Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

Pasisakysiu ir aš-gimdžiau prieš 4 metus,akušerė buvo nuostabi wub.gif ,o gydytoja tai iš pačio baisiausio filmo doh.gif doh.gif doh.gif (bet tos raganos jau nebėra,tad nesibaiminkit biggrin.gif )
Kas dėl pampersų kūdikėliui,tai tikrai mažai dviejų,nes tų dviejų Jums gali užtekti tik kokioms 10-iai minučių,ar net mažiau,nes pradžioj tie mažiuliai pastoviai kakoja tokiu juodu kakučiu(mekonijus),ir reikia tuoj pat pakeisti pampį ir apiprausti,nes jai tik uždelsit,tai labai labai prilimpa prie užpakaliuko...,tad pampersų reikia daaaaaaaaaaaaaug!!!
Sau aš buvau pirkusi įklotų ABRISAN po gimdymo,turėjau du didžiausius,ir gal du vidutinius,mažiausių nepirkau.Tik tiek nedaug sau įsidėjau,nes taupiau vietą tašėje,o jų(įklotų)aišku trūko,bet vyras dapirko thumbup.gif ,man vaistinėj patarė,kad neprisipirkit daug,jeigu kas taigi dasipirksit smile.gif ,tai aš taip ir padariau,
ir dar buvau tokias kelnaites nusipirkus po gimdymo-baltos spalvos beveik iki kelių,tokios kaip būtų nukirptos paprastos plonos pėdkelnės biggrin.gif ,turėjau dvi,tai kai susiterliojo,tai tiesiog išmečiau.Norėjau pirkti kokias tai tinklines kelnaites(buvau girdėjusi,kad jas labai perka būsimos mamytės),bet ju tuo metu nebuvo,tad nusipirkau šias,kurias man pasiūlė vaistininkė,ir likau patenkinta thumbup.gif Namuose naudojau jau paprastus always paketukus,bet va ligoninėje tas tris dieneles,tai būtų man jie netikę,nes kraujavau labai gausiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Min*: 26 rugpjūčio 2013 - 12:13
QUOTE(Vandene @ 2013 08 26, 11:17)
Man užkliuvo truputėlį pamperų kiekis - tiek sau, tiek vaikui. Aš sunaudojau tikrai daugiau sau (turėjau man atrodo tris, ir dar keletą didelių įklotų, paskui naudojau paprastus, kaip per mmm), o vaikui prieš tris metus pampersų nedavė, reikėjo savo turėt, tai gal pokiukas ir suėjo per tas keturias dienas. Apatinės kelnaitės irgi gadinosi labai, nes kraujavau gausiai, o ten juk neskalbsi kraujo iš jų. Turėjau trejas tokias papigiai didesnes nusipirkus, naudojau kaip vienkartines.

Pampersus du įsidėjau į gimdyklą. Į mano turimą tašę netelpa daugiau. Jie skirti tik po gimimo uždėti. Pokas pampersų bus kitoj tašėj, kurią vyras atneš jau į palatą, kai būsim perkelti smile.gif O sau turiu du pampersus, juk nežinau, kiek kraujuosiu, kitom jų visai nereikia, išsiverčia su ligoninės palom. jeigu reikės, vyras nupirks, juk vaistinės dirba. Didelių įklotų turiu plius 3, vidutinių 2 ir didesnio sugeriamumo Always pakuotę.
Papildyta:
Be to, paskaitėlių ligoninėje metu aiškiai pasakė seselė, kad gimdykloje gali ir nieko leliukui neturėti - uždės kojinytes, pampersą jie savo. Tikrai nesuku galvos dėl to 4u.gif
Atsakyti
As tai ta rinkini po gimdymo nusipirkau,ir dar sakiau nusipirksiu paprastu didesniu paketu. As manau,jei labai kraujuosiu,tai desiuos tik tas sauskelnes,arba tinklines kelnaites su paketu,kam ten gadint tuos apatinius,vistiek reiks poto ismest kogero biggrin.gif O vaikiukui tai pasiimsiu 2 pakelius sauskelniu,o jei ka,tai vyras atves,kalnai ju pas mus smile.gif Ta diena vis arteja,ir as vis labiau jaudinuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva585 @ 2013 08 26, 16:22)
As tai ta rinkini po gimdymo nusipirkau,ir dar sakiau nusipirksiu paprastu didesniu paketu. As manau,jei labai kraujuosiu,tai desiuos tik tas sauskelnes,arba tinklines kelnaites su paketu,kam ten gadint tuos apatinius,vistiek reiks poto ismest kogero biggrin.gif O vaikiukui tai pasiimsiu 2 pakelius sauskelniu,o jei ka,tai vyras atves,kalnai ju pas mus smile.gif Ta diena vis arteja,ir as vis labiau jaudinuosi blush2.gif

Na mes tai tik per gatvę gyvenam nuo ligoninės, tai irgi kitas atvejis, nepatogu net man viską susitempti į ligoninę ax.gif
Atsakyti
Tai kad atrodo visko reiks toj ligoninej smile.gif o akip kazin reikalai su palatom,ar lengva gauti tokia,kad ir vyras galetu likti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva585 @ 2013 08 26, 17:06)
Tai kad atrodo visko reiks toj ligoninej smile.gif o akip kazin reikalai su palatom,ar lengva gauti tokia,kad ir vyras galetu likti? smile.gif

Kaip "ant" kokios bangos pataikai. Kai kada perpildytos palatos, kai kada tuščia, viena gimdyvė guli. Tai čia jau kaip pasiseks smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Galetu pasisekti,nes as planuoju ,kad gimdyme dalyvaus ir mano vyras,tai noreciau,kad ir po gimdymo salia butu
Atsakyti
QUOTE(Ieva585 @ 2013 08 26, 18:28)
Galetu pasisekti,nes as planuoju ,kad gimdyme dalyvaus ir mano vyras,tai noreciau,kad ir po gimdymo salia butu

Na lyg leidžia ir toj dvivietėj vyrui nakvoti, jeigu viena guli ax.gif Tik paskui susimokėti prieš išvykstant namučio reikia smile.gif
Atsakyti
Sveikos, matau diskutuojat, aš prieš daugiau nei metus gimdžiau, na tiksliau cezaris man buvo, tai išsiverčiau su paprastais paketais, pirmą dieną ir antrą dieną tik tuos naktinius didesnius naudojau, vėliau paprasti tiko, bet visom skirtingai būna.

O leliukui viską duoda, išskyrus pampersus, o mamytei irgi naktinukus duodu, tik jie tokie sexy, su giiiilia iškirpte ir labai trumpi, tai aš savus dėjausi ant kitos dienos, man pusplikei nebuvo patogu būti.

Mes gavom privačią palatą, tai tikrai patogiau ir smagiau, kartu su vyru prabuvom visas dienas, nes po cezario,po anestezijos nelabai gerai man buvo, tai vyras puiki pagalba.
Atsakyti
Labas,tai labai tada gerai,kad duoda leliukui viska,nes jai ne,tai nezinau,kiek tu tasiu tada reiktu temptis,o ir paskui namo susipakuoti nesvarius,tai kazkaip nei sis nei tas..as tai dvejus pasiimsiu marskinius,vienus paprastus,kitus skirtus maitinimui,kurie beja,yra labai negrazus,bet nezinia kodel dar ir labai brangus. Tik nusipirkus ir gryzus namo pagalvojau,kam as juos pirkau,jei ten nieko kitaip nera,nei tuose paprastuose,paprasta gili iskirpte..Na bet dabar as biskeli galva pametus,tai man labai lengva viska isiulyti,jau apie drabuzelius vaikui tai tyliu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. Gal kuri nrs esate taresi su gydytoja Juciene dėl gimdymo?dekoju uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(doryte1 @ 2013 09 18, 09:06)
sveikos. Gal kuri nrs esate taresi su gydytoja Juciene dėl gimdymo?dekoju uz atsakyma


Man teko gimdyt prie Jucienės, tiksliau baigėsi CP, jei ne žalsvoki vandenys, būtų mane nukankinus. Ji žiauriai už natūralų gimdymą.
Atsakyti