Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

sveikinu smile.gif smagu kad viskas praejo sklandziai 4u.gif
as tai pakolkas nesuku galvos del to bet kuo maziau lieka laiko tuo pradeda darytis baisiau... doh.gif bijau skausmo , bijau nezinau is tikro ko.. g.gif ar is tikruju jei nekisi pinigu tai normaliai priziuri ir viska paaiskina??? rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos, pries gimdyma cia rasiau, kad jaudinuos kaip kas, kad nezinau kur gimdysiu ir pan, visai buvau pamirsus tiesa pasakius kad cia rasiau, tai po 10 men galiu jau pasipasakot blush2.gif taigi nubegus vandenims keliavome i KMUK nes Marijampole manes neprieme del mano ankstesniu problemu su sveikata, nuvaziavau tik su 2 cm atsidarymu, dar palaukus pradejo lasint skatinamuosius, skausmo banga uzejo oho, paprasiau epiduro, perspejo, kad anestezologas bandys atkalbeti, taip ir buvo, jis man klause "ar noriu kad durtu didele adata i nugara, kad man skaudetu" ir pan, as atsakiau tvirtai kad noriu lotuliukas.gif , na ir nieko man ten neskaudejo, nes skaudejo nuo saremiu biggrin.gif , na esme tame kad 11 val nuo vandenu begimo mane ten ir skatino ir tikrino ir galiausiai pradejus bloget ir man ir maziukei, apziurejus dar papildomai keliems gyd nuspresta extra CP daryt, viskas gerai, maziuke sveika, gimusia iskart pabuciavau, esu be galo laiminga kad gimdziau Kaune, kur buvo gerai pasirupinta manimi, laiku pastebeta kad jau gana laukt to atsidarymo, daktare Laima Bagusyte rolleyes.gif kol gulejau taip pat buvo rupinamasi, personalas is vien ejo, klausinejo kaip kas, man nesiseke maitinti, bande mokinti (nesigavo ir grizus namo, nutraukinejau pienuka iki 7 men ir maitinau is buteliuko), viska pasakojo apie maitinima, kuo maitintis pan, zodziu esu viskuom labai patenkinta, nemokejau nei vieno lito niekam, iseinant skyriui padavem keleta saldainiu dezuciu ir buvom islydeti dar maloniau,su visu instruktazu ir pan, tai va tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, niu svieziai pasigimdziusiu Marijampoleje nera ziuriu g.gif biggrin.gif as planuoju spalio viduryje, jei anksciau mus pilvinukas nesugalvos dienos sviesa pamatyt wub.gif . Visa nestuma vaikstineju papildomai pas skyriuje dirbancia gydytoja ir su ja tarsiuos del CP. Klausimas vienas - atlygio dydis tariantis. Seniai aptarta tema, tad padiskutuojam mirksiukas.gif Siaip idomu juk bigsmile.gif
Atsakyti
kauno klinikomis pasibaisejus... gimdziau pries 3 metus beveik, tai maniau numirsiu... paliko visiskai viena, ir net neatejo paziuret ar as dar negimdau....o kai man pasidare blogai tai 10 daktaru suleke...antra tikrai gimdysiu marijampolej
Atsakyti
Cia tikriausiai kiek skaiciau tai dauguma uz marijampoleje gimdyma...
as tai nezinau kodel, bet nemanau kad su kazkuo tarsiesiu, bandysiu naturaliai...tad apie joki atlygi et minciu nera, juk jie turi atlikti savo darba... g.gif
Atsakyti
Jei mano gydytoja (pas kuria itraukta i nesciuju iskaita) dirbtu ligoninej, tai as ir gal nesitarciau su niekuo, bet man bus daug saugiau, jei busiu kazkieno globoj. Aisku, cia kiekvienos asmenine pozicija. Tik va nenoriu but palikta viena kaip Aneta klinikose doh.gif beje pirmaji gimdziau KMUK ir susitarus, viskas buvo auksciausiam lygy.
Atsakyti
Labuka, gal yra neseniai gimdziusiu marijampoleje ir pasidalintu patirtimi?
Atsakyti
Labas smile.gif Noejau pasiteirau, kurios gimdete cia, kaip su tuo vadinamu naturalumu, ar labai kisasi, na skatina, kerpa ir pan? Kazkur buvau girdejusi, kad tipo kerpa reikia nereikia, jei kiek uztruko- tuoj skatina/ Kaip yra istikruju? As pirmus du gimdziau Kaune Krikscioniskuose gimdymo namuose, negaliu nieko blogo pasakyti, bet si karta kazkaip pr adedu galvoti apie gimdyma arciau, baisu, kad galiu nespeti, nes siaip pirmieji gimdymai buvo labai greiti...
Atsakyti
Idomu ir man kaip cia kas Marijampolej vyksta g.gif Kovo pradzioj tureciau lukstentis, tartis us niekuo nesitariu. Tik vat galvoju ar kazkiek ''duot'' kai tik atvaziuosiu, na dar saremiaujant, ar tik po visko ''atsidekot'' jei normaliai priziures? Bet kuriuo atveju, kokia stafke eina Marijampoles GN, jei ne cezaris o normalus gimdymas?
Kazin jei nk neduosiu, nepaliks likimo valiai? Ar dar labai priklausys nuo budincios gydytojos?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2012 02 11, 11:08)
Idomu ir man kaip cia kas Marijampolej vyksta g.gif  Kovo pradzioj tureciau lukstentis, tartis us niekuo nesitariu. Tik vat galvoju ar kazkiek ''duot'' kai tik atvaziuosiu, na dar saremiaujant, ar tik po visko ''atsidekot'' jei normaliai priziures? Bet kuriuo atveju, kokia stafke eina Marijampoles GN, jei ne cezaris o normalus gimdymas?
Kazin jei nk neduosiu, nepaliks likimo valiai? Ar dar labai priklausys nuo budincios gydytojos?


as neseniai gimdziau Marijampolej... smile.gif su nieko nesitariau ir tau patariu nesitart, likimo valiai tikrai nepaliks, juk ju toks darbas... o gimdyt pati turesi, kad ir kiek duosi jos uz tave nepagimdys... aisku, jei nori kad visas personalas sokinetu tai visiem tada reik ir duot... seip as daviau simboline suma po gimdymo daktarei, bet manau kad ir buciau nedavus taip paciai butu priziureje... kazkaip kai duodi pinigu saugiau jautiesi smile.gif bent jau man taip atrode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodojix @ 2012 02 17, 15:16)
as neseniai gimdziau Marijampolej... smile.gif su nieko nesitariau ir tau patariu nesitart, likimo valiai tikrai nepaliks, juk ju toks darbas... o gimdyt pati turesi, kad ir kiek duosi jos uz tave nepagimdys... aisku, jei nori kad visas personalas sokinetu tai visiem tada reik ir duot... seip as daviau simboline suma po gimdymo daktarei, bet manau kad ir buciau nedavus taip paciai butu priziureje... kazkaip kai duodi pinigu saugiau jautiesi smile.gif bent jau man taip atrode smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas, bet smalsu, kaip patys daktarai marijampoleje? sako, kas gimdo moterų Šakių rajone veža į Vilkaviškį jei pati kažkur konkrečiai nenuvažiuoji nestuke.gif
Atsakyti