Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

QUOTE(Eedytka @ 2010 02 18, 11:46)
tas tai taip smile.gif
bet jau gydytoja Bieliauskienė,tai tikrai jau doh.gif ,gerai,kad ji jau nebedirba thumbup.gif


Apie ja net kalbos nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indriux_ @ 2010 02 18, 13:05)
Apie ja net kalbos nera  doh.gif

nu taip taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif gal esat girdeje kanors apie gyd. Valkeriene?
Atsakyti
QUOTE(Rudaaake* @ 2010 03 07, 21:37)
Sveikos mamytes  4u.gif  gal esat girdeje kanors apie gyd. Valkeriene?

girdėjau tik tiek,kad ji kažkokia nauja,kuri priiminėja gimdymus neseniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eedytka: 07 kovo 2010 - 20:41
QUOTE(Eedytka @ 2010 03 07, 22:41)
girdėjau tik tiek,kad ji kažkokia nauja,kuri priiminėja gimdymus neseniai smile.gif


Aha sita zinau,nes ji mano naujoji ginekologe klinikoje Marimeda- pakeite gyd. Valiukiene,kuri isejo i dekreta. Sake kad dirba nuo pernai metu vasaros. Labai maloni gydytoja. Kai prisikaiciau cia visokiu baisybiu, galvoju gal reiketu su ja tartis. Todel idomu gal kuri mamyte gimdziusi pas ja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaaake* @ 2010 03 07, 21:48)
Aha sita zinau,nes ji mano naujoji ginekologe klinikoje Marimeda- pakeite gyd. Valiukiene,kuri isejo i dekreta. Sake kad dirba nuo pernai metu vasaros. Labai maloni gydytoja. Kai prisikaiciau cia visokiu baisybiu, galvoju gal reiketu su ja tartis. Todel idomu gal kuri mamyte gimdziusi pas ja?  smile.gif

nu jau baisesnės už Bieliauskienę,tai tikrai nėra doh.gif ,o ši ragana jau nebedirba thumbup.gif ,nors man teko didžiulė''laimė''pas ją gimdyti doh.gif doh.gif doh.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Jau kai prisiskaiciau apie Bieliauskiene ir Rutkauskiene, net bloga pasidare doh.gif aciu dievui jei nedirba tokia pabaisa Bieliauskiene. ir pas Razmirskiene bijociau papulti blink.gif todel galvoju su savo daktare tartis jei pavyks. Laukiu dar kitu mamyciu gal ka zino apie gyd. Valkeriene? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaaake* @ 2010 03 07, 22:02)
Jau kai prisiskaiciau apie Bieliauskiene ir Rutkauskiene, net bloga pasidare  doh.gif  aciu dievui jei nedirba tokia pabaisa Bieliauskiene. ir pas Razmirskiene bijociau papulti  blink.gif  todel galvoju su savo daktare tartis jei pavyks. Laukiu dar kitu mamyciu gal ka zino apie gyd. Valkeriene?  ax.gif

šiaip tai Rutkauskienę,tai dauguma giria thumbup.gif
Atsakyti
Busimoms mamytems informacija: kovo 24 d. 12 val. suaugusiuju poliklinikoje vyks AVENT firmos paskaitele.

Kai buvau pas daktare informavo. Dovaneliu sake duoda biggrin.gif

Pati ruosiuosi gimdyti Marijampoleje, todel skaitineju ir vertinu, nes kol kas su niekuo nesitariau ir planuoju nesitarti, pas ka papulsiu su tais ir bendrausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida_G @ 2010 03 09, 14:56)
Busimoms mamytems informacija: kovo 24 d. 12 val. suaugusiuju poliklinikoje vyks AVENT firmos paskaitele.

Kai buvau pas daktare informavo. Dovaneliu sake duoda  biggrin.gif

Pati ruosiuosi gimdyti Marijampoleje, todel skaitineju ir vertinu, nes kol kas su niekuo nesitariau ir planuoju nesitarti, pas ka papulsiu su tais ir bendrausiu smile.gif

Taip taip,aš,kai laukiausi,tai buvau vienoje paskaitėlėje,tai visai įdomu buvo,dovanėlių davė 1 mažiausią Avent buteliuką,soskį,ir daug Avent'o lankstinukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaaake* @ 2010 03 07, 21:48)
Aha sita zinau,nes ji mano naujoji ginekologe klinikoje Marimeda- pakeite gyd. Valiukiene,kuri isejo i dekreta.

Gal zinai kiek ilgai bus gydytoja Valiukiene vaikiuko auginimo atostogose? Jei iki 3 metu auginsis tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2010 03 09, 17:24)
Gal zinai kiek ilgai bus gydytoja Valiukiene vaikiuko auginimo atostogose? Jei iki 3 metu auginsis tai  doh.gif

Zadejo tik keleta menesiu mirksiukas.gif
Atsakyti