Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(aurimk @ 2009 05 20, 18:35)
As tai bazej pirkau, o skyriukas tai buvo dirbtiniu geliu ir visokiu akseksuru kaip popierius, yra ir ne tik drugeliu, gal ka ir originaliau sugalvosit
As dariau su wordu  thumbup.gif su fotoshopu ismokau tik nuotraukytes i remelius idet per toki trumpa laika
tai kaip suprantu į wordą galima įsikelti nuotraukas blush2.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes ir ne tik smile.gif
pati ruosiuosi kriktynom, ir zinau kas ir kokie reikaliukai puola ruosiantis.
tad as galiu prisideti prie jusu ir jei reikia pagelbeti.
galiu prisdeti ir jum padeti, jei kam iskykla sunkumu.
galiu nuotarukos reminti photoshope.
jokiu budu saves nereklamuoju. tiesiog pati esu susidurusi anksciau su visokiom bedelem ir zinau ka reiskia, kai norisi, o nera galmybiu. tai va as, savanoriauju.
kreipkites jeiigu kam kada reikes.
man tikrai ne sunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2009 05 20, 23:27)
sveikos mamytes ir ne tik smile.gif
pati ruosiuosi kriktynom, ir zinau kas ir kokie reikaliukai puola ruosiantis.
tad as galiu prisideti prie jusu ir jei reikia pagelbeti.
galiu prisdeti ir jum padeti, jei kam iskykla sunkumu.
galiu nuotarukos reminti photoshope.
jokiu budu saves nereklamuoju. tiesiog pati esu susidurusi anksciau su visokiom bedelem ir zinau ka reiskia, kai norisi, o nera galmybiu. tai va as, savanoriauju.
kreipkites jeiigu kam kada  reikes.
man tikrai ne sunku smile.gif



o tik rėmini? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 05 20, 21:06)
tai kaip suprantu į wordą galima įsikelti nuotraukas blush2.gif  doh.gif

Galima, galima mirksiukas.gif paste ir copy ir viskas
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2009 05 20, 22:27)
sveikos mamytes ir ne tik smile.gif
pati ruosiuosi kriktynom, ir zinau kas ir kokie reikaliukai puola ruosiantis.
tad as galiu prisideti prie jusu ir jei reikia pagelbeti.
galiu prisdeti ir jum padeti, jei kam iskykla sunkumu.
galiu nuotarukos reminti photoshope.
jokiu budu saves nereklamuoju. tiesiog pati esu susidurusi anksciau su visokiom bedelem ir zinau ka reiskia, kai norisi, o nera galmybiu. tai va as, savanoriauju.
kreipkites jeiigu kam kada  reikes.
man tikrai ne sunku smile.gif

Labukas, kaip fainiai kad dar yra geradariu mamyciu, kurios gelbeja be jokio atlygio thumbup.gif , tikiuosi kazkam labai pagelbesi, sekmes visoms ruosiantis siai graziai sventei drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu reminu, pati kuriu remelius, bandau daryti montaziukus smile.gif o kas butent domina? smile.gif
jeigu kam reikes, mano emailas svaigutis@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2009 05 21, 17:48)
Galima, galima  mirksiukas.gif paste ir copy ir viskas

schmoll.gif Nukentės nuotraukos kokybė. Geresnis variantas: Insert - Picture - From File ir parodai, kur yra ta nuotrauka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2009 05 20, 22:27)
sveikos mamytes ir ne tik smile.gif
pati ruosiuosi kriktynom, ir zinau kas ir kokie reikaliukai puola ruosiantis.
tad as galiu prisideti prie jusu ir jei reikia pagelbeti.
galiu prisdeti ir jum padeti, jei kam iskykla sunkumu.
galiu nuotarukos reminti photoshope.
jokiu budu saves nereklamuoju. tiesiog pati esu susidurusi anksciau su visokiom bedelem ir zinau ka reiskia, kai norisi, o nera galmybiu. tai va as, savanoriauju.
kreipkites jeiigu kam kada  reikes.
man tikrai ne sunku smile.gif



Labukas, tikiuosi galesit man padeti... neuzilgo sunelio krikstynos, bandau darytis laikrastuka ir noriu isikelti jo nuotraukyte su "angeliuko sparneliais", bet niekur nerandu verysad.gif .... gal galit padet?.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 20, 09:49)
yra labai daug laikrastuu, zurnaliuku pavyzdziu temose  ax.gif , tik reikia pavartyti  tongue.gif , as pavarcius prisirinkau tiek ideju, kad galvoju ar betilps viskas i viena laikrastuka, ar nereiks knygos rasyti  lotuliukas.gif


mane tokios pat mintys užpuolė, vargu ar tilpsiu į laikraštuką, tik tiek, kad aš ne krikštynom darau, o vaikučio gimimo proga.. Važiuosim lankyti naujagimio ir prie dovanėlės noriu pridėti tokį laikraštuką, bus matyt kaip man išeis, savo kūdykėliui krikštynom buvau pati padariusi..
p.s. bet pas jumis ytai minčiu - minteliu.. ačiū visoms

turiu dar viena klausimėlį: kai darot su PS kaip po to atspausdinat tiesiai iš jo (ta prasme su kokia galune uzsaugot failiuka) ar keliat i worda ir tada spausdinat? nes pirmą savo laikraštuką dariau su wordu ir klausimų nekilo, o dabar žadu daryt su abiem programom, bet va iškilo klausimas, o kaip su atsispausdinimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rienka: 22 gegužės 2009 - 00:29
Laba diena mamytes ir ne tik 4u.gif
As irgi jau po biskutuka pradejau ruostis savo dukrytes krikstynoms. norejau paklausi, o su kokia programa jus dirbate? Ir gal atsiustumete nuoroda is kur ja atsisiusti? buciau jums labai dekinga 4u.gif
Beje gal kuri mamyte galetu atsiusti laikrastuko pvz i meila? blush2.gif vilmutee@remo.lt
Isanksto didelis ACIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 21, 21:53)
schmoll.gif Nukentės nuotraukos kokybė. Geresnis variantas: Insert - Picture - From File ir parodai, kur yra ta nuotrauka. mirksiukas.gif
Aišku , ąčiū už inf. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2009 05 22, 12:26)
Laba diena mamytes ir ne tik  4u.gif
As irgi jau po biskutuka pradejau ruostis savo dukrytes krikstynoms. norejau paklausi, o su kokia programa jus dirbate? Ir gal atsiustumete nuoroda is kur ja atsisiusti? buciau jums labai dekinga  4u.gif
Beje gal kuri mamyte galetu atsiusti laikrastuko pvz i meila?  blush2.gif  vilmutee@remo.lt
Isanksto didelis ACIU  smile.gif

pavyzdukų cielos trys temutės tik netingėk padirbėti ir turėsi nepakarojamą ir orginalų savo ir tik savo laikraštuką
Atsakyti