Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

QUOTE(Cashmere @ 2012 02 23, 11:24)
Kiekvieną pirmadienį 15 val. vyksta paskaitėlės trumpos, apie 1 val. trukmės, jų metu ir aprodo viską ir papasakoja kas kuriai neaišku, paskaitėlę veda akušerė iš skyriaus, patariu nueiti, tikrai naudinga  mirksiukas.gif

o nereikia registruotis? ir kur kreiptis del tu paskaiteliu? blush2.gif
Atsakyti
Nereikia iš anksto registruotis, nedaug būna tų nėštukių, mes aną sykį buvom 4, o vyksta Akušeriniam skyriuj jei žinai kur, virš konsultacinės poliklinikos, tik užlipus į antrą aukštą, pirmos durys, ten ir vyksta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos mamytės marijampolietės. Jau senokai čia niekas nerašė. Nejaugi nėra nė vienos šiuo metu belaukiančios gandrų Marijampolėje? smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos. Mūsų gandras atskrido pernai spalį. Gimdžiau Marijampolėj. Buvo atliktas skubus cezario pjūvis. Viskas praėjo sklandžiai. Tik nesupratau kodėl neechoskopavo. Nebūtų reikėję kankintis su sąrėmiais. Iš karto būtų pamatę problemą. Gal ir pati galėjau prašyt, kad pažiūrėtų, bet matyt stresas buvo ir nesugalvojau :-) kaip visada - išmintis po laiko. Taigi... mąstykit, mielosios, ir reikalaukit. Niekam nieko nedaviau ir buvau prižiūrėta, išmylėta :-D
Atsakyti
Labas,marijampolietes 4u.gif Kaip tik siuo metu deduosi krepsius i ligonine,ir man iskilo toks klausimelis g.gif Gimdysiu Marijampoles ligonineje,noreciau paklausti ten neseniai gimdziusiu- kiek rubeliu isideti kudikeliui,kiek ir kokiu ju prireikia,o gal pasiimti tik viena komplektuka parsivezimui namo? g.gif Nes nezinau,ar ten rengia ligonines rubeliais,ar kaip...ir siaip,ko jums sioje ligonineje prireike? Nes as viska kraunuosi pagal ta saraseli nesciosios korteles gale smile.gif Taigi,lauksiu,gal atsakysit kadanors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva585 @ 2013 08 24, 18:57)
Labas,marijampolietes 4u.gif Kaip tik siuo metu deduosi krepsius i ligonine,ir man iskilo toks klausimelis g.gif Gimdysiu Marijampoles ligonineje,noreciau paklausti ten neseniai gimdziusiu- kiek rubeliu isideti kudikeliui,kiek  ir kokiu ju prireikia,o gal pasiimti tik viena komplektuka parsivezimui namo? g.gif  Nes nezinau,ar ten rengia ligonines rubeliais,ar kaip...ir siaip,ko jums sioje ligonineje prireike? Nes as viska kraunuosi pagal ta saraseli nesciosios korteles gale smile.gif  Taigi,lauksiu,gal atsakysit kadanors biggrin.gif

Kiek pastebėjau, šita tema nelabai gyva ax.gif
Bet atsakysiu tau kaip negimdžiusi, o apsilankiusi poroje paskaitėlių ligoninėje. Sakė seselė, kad vaikeliui nereikia vežtis rūbelių, nereikia palučių, duoda ligoninės ir kiek esu mačiusi, gražūs, paprasti jie yra. Nebent tu būtinai nori, kad tavo rūbeliais vilktų, tada reikėt apie 3 komplektėlių vienai dienai.
Aš vešiuosi tik parsivežimui drabužėlius ir sudėsiu vyrui dėl visa ko krūvelę kitų rūbų, jeigu netyčia ligoninės rūbeliai nepateisintų lūkesčių smile.gif Tiesa, sakė drėgnų servetėlių, čiulptukų, buteliukų nesivežti, nes gauni už juos barti biggrin.gif

Kada tau gimdyti? Pas kokią gyd. lankaisi? smile.gif
Atsakyti
Labukas,kaip faina,kad kazkas atsiliepe i mano pagalbos sauksma,nes tikrai jau marijampolietes kazkur prazuvusios biggrin.gif Vakar kalbejau su drauge dar,taoi patvirtino tavo zodzius,kad rengia ligonines rubeliais,kas mane labai nudziugino,nes vis galvojau,kaip ten reiks deti kur sutepliotus ir nesvarius rubelius,na ir siaip,man i ta vadinama kraiti i ligonine niekas nebetelpa:D Spesiu dar as savo rubeliais aprengti,tam turesiu visa gyvenima:) Man gimdyti spalio 10 butu,o kadangi esu is Kazlu Rudos,tai ten ir einu pas savo ginekologe,tai kaip sakant atvaziuosiu gimdyti nezinodama pas ka papulsiu,mane tai truputeli jaudina,bet ka dabar padarysi..gal neuzsirausiu ant kokios pacios baisiausios gydytojos,tikiuosi:)
Atsakyti
QUOTE(Ieva585 @ 2013 08 25, 13:36)
Labukas,kaip faina,kad kazkas atsiliepe i mano pagalbos sauksma,nes tikrai jau marijampolietes kazkur prazuvusios biggrin.gif Vakar kalbejau su drauge dar,taoi patvirtino tavo zodzius,kad rengia ligonines rubeliais,kas mane labai nudziugino,nes vis galvojau,kaip ten reiks deti kur sutepliotus ir nesvarius rubelius,na ir siaip,man i ta vadinama kraiti i ligonine niekas nebetelpa:D Spesiu dar as savo rubeliais aprengti,tam turesiu visa gyvenima:) Man gimdyti spalio 10 butu,o kadangi esu is Kazlu Rudos,tai ten ir einu pas savo ginekologe,tai kaip sakant atvaziuosiu gimdyti nezinodama pas ka papulsiu,mane tai truputeli jaudina,bet ka dabar padarysi..gal neuzsirausiu ant kokios pacios baisiausios gydytojos,tikiuosi:)

Na iš tiesų, aš irgi galvoju, gerai, kad nebūtina savais rengti. Nes tokiu atveju tektų iškart grįžus užsiimti skalbimais smile.gif O ir kaip sakai, nelabai yra vietos, kur susidėti viską. Pas mane kai nedidukės tašės, tai labai reikia apgalvotai krautis tašę į ligoninę biggrin.gif
Nesijaudink, aš galvoju, kad kaip bus taip. Tikiu, kad dažnai viskas susiklosto taip, kaip turėtų būti, kaip nulemta. Aš taip pat pas kurią papulsiu, pas tą gimdysiu. Man terminas rugsėjo 18 d.
Atsakyti
Tai jau tau visai greitai,nors ir man tas laikas bega nezmoniskas,atrodo tik suzinojau,o jau ir baigiasi viskas... smile.gif As irgi taip manau,nuvaziuosim,ir jau vistiek turesim pagimdyt,tik norisi vistiek,kad elgtusi zmoniskai,nes ir taip stresas didelis manau bus smile.gif o ka dar isikrovei i ta savo maza tase? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva585 @ 2013 08 25, 16:22)
Tai jau tau visai greitai,nors ir man tas laikas bega nezmoniskas,atrodo tik suzinojau,o jau ir baigiasi viskas... smile.gif As irgi taip manau,nuvaziuosim,ir jau vistiek turesim pagimdyt,tik norisi vistiek,kad elgtusi zmoniskai,nes ir taip stresas didelis manau bus smile.gif o ka dar isikrovei i ta savo maza tase? biggrin.gif

Reikia prisiminti... smile.gif Įsidėjau leliukui pampersus du, vilnones kojinytes ir kepurytę (gimdykloje, jeigu paprašys), buteliuką vandens, kosmetinę, kurioje veido kremas, danrų šepetėlis, plaukų gumytė ir pan., rankšluostį vieną kūnui didesnį, kitą mažesnį, chalatą, naktinius dvejus (į palatą), po gimdymo neperšlampamas palas, įklotus, pampersą suaugusiems vieną, kojines, apatines kelnaites, maitinimo liemenėlę, muilą, tualetinio, užrašų knygelę ir gal viskas g.gif Prieš važiuojant asmens dokumentą ir nėštukės kortelę įsimesiu.
Iš atminties surašiau biggrin.gif Šiaip ten kai nusiųs į gimdyklą, tai su ta taše savo ir būsi, todėl atskiros tikrai nereikia į gimdyklą ir į palatą. Su ta taše po gimdymo perkels į palatą. Aš tik atskirai į kitą tašę sukrausiu leliukui parsivežimui ir sau rūbus grįžimui.
Atsakyti
Aj,na aisku,as ir ta pati kaip tu kraunuosi,pasirodo biggrin.gif As tai labai tingejau lakstyti po vaistines,tai is interneto parsisiunciau rinkini po gimdymo,tai ten ieina i ji visos tos sauskelnes,kelnaites ir pan,tai man labai jis patiko,o tai leliukui tik 2 pampersus dediedi? girdejau,kad labai daug prireikia ten ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2013 08 25, 16:36)
Reikia prisiminti... smile.gif Įsidėjau leliukui pampersus du, vilnones kojinytes ir kepurytę (gimdykloje, jeigu paprašys), buteliuką vandens, kosmetinę, kurioje veido kremas, danrų šepetėlis, plaukų gumytė ir pan., rankšluostį vieną kūnui didesnį, kitą mažesnį, chalatą, naktinius dvejus (į palatą), po gimdymo neperšlampamas palas, įklotus, pampersą suaugusiems vieną, kojines, apatines kelnaites, maitinimo liemenėlę, muilą, tualetinio, užrašų knygelę ir gal viskas  g.gif Prieš važiuojant asmens dokumentą ir nėštukės kortelę įsimesiu.
Iš atminties surašiau biggrin.gif Šiaip ten kai nusiųs į gimdyklą, tai su ta taše savo ir būsi, todėl atskiros tikrai nereikia į gimdyklą ir į palatą. Su ta taše po gimdymo perkels į palatą. Aš tik atskirai į kitą tašę sukrausiu leliukui parsivežimui ir sau rūbus grįžimui.


Man užkliuvo truputėlį pamperų kiekis - tiek sau, tiek vaikui. Aš sunaudojau tikrai daugiau sau (turėjau man atrodo tris, ir dar keletą didelių įklotų, paskui naudojau paprastus, kaip per mmm), o vaikui prieš tris metus pampersų nedavė, reikėjo savo turėt, tai gal pokiukas ir suėjo per tas keturias dienas. Apatinės kelnaitės irgi gadinosi labai, nes kraujavau gausiai, o ten juk neskalbsi kraujo iš jų. Turėjau trejas tokias papigiai didesnes nusipirkus, naudojau kaip vienkartines.
Atsakyti