Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

QUOTE(Izolda @ 2009 06 22, 15:31)
Tik zinau, kad razmirskiene beveik visoms skatina ir beveik visoms kerpa, reikia ar nereikia..


Nu bet kas jai ten su tais skaitinimais doh.gif Kiek dabar iš mano draugių ir pažįstamų pas ją papuolė gimdyti tai visos gavo skatinamųjų dozę doh.gif O ką nespėjo perkirpti tai plyšo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Juoduke* @ 2009 06 29, 14:34)
Nu bet kas jai ten su tais skaitinimais  doh.gif Kiek dabar iš mano draugių ir pažįstamų pas ją papuolė gimdyti tai visos gavo skatinamųjų dozę  doh.gif O ką nespėjo perkirpti tai plyšo  unsure.gif

Tai nori sau darba paskubinti.. O kiek motina kentės ar kad vaikui kenkia nerūpi.. Man skatino, kad spėčiau pagimdyt per jos pamainą, ir rankom pati kaklelį plėšė, kad greičiau atsidarytų..
Atsakyti
O kas dabar akušerinio skyriaus vedėjas ar vedėja? Girdėjau, kad Rutkauskienė lyg tai? g.gif Ir kaip su tuo epidūru, reikia iš anksto susitart, ar galima tik atvažiavus gimdyti paprašyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l.buz: 01 liepos 2009 - 11:36
QUOTE(l.buz @ 2009 07 01, 12:33)
O kas dabar akušerinio skyriaus vedėjas ar vedėja? Girdėjau, kad Rutkauskienė lyg tai? g.gif Ir kaip su tuo epidūru, reikia iš anksto susitart, ar galima tik atvažiavus gimdyti paprašyt?

Tamosaitis mirksiukas.gif
Reikia tartis is anksto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agne1984 @ 2009 07 01, 14:00)
Tamosaitis  mirksiukas.gif
Reikia tartis is anksto  rolleyes.gif


kad Tamosaitis lyg tais ginekologinio, o ne akuserinio.. g.gif .
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 07 03, 13:46)
kad Tamosaitis lyg tais ginekologinio, o ne akuserinio.. g.gif .

Jis bendrai abiejų skyrių vedėjas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, ar Bieliauskienė priiminėja gimdymus? Aš jos žiauriai bijau, bet pažįstama sako, kad jau nebepriiminėja g.gif Bet kai gulėjau su priešlaikiniu mačiau, kad tikrai dar dirba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2009 07 07, 14:55)
Sakykit, ar Bieliauskienė priiminėja gimdymus? Aš jos žiauriai bijau, bet pažįstama sako, kad jau nebepriiminėja g.gif  Bet kai gulėjau su priešlaikiniu mačiau, kad tikrai dar dirba unsure.gif




Bieliauskiene vis dar dirba ...
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2009 07 07, 14:55)
Sakykit, ar Bieliauskienė priiminėja gimdymus? Aš jos žiauriai bijau, bet pažįstama sako, kad jau nebepriiminėja g.gif  Bet kai gulėjau su priešlaikiniu mačiau, kad tikrai dar dirba unsure.gif

Mhm g.gif Nestukiu forume raso, kad praeita penktadieni viena seima per ja prarado leliuka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agne1984 @ 2009 07 07, 17:06)
Mhm  g.gif  Nestukiu forume raso, kad praeita penktadieni viena seima per ja prarado leliuka  verysad.gif

blink.gif o Dieve... blink.gif verysad.gif Ir kaip ji gali dirbt, kas ją ten laiko nesuprantu doh.gif bjaurybė senė, gal dabar jau išeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2009 07 07, 17:59)
blink.gif  o Dieve... blink.gif  verysad.gif  Ir kaip ji gali dirbt, kas ją ten laiko nesuprantu doh.gif  bjaurybė senė, gal dabar jau išeis g.gif


Na taip tikrai nemaloni gydytoja, as gulejau su gresianciu persileidimu, tai tada ir teko su ja susipažinti, nes ji mane pagulė, tikrai nenorėčiau prie jos gimdyti verysad.gif
Atsakyti
Labai prasau gal galetumet man kas nors i az parasyti gyd Rutkauskienes mob telefono numeri 4u.gif Labai skubiai reikia g.gif
Atsakyti