Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(Onelė @ 2009 05 08, 14:46)
g.gif Kiek teko domėtis, tai pigiausiai spalvotai spausdina Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g.2)  arba jos filiale (K.Donelaičio g. 8). Bet kaip kokybė - nežinau. Geri atsiliepimai apie spaustuvėlę Mituvos gatvėje, bet ten jau brangiau. rolleyes.gif


o gal dar kas kokių variantų galit pasiūlyt? 4u.gif Kaune. Juk daug kas, kas pačios darėtės, turėjot kažkur atsispausdint... smile.gif. Kokia maždaug 10 psl. laikraštuko kaina gaunasi?
Dar įdomu, kaip įrišot?
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 09, 12:26)
o gal dar kas kokių variantų galit pasiūlyt?  4u.gif Kaune. Juk daug kas, kas pačios darėtės, turėjot kažkur atsispausdint... smile.gif. Kokia maždaug 10 psl. laikraštuko kaina gaunasi?
Dar įdomu, kaip įrišot?

As tai pasiskolinau spalvot printeri, nusipirkau kasete ir spausdinau kiek man reikejo ir laikrastuku ir saldainiu popieriuku ir t.t.
Surisa kas kaip sugalvoja, daznai surisa juostele, panasiai dariau ir as
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 09, 12:26)
o gal dar kas kokių variantų galit pasiūlyt?  4u.gif Kaune. Juk daug kas, kas pačios darėtės, turėjot kažkur atsispausdint... smile.gif. Kokia maždaug 10 psl. laikraštuko kaina gaunasi?
Dar įdomu, kaip įrišot?

as tai irgi viska spausdinausi namuose su rasaliniu spausdintuvu ax.gif . Viskas gavosi supper!!! 4u.gif Tik va, saldainiu popieriukams pirkausi plonesni popieriu nei iprastinis, tada lengviau susukti 4u.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2009 05 09, 14:33)
As tai pasiskolinau spalvot printeri, nusipirkau kasete ir spausdinau kiek man reikejo ir laikrastuku ir saldainiu popieriuku ir t.t.
Surisa kas kaip sugalvoja, daznai surisa juostele, panasiai dariau ir as
user posted image

super graziai atrodo laikrastukai! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2009 05 09, 14:33)
Surisa kas kaip sugalvoja, daznai surisa juostele, panasiai dariau ir as

bigsmile.gif wow! labai grazus surisimas, Didelis aciu uz ideja aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 09, 12:26)
Dar įdomu, kaip įrišot?


Su kaspinėliais man labai gražus įrišimas wub.gif Bet man labiau mergaitėm tinka. Aš savo mažiuko laikraštuką surišau spiralėm, o iš viršaus ir apačios dėjau kolekcinį mėlyną popierių, ant kurio užrašiau 15 min su Rokučiu lotuliukas.gif Dar priklijavau įvairių piešinukų, susijusių su krikštynų tema.
Atsakyti
Aš irgi norėčiau tokį gauti nes nežianu nuo ko pradėti.Būčiau dėkinga jeigu atsiustumėte į mikenas@post.skynet.lt
Atsakyti
Man atrodo, kad pavarcius senesnes temas tikrai atrastumet daug pavyzduku blush2.gif
Atsakyti
g.gif Noriu paklausti mamyčių, kurios pačios spausdino laikraštukus: ar ant vienos, ar ant abiejų lapo pusių spausdinote? schmoll.gif
Atsakyti
labas visom, as spausdinau is abieju pusiu , tik popierius turi buti storesnis, nes kitaip persisviecia
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 11, 15:19)
g.gif  Noriu paklausti mamyčių, kurios pačios spausdino laikraštukus: ar ant vienos, ar ant abiejų lapo pusių spausdinote? schmoll.gif

Mes irgi spausdinom ant abieju pusiu, bet veliau pagalvojom, kad galejome spausdinti ant A3 formato ir lenkti per puse, butu labiau panasu i laikrastuka biggrin.gif
Atsakyti
Darau krikštynų laikraštukus, įsakymus krikšto tėveliams ar pasižadėjimus krikšto vaikui, saldainiai su vaikučio atvaizdu, diplomai tėveliams, etiketes ant šampano su vaikučio atvaizdu, mini korteles svečiams su pasižadėjimu vaikučiui. užsisakant viską komplektą dovana 15 - 20 nuotraukų su gražiais rėmeliais (nuotraukos cd laikmenoje)
kaina sutartine.
Galimybė pristatyti į betkurį miestą (renkantis viska jau atspausdinus), arba kompiuterinio varianto persiuntimas internetu
Atsakyti