Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

Sveikos busimos ir esamos mamytes 4u.gif ,
As taip pat ruosiuosi gimdyti Marijampolej. Mano gydytoja Rutkauskiene ir as ja tikrai patenkinta smile.gif, norejau tartis su ja del gimdymo, bet kai suzinojau, kad naktimis, savaitgaliais ir per sventes nevaziuoja, tai manau, kad nesitarsiu smile.gif. Vaziuosiu taip ir simboliskai atsilyginsiu tom kas dirbs smile.gif. Be to keletas draugiu gimde pastarosiomis savaitemis nesitare ir liko labai patenkintos 4u.gif thumbup.gif Siaip manau visi gydytojai yra suinteresuoti, kad viskas butu kuo geriau smile.gif. Manau labai svarbu pacios mamytes nusiteikimas smile.gif ax.gif
Atsakyti
Dar biskiuka ne y tema pasiteirauti norejau smile.gif Gal kuri esat susidurusi ir zinote ar vyksta kokios paskaitos nestumo tema smile.gif Apart tu, kurias desto akuseriniam skyriuje smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(indriux23 @ 2009 10 19, 10:23)
Dar biskiuka ne y tema pasiteirauti norejau smile.gif Gal kuri esat susidurusi ir zinote ar vyksta kokios paskaitos nestumo tema smile.gif Apart tu, kurias desto akuseriniam skyriuje smile.gif?

Kiek zinau anksciau vykdavo poliklinikoj, nepamenu kuris kabinetas bet ten kur gyd. Berziniene dirba. Nezinau ar dabar dar ten vyksta g.gif reiketu registraturoj pasiklaust smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaciorka @ 2009 10 20, 19:18)
Kiek zinau anksciau vykdavo poliklinikoj, nepamenu kuris kabinetas bet ten kur gyd. Berziniene dirba. Nezinau ar dabar dar ten vyksta  g.gif  reiketu registraturoj pasiklaust  smile.gif




Jau nebevyksta schmoll.gif Kalbejau su Berziniene, sake jau nebeorganizuoja. Tik AVENT firma karta per menesy pristatyma daro.
Atsakyti
QUOTE(indriux23 @ 2009 10 19, 09:59)
Sveikos busimos ir esamos mamytes 4u.gif ,
As taip pat ruosiuosi gimdyti Marijampolej. Mano gydytoja Rutkauskiene ir as ja tikrai patenkinta smile.gif, norejau tartis su ja del gimdymo, bet kai suzinojau, kad naktimis, savaitgaliais ir per sventes nevaziuoja, tai manau, kad nesitarsiu smile.gif. Vaziuosiu taip ir simboliskai atsilyginsiu tom kas dirbs smile.gif. Be to keletas draugiu gimde pastarosiomis savaitemis nesitare ir liko labai patenkintos  4u.gif  thumbup.gif Siaip manau visi gydytojai yra suinteresuoti, kad viskas butu kuo geriau smile.gif. Manau labai svarbu pacios mamytes nusiteikimas smile.gif ax.gif

pritariu 100 proc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gimdžiau Marijampolėje,važiavau nesitarusi ir papuoliau pas gyd.Rutkauskienę thumbup.gif be galo esu ja patenkinta ,labai gera ir šilta gydytoja wub.gif
Atsakyti

parduodamas vezimelis.mazai naudotas.ziureti cia:



http://www.tindirind...mp;page_menu=18
Atsakyti
QUOTE(Nerikikė @ 2009 10 29, 22:22)
Gimdžiau Marijampolėje,važiavau nesitarusi ir papuoliau pas gyd.Rutkauskienę  thumbup.gif be galo esu ja patenkinta ,labai gera ir šilta gydytoja  wub.gif

As irgi papuoliau pas gydytoja Rutkauskiene. Nuostabi gydytoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2009 11 18, 00:59)
As irgi papuoliau pas gydytoja Rutkauskiene. Nuostabi gydytoja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


astaip pat gimdziau pas Rutkauskiene,nesitarusi smile.gif liaku labai patenkinta , "pakrove" gimdymo metu savo geromis emocijomis ,visada sypsojosi ir patarinejo ,norspati buvau labai bjauri ir cypiau suskaudus lotuliukas.gif nezinau,kaip toms,kurios papuole gimdyti pas Razmirskiene,betas viena apziura nestumo metu turejau,tai laikau labai nepatenkinta,labai jau grubi daktare,jokio svelnumo ,ar supratingumo doh.gif bet gal cia tik man taip pasitaike g.gif
Atsakyti
O as pirmaji kaip gimdziau, tai irgi papuoliau i Rutkauskienes pamaina, nuvaziavau vakare, tai pamaciau, baisini jos nepasitenkinima, kad dar reikes priimti viena gimdyma doh.gif Antra karta papuoliau pas Juciene, tai tikrai skyresi, kaip diena ir naktis, pati dakatre labai svelni buvo, labai padejo, patrinejo ka daryti, kad nereiketu kirpti ir per pati gimdyma stovejo salia ir palaike mane. Per pirmaji gimdyma ponia daktare kaip atsimenu stovejo i spintele atsiremus ir ziurejo.
Atsakyti
Na, apie gyd.Rutkauskiene galiu pasakyti, kad ji profesionale, bet labai jau myli pinigus. Labai labai. Aisku, kad mums pinigai visiems reikalingi, bet... Jai labai nepatinka, kai pas ja gimdo pacientes, kurios nesilanke viso nestumo meu pas ja. Bet jei tarsites is anksto (aisku, jei sutarsite atsiskaitymo suma), tai tikrai nera ko bijoti.
P.S. Zinau ka kalbu.
Atsakyti
pirma gimdziau pas Juciene, o antra pas Valiukiene abi thumbup.gif .
trecia ir gimdysiu Marijampoleje ax.gif
Atsakyti