Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

Gal aš čia truputį ne į temą, bet gal kas nors atsakysite.
Kaip man worde įsikėlus šį foną į tam skirta vietą (t.y. ant fono imituojamoje užrašų knygelėj) įrašyti tekstą, kad jis būtų pasviręs kartu su knygele.
Niekaip neišeina, o gal ir negalima to padaryti. Labai prašau gal kas žinote?

user posted image
Atsakyti
[quote=linasiniX,2009 05 11, 19:48]
Gal aš čia truputį ne į temą, bet gal kas nors atsakysite.
Kaip man worde įsikėlus šį foną į tam skirta vietą (t.y. ant fono imituojamoje užrašų knygelėj) įrašyti tekstą, kad jis būtų pasviręs kartu su knygele.
Niekaip neišeina, o gal ir negalima to padaryti. Labai prašau gal kas žinote?

Na,nezinau ar worde galima,bet fotoshope tikrai.Galima ne tik teksta irasyt,bet ir nuotraukyte i ta remeli idet...arba ir nuotrauka ir teksta ant virsaus.Jei nepavyks galiu pagelbet mirksiukas.gif parasyk i az.
Atsakyti
sveikos smile.gif gal kas galetu pagelbeti kaip atsisiuti fotoshopa? blush2.gif bandziauper google ieskoti ir siustis bet man ne kas gaunasi doh.gif o vien worde laikrastuka padaryti irgi nepavyksta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 12, 08:17)
sveikos smile.gif gal kas galetu pagelbeti kaip atsisiuti fotoshopa? blush2.gif bandziauper google ieskoti ir siustis bet man ne kas gaunasi doh.gif o vien worde laikrastuka padaryti irgi nepavyksta verysad.gif

As Worde darau laikrastuka, tai ten viskas puikiausiai gaunasi mirksiukas.gif O man dar lengviau, nes photoshopo gyvenime nesu naudojus blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(smileoga @ 2009 05 11, 19:05)
Darau krikštynų laikraštukus, įsakymus krikšto tėveliams ar pasižadėjimus krikšto vaikui, saldainiai su vaikučio atvaizdu, diplomai tėveliams, etiketes ant šampano su vaikučio atvaizdu, mini korteles svečiams su pasižadėjimu vaikučiui.

O kas cia per diplomai tevams?
Atsakyti
Atsirado mamyčių klausiančių iš kur gaunu tokių gražių rėmelių, taigi įdedu viena nuoroda kur yra labai daug grožybių, net 200psl., manau tikrai panaudosite laikraštukam.

http://forum.kinozal...?t=4155&page=30
Atsakyti
QUOTE(linasiniX @ 2009 05 12, 12:35)
Atsirado mamyčių klausiančių iš kur gaunu tokių gražių rėmelių, taigi įdedu viena nuoroda kur yra labai daug grožybių, net 200psl., manau tikrai panaudosite laikraštukam.

http://forum.kinozal...?t=4155&page=30

aciu uz nuorodele thumbup.gif cia tai ko ieskojau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linasiniX @ 2009 05 12, 12:35)

Bet jau kiek remeliu doh.gif didelis tau aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif jau tiek daug galima issirinkt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaHA @ 2009 05 11, 22:26)
Na,nezinau ar worde galima,bet fotoshope tikrai.Galima ne tik teksta irasyt,bet ir nuotraukyte i ta remeli idet...arba ir nuotrauka ir teksta ant virsaus.Jei nepavyks galiu pagelbet mirksiukas.gif parasyk i az.


Susiradau kaip tai padaryti su photoshopu, bandysiu, tikiuosi išeis. Jei nepavyks - kreipsiuosi pagalbos į jus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 05 12, 12:46)
Bet jau kiek remeliu  doh.gif didelis tau aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif jau tiek daug galima issirinkt  mirksiukas.gif


Prašom, puoškite savo laikraštukus. Aš taip pat ruošiu iš visų prisisėmusi idėjų smile.gif , kai baigsiu pabandysiu parodyti.
Atsakyti
dar daug remeliu jusu laikrastukams http://mamka.ru/photoshop/ smile.gif !!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Marigan @ 2009 05 12, 13:15)
dar daug remeliu jusu laikrastukams http://mamka.ru/photoshop/              smile.gif !!!!!!!!!!!


O čia reikia registruotis, kad galėtum pasižiūrėti ir atsisiųsti?
Atsakyti
QUOTE(linasiniX @ 2009 05 11, 21:48)
Gal aš čia truputį ne į temą, bet gal kas nors atsakysite.
Kaip man worde įsikėlus šį foną į tam skirta vietą (t.y. ant fono imituojamoje užrašų knygelėj) įrašyti tekstą, kad jis būtų pasviręs kartu su knygele.
Niekaip neišeina, o gal ir negalima to padaryti. Labai prašau gal kas žinote?

user posted image


4u.gif Ar dar reikia pagalbos, kaip worde visa tai padaryti? Gali atsakyti man į až, bandysiu padėti. Aš visa tai puikiai padarau worde. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linasiniX @ 2009 05 12, 14:55)
O čia reikia registruotis, kad galėtum pasižiūrėti ir atsisiųsti?

taip kad atsiusti sau remeli fotoshopui reikia registruotis!
Atsakyti