Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

Na aš tikrai geriau važiuočiau į Marijampolę, pati apžiūrėjau skyrių, viskas gražu, paremontuota, personalas irgi labai geras, gydytojom irgi nesiskundžia nei viena, paskutiniu metu girdim tik geriausius atsiliepimus.

Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2012 02 17, 19:42)
Na aš tikrai geriau važiuočiau į Marijampolę, pati apžiūrėjau skyrių, viskas gražu, paremontuota, personalas irgi labai geras, gydytojom irgi nesiskundžia nei viena, paskutiniu metu girdim tik geriausius atsiliepimus.

man atstumas tas pats ar i kauna ar i marijampole, , bet reikes patiems vaziuoti, dar is tikro i vilkaviškį nuveš smile.gif o kažin kaip su tom palatom kad ir tevelis galetu buti, gal zinai kokios kainos ir siaip kaip ten ka daro, skaiciau kad skatina ar kerpa nors to ir nereikia nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnutėB @ 2012 02 17, 18:52)
man atstumas tas pats ar i kauna ar i marijampole, , bet reikes patiems vaziuoti, dar is tikro i vilkaviškį nuveš smile.gif  o kažin kaip su tom palatom kad ir tevelis galetu buti, gal zinai kokios kainos ir siaip kaip ten ka daro, skaiciau kad skatina ar kerpa nors to ir nereikia nestuke.gif


Palata vienvietė be kaimynės 30 lt, dvivietė su vyru 50 lt, jei neužimta tada be bėdų duoda, o šiaip jei skyriui mažiau moterų, tai ir dvivietėj paprastoj valdiškoj leidžia pasilikt vyrui per naktį. Na aš ir girdėjus visko, bet patikėk Kaune eina visos konvejeriu, nebent tartaisi su konkrečia gydytoja, aš pati ruošiuosi gimdyt Marijampolėj
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2012 02 17, 19:58)
Palata vienvietė be kaimynės 30 lt, dvivietė su vyru 50 lt, jei neužimta tada be bėdų duoda, o šiaip jei skyriui mažiau moterų, tai ir dvivietėj paprastoj valdiškoj leidžia  pasilikt vyrui per naktį. Na aš ir girdėjus visko, bet patikėk Kaune eina visos konvejeriu, nebent tartaisi su konkrečia gydytoja, aš pati ruošiuosi gimdyt Marijampolėj


Įdomu labai, reikės pasidomėti, gal ta Marijampolė nėra taip blogai, kaip prisiklausiau smile.gif Kaimos priimtinesnės, tik neaišku kaip čia bus kaip kvalifikacija tų daktarų ...
Atsakyti
Na kas gimdė iš pažystamų visos patenkintos, jei koks ypatingas atvejis tai patys siunčia į Kauną, na nežinau kiekvienos pasirinkimas, aš Kauno tikrai nesirinkčiau, nebent nėštumas būtų sudėtingas
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2012 02 17, 20:03)
Na kas gimdė iš pažystamų visos patenkintos, jei koks ypatingas atvejis tai patys siunčia į Kauną, na nežinau kiekvienos pasirinkimas, aš Kauno tikrai nesirinkčiau, nebent nėštumas būtų sudėtingas


na dar db tai viskas puiku su nėštumu, gal ir tų gimdyvių nebūna tiek daug marijampolėje
Atsakyti
QUOTE(AgnutėB @ 2012 02 17, 18:01)
labas, bet smalsu, kaip patys daktarai marijampoleje? sako, kas gimdo moterų Šakių rajone veža į Vilkaviškį jei pati kažkur konkrečiai nenuvažiuoji nestuke.gif

Šakiuose neliko akušerinio. Vilkaviškis ko gero arčiausiai. O ten,kiek teko girdėti, nėra taip jau blogai. kai kurios specialiai atvažiuoja į Vilkaviškį gimdyt. Nuvažiuokit į kelias ligonines apsižiūrėt dar iki gimdymo ir išsirinksit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 17 vasario 2012 - 19:59
QUOTE(AgnutėB @ 2012 02 17, 20:00)
Įdomu labai, reikės pasidomėti, gal ta Marijampolė nėra taip blogai, kaip prisiklausiau smile.gif  Kaimos priimtinesnės, tik neaišku kaip čia bus kaip kvalifikacija tų daktarų ...


manau kas liecia kvalifikacija, Marijampole geriau nei Vilkaviskis... Idomu kiek daktaru ginekologu dirba Vilkaviski... Marijampolej daugiau tikriausiai, todel gal but geresnes pagalbos butu galima tiketis... Nors kai as gimdziau, buvo pilnas skyrius, personalas tiesiog begte begiojo ir to demesio kiekvienai pacientei ne per daugiausiai, bet jei kvieti tikrai ateis ir paaiskins, parodys ir t.t.
Atsakyti
g.gif reikes pasiziurinet drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, planuoju ir as Marijampolej gimdyti rolleyes.gif
Atsakyti
o nuvaziavus tiesiog i gimdymo namus, juos taip paprastai leidzia apziureti? pasivaikscioti juose?
Atsakyti
QUOTE(renateliaaa @ 2012 02 23, 09:04)
o nuvaziavus tiesiog i gimdymo namus, juos taip paprastai leidzia apziureti? pasivaikscioti juose?


Kiekvieną pirmadienį 15 val. vyksta paskaitėlės trumpos, apie 1 val. trukmės, jų metu ir aprodo viską ir papasakoja kas kuriai neaišku, paskaitėlę veda akušerė iš skyriaus, patariu nueiti, tikrai naudinga mirksiukas.gif
Atsakyti