Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(rudaitaite @ 2009 05 28, 12:07)
Laba diena, ir as, kaip dauguma, noreciau laikrastuko ir kitu ideju, t.y. etikeciu ir t.t., buciau dekinga uz pagalba smile.gif.
mano el. silvabagde@yahoo.com


PARAŠIAU Į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Laikraštuką jau padariau, bet galvoju, kaip gražiau jį surišti, susegti ar kitaip supakuoti?.. Gal kas turike kokių idėjų? bigsmile.gif Gal galite foto įmesti?
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2009 06 01, 12:22)
Laikraštuką jau padariau, bet galvoju, kaip gražiau jį surišti, susegti ar kitaip supakuoti?.. Gal kas turike kokių idėjų?  bigsmile.gif  Gal galite foto įmesti?

Gaila, foto neturiu dabar. Siūlyčiau susegti su tokia spirale, kur kalendorius riša 4u.gif laaaabai gražiai atrodo ir nebrangu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal dar galit patikslinti, jau kaip ruošiamės spausdinti , tai ir darom print tiesiai iš wordo, ar dar reikia persimesti kažkur kitur tą medžiagą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 06 01, 14:32)
Sveikos, merginos, gal dar galit patikslinti, jau kaip ruošiamės spausdinti , tai ir darom print tiesiai iš wordo, ar dar reikia persimesti kažkur kitur tą medžiagą blush2.gif

Be abejo, galima iš wordo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rienka @ 2009 05 23, 00:28)
pavyzdukų cielos trys temutės tik netingėk padirbėti ir turėsi nepakarojamą ir orginalų savo ir tik savo laikraštuką

Labai Aciu visoms mergaitems kad pasidalinote savo idejomis 4u.gif
Perskaiciau visas temeles, kurias tik radau, ir paciai net geda pasidare kad prasiau dar pavyzduku blush2.gif
Mano laikrastukas irgi jau greitai bus baigtas thumbup.gif
Tik norejau paklausti kaip jus su Wordu ikeliate nuotauka i remeli? Nu niekaip man neiseina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 06 01, 14:52)
Labai Aciu visoms mergaitems kad pasidalinote savo idejomis  4u.gif 
Perskaiciau visas temeles, kurias tik radau, ir paciai net geda pasidare kad prasiau dar pavyzduku  blush2.gif
Mano laikrastukas irgi jau greitai bus baigtas  thumbup.gif
Tik norejau paklausti kaip jus su Wordu ikeliate nuotauka i remeli? Nu niekaip man neiseina  verysad.gif

Galiman atsiųsti nuotraukytę, rėmelį - įkelsiu...
Atsakyti
QUOTE(Ausra28 @ 2009 06 01, 14:58)
Galiman atsiųsti nuotraukytę, rėmelį - įkelsiu...

Labai Aciu uz siuloma pagalba 4u.gif
Bet as labai noreciau pati ismokti blush2.gif O gal su wordu negalima jos ikelti? g.gif Turiu dar Corel programa, bet joje kol kas irgi zalia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 06 01, 15:29)
Labai Aciu uz siuloma pagalba  4u.gif
Bet as labai noreciau pati ismokti  blush2.gif O gal su wordu negalima jos ikelti?  g.gif  Turiu dar Corel programa, bet joje kol kas irgi zalia  doh.gif

Su word tai net nežinau, seniai si ta programa ką dariau blush2.gif parašyk, jei pavyks, įdomu pasidarė, pasibandysiu ir aš pas save ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 06 01, 14:52)
Labai Aciu visoms mergaitems kad pasidalinote savo idejomis  4u.gif 
Perskaiciau visas temeles, kurias tik radau, ir paciai net geda pasidare kad prasiau dar pavyzduku  blush2.gif
Mano laikrastukas irgi jau greitai bus baigtas  thumbup.gif
Tik norejau paklausti kaip jus su Wordu ikeliate nuotauka i remeli? Nu niekaip man neiseina  verysad.gif

g.gif Na, Worde t. p. galima įkelti. Pasižymi nuotrauką, spaudi pelės dešinį klavišą - Format Picture - Layout - Behind Text. Tuomet tą patį padarai su rėmeliu. Ir jau gali kelti nuotrauką į rėmelį. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausra28 @ 2009 06 01, 12:39)
Gaila, foto neturiu dabar. Siūlyčiau susegti su tokia spirale, kur kalendorius riša  4u.gif laaaabai gražiai atrodo ir nebrangu  4u.gif

wub.gif Jau esu ne kartą girdėjusi apie susegimą spirale. O kur jį gauti? blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamytes man ir krikstynos ant noses liepos 18 gal ka pasiulyt galit skaitau bet nezinau nuo ko pradet schmoll.gif esu naujoke el renata.t1981@gmail.com gal kas pagelbesit aciu
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 06 01, 16:03)
g.gif  Na, Worde t. p. galima įkelti. Pasižymi nuotrauką, spaudi pelės dešinį klavišą - Format Picture - Layout - Behind Text. Tuomet tą patį padarai su rėmeliu. Ir jau gali kelti nuotrauką į rėmelį. rolleyes.gif
Papildyta:

wub.gif Jau esu ne kartą girdėjusi apie susegimą spirale. O kur jį gauti? blush2.gif

Yra kanceliarinėse, aš mačiau offise1, kainuoja apie 1Lt + susegimas kažkiek, bet irgi nebrangiai 4u.gif na, pati irgi gali susisegti, išsimušus skylutes 4u.gif tikrai gražiau atrodo, nei surišama su kaspinėliais...ir spiralių dydžių visokių yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra28: 01 birželio 2009 - 15:26