laikraštukai - krikštukai pagal Jūsų norus ir pageidavimus... drinks_cheers.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Adresiukas http://public.fotki....ynukas-laikrat/

Laikraštuko kaina labai patraukli ir jį sudaro apie 16psl. thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti