Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

as nesu dar nescia,bet gimdyciau Marijampolej tik tokiu atveju jei nuspresciau gimdyti naturaliai,be epidurines nejautros, nelabai pasitikiu as Marijampoles daktarais , nors zinoma visur visko buna...
kas del daktariu iskvietimu nakti,pasiulykit solidzia sumele ir ji ligoninej atsidurs greiciau uz jus, palata uz papildoma suma taip pat galite gauti kad ir dviviete bet gulesite viena. viskas siais laikais remiasi i pinigus unsure.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausimeli. girdejau, kad jei tariesi su gydytoju pas kuri gimdysi ir jei papuola gimdyt ne per jo pamaina, tai dar reikia sumoketi 690 lt ligoniu kasai papildomai. ar tai tiesa? gal zinot kokios gimdymu kainos pas mus?
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2010 01 18, 12:24)
Merginos, turiu klausimeli. girdejau, kad jei tariesi su gydytoju pas kuri gimdysi ir jei papuola gimdyt ne per jo pamaina, tai dar reikia sumoketi 690 lt ligoniu kasai papildomai. ar tai tiesa? gal zinot kokios gimdymu kainos pas mus?


g.gif vargu. Siaip kiek zinau, nei vienas is namu nekeliaus pas tave gimdyti padeti. Nebent jei tarsiesi, tai per savo pamaina suskatins. mirksiukas.gif Tarkis su akusere geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gimdžiau Marijampolėje 2009m.vasarą,ir ką galiu pasakyti-gimdykla tikrai buvo graži suremontuota,švari,tik gydytoja bjauri papuolė Bieliauskienė doh.gif ,bet ji jau nebedirba thumbup.gif drinks_cheers.gif ,o kas liečia apie gydytojus,tai labai gerų atsiliepimų esu girdėjusi apie Rutkauskienę,taip pat ir apie Tamošaitį(čia kaip kam),jis beje tikrai nugirtas,kad gerai thumbup.gif cezarius daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 02 10, 22:18)
Sveikutės,
gimdžiau Marijampolėje 2009m.vasarą,ir ką galiu pasakyti-gimdykla tikrai buvo graži suremontuota,švari,tik gydytoja bjauri papuolė Bieliauskienė doh.gif ,bet ji jau nebedirba thumbup.gif  drinks_cheers.gif ,o kas liečia apie gydytojus,tai labai gerų atsiliepimų esu girdėjusi apie Rutkauskienę,taip pat ir apie Tamošaitį(čia kaip kam),jis beje tikrai nugirtas,kad gerai thumbup.gif cezarius daro smile.gif

Nebedirba Bieliauskiene bigsmile.gif Tai jau cia laabai gerai, ji man taip pat nepatiko, nes kai atvaziavau gimdyti ji mane prieme, bet kadangi sulaukiau kitos pamainos, tai Tamosaitis cezari padare. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beni @ 2010 02 12, 16:02)
Nebedirba Bieliauskiene bigsmile.gif  Tai jau cia laabai gerai, ji man taip pat nepatiko, nes kai atvaziavau gimdyti ji mane prieme, bet kadangi sulaukiau kitos pamainos, tai Tamosaitis cezari padare.  smile.gif

tik ne Bieliauskienei dirbt toki darba, aciu Dievu, nes jei atvykus rasciau ja, tai ant kulno ir i kauna...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2010 02 12, 17:22)
tik ne Bieliauskienei dirbt toki darba, aciu Dievu, nes jei atvykus rasciau ja, tai ant kulno ir i kauna...smile.gif


Nu joo vat ten tai moterele doh.gif Siaubas kazkoks g.gif Teko man su ja pabendraut priemime, tai trenkiau durim ir isejau, kai jau nervai neatlaike doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beni @ 2010 02 12, 16:02)
Nebedirba Bieliauskiene bigsmile.gif  Tai jau cia laabai gerai, ji man taip pat nepatiko, nes kai atvaziavau gimdyti ji mane prieme, bet kadangi sulaukiau kitos pamainos, tai Tamosaitis cezari padare.  smile.gif

tai man taip pat turejo irgi būti,9val.turejo keistis pamaina ir turejo ateiti tamošaitis,bet pasikeite tik akušere,o pasigimdziau 9.30val.prie tos raganos bieliauskienes doh.gif ,nes Tamosaitis velavo,ir atejo tik i gimdykla paklausti,ar nieko padeti nereikia,kai tuo tarpu ragana bieliauskiene mane siuvo unsure.gif
Atsakyti
O as vat praeita savaitele gulejau akuseriniam skyriuje ir ta savaite pagimde ne viena, ten jokio konvejerio nera (kaip kaune) ir pinigus reta kuri kisa, nes ir taip gerai priziuri biggrin.gif as kiek girdejau db atsiliepimu tai visi tik geri, asmeniskai man gana visos akuseres patinka, vakar priemime buvau tai Juciene mane apziurejo, labai faina moteriskaite, jau taip nuodugniai viska isnarpliojo clap.gif mano gydytoja siaip rutkauskiene, bet dar nezinau ar tarsiuosi butent pas ja, gal isvis jei viskas bus gerai nesitarsiu leksiu kada jau prispirs reikalas thumbup.gif o kaune tai isvis negimdyciau, nebent kokios komplukacijos, nes minejo kad be pinigu tai niekas neziures normaliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laūra @ 2010 02 17, 19:01)
O as vat praeita savaitele gulejau akuseriniam skyriuje ir ta savaite pagimde ne viena, ten jokio konvejerio nera (kaip kaune) ir pinigus reta kuri kisa, nes ir taip gerai priziuri biggrin.gif as kiek girdejau db atsiliepimu tai visi tik geri, asmeniskai man gana visos akuseres patinka, vakar priemime buvau tai Juciene mane apziurejo, labai faina moteriskaite, jau taip nuodugniai viska isnarpliojo clap.gif mano gydytoja siaip rutkauskiene, bet dar nezinau ar tarsiuosi butent pas ja, gal isvis jei viskas bus gerai nesitarsiu leksiu kada jau prispirs reikalas thumbup.gif o kaune tai isvis negimdyciau, nebent kokios komplukacijos, nes minejo kad be pinigu tai niekas neziures normaliai unsure.gif

na aš apie Juciene ir apie Rutkauskiene esu girdejusi tik thumbup.gif ,bet va mano drauge gimde prie Jucienes,bet jau tikrai seniai,ir jos vaikutis mire,tik as nezinau visu tu,kas ten ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 02 17, 21:26)
na aš apie Juciene ir apie Rutkauskiene esu girdejusi tik thumbup.gif ,bet va mano drauge gimde prie Jucienes,bet jau tikrai seniai,ir jos vaikutis mire,tik as nezinau visu tu,kas ten ir kaip?



Manau kad ir kaip ten bebutu visos gydytojos nori tik gero, bet visos jos zmones ir turi blogos patirties unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(indriux_ @ 2010 02 17, 20:50)
Manau kad ir kaip ten bebutu visos gydytojos nori tik gero, bet visos jos zmones ir turi blogos patirties  unsure.gif

tas tai taip smile.gif
bet jau gydytoja Bieliauskienė,tai tikrai jau doh.gif ,gerai,kad ji jau nebedirba thumbup.gif
Atsakyti