Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(gerli @ 2009 05 22, 01:04)
Labukas, tikiuosi galesit man padeti... neuzilgo sunelio krikstynos, bandau darytis laikrastuka ir noriu isikelti jo nuotraukyte su "angeliuko sparneliais", bet niekur nerandu  verysad.gif .... gal galit padet?.. blush2.gif


angeliukų pilna čia:
http://www.hiti.dk/a...ioner index.htm
spausk ENGLE
ir nusikopijuok kurį nori (dešiniu pelės klavišu stojies ant angelo, atsidaro meniu, tada Copy arba Save picture as).

ai, gal ne taip supratau, gal tu nori vaiko foto įdėti, kad sparneliai būtų?
tada nežinau...
čia šiaip gražių rėmelių yra:
http://www.loonapix.com/framer
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 22 gegužės 2009 - 23:40
QUOTE(Egle.vb @ 2009 04 24, 17:11)
Na va, susirankiojau is visur, dar savo prigalvojau ir visai  wub.gif  laikrastukas pavyko, jei ka domins, rasykit, galesiu e-mailu atsiust.
Visiem sveciam nebruksiu, aisku gaus po laikrastuka mociutes, pasidarysiu daugiau kopiju, kas nores tas gales pasiimti atminimui.  smile.gif


Na as ruosiuosi savo maziuka krikstyti rugpjuty ir ka tik susidomejau sia tema, labai sudomino laikrastukas, bet net nenutuokiu nuo kurio galo ji pradet blink.gif blush2.gif . Labai prasau, jei gali stsiusk pavyzdi i e-maila jurate@cop.lt Busiu labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
mamos pagelbėkit 4u.gif iš kur ir kaip atsisiusti PS programa?raso visur mokama..arba as google nemoku ieškoti blush2.gif gal galit nuorodą kuri įmesti ax.gif
Atsakyti
blink.gif Oi, mamytes, kokio cia tik grozio radau siame forumiuke. Dar palandziosiu ankstesnese temelese ir bandysiu kurti pati laikrastuka savo maziukui. Isivaizduojat net nezinojau nuo ko ji pradeti,o cia radau tiek daug visoskiu jusu patarimu ir nuorodu. Prtireike tik laiko, kurio deja as nelabai turiu, nes mano maziukas - "rankinukas" cool.gif. Reiks prasyt vyresneles pagalbos blush2.gif
Atsakyti
sveikutes uz savaites mano mazutes ktikstynos,beveik esu padarius laikrastuka tik reikia siek tiek paredaguoti. gal galit atsiusti savo laikrastuku pavyzdziu,busiu labai dekinga manterika@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2009 05 23, 17:25)
mamos pagelbėkit 4u.gif iš kur ir kaip atsisiusti PS programa?raso visur mokama..arba as google nemoku ieškoti blush2.gif gal galit nuorodą kuri įmesti ax.gif

Pabandykite cia paieskoti, labai daug iv. programu buna
http://www.komap.net.ru/


QUOTE(rienka @ 2009 05 22, 01:27)
turiu dar viena klausimėlį: kai darot su PS kaip po to atspausdinat tiesiai iš jo (ta prasme su kokia galune uzsaugot failiuka) ar keliat i worda ir tada spausdinat? nes pirmą savo laikraštuką dariau su wordu ir klausimų nekilo, o dabar žadu daryt su abiem programom, bet va iškilo klausimas, o kaip su atsispausdinimu

Galima saugoti JPG ir spausdinti is ACDSee (tiesiai is PS niekad nebendziau blush2.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 23 gegužės 2009 - 21:57
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 05 23, 22:56)
Galima saugoti JPG ir spausdinti is ACDSee (tiesiai is PS niekad nebendziau  blush2.gif4u.gif

o jei saugoti JPG ir kelti į wordą ir spausdinti iš ten, ar kokybė nesumažės?
Atsakyti
QUOTE(rienka @ 2009 05 24, 02:39)
o jei saugoti JPG ir kelti į wordą ir spausdinti iš ten, ar kokybė nesumažės?

Niekad nebandziau taip daryti. Visa medziaga iskarto spausdinu ta programa kuri atidaro jpg. formata (pas mus butent ACDSee) 4u.gif
Atsakyti
sveikos, aciu uz ivairius patarimus per visas temeles ankstesnes ir sia, bandysiu pati pasidaryti, dar karta aciu, na jei ka uzsuksiu dar patarimo jei kas nesigaus, as tai laiko turiu iki rugpjucio biggrin.gif
Atsakyti
Aptikau toki puslapiuka
http://www.magiagifs.com.br/
ten daug ivairiu raidziu ir ne tik mirksiukas.gif
Atsakyti
labas visoms mamytems thumbup.gif , gal galit pasidalinti kokius zaidimus galvojot per krikstynas? mano email sexiuke20@inbox.lt
aciu is anksto
Atsakyti
Laba diena, ir as, kaip dauguma, noreciau laikrastuko ir kitu ideju, t.y. etikeciu ir t.t., buciau dekinga uz pagalba smile.gif.
mano el. silvabagde@yahoo.com

Atsakyti