Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

sveikutės,


na, jei tau Mindra nepatinka ši daktarė, tai kam tau eiti pas ją per prievartą ir nenorom.... man rodos, gali lankytis ir kitose klinikose , neišsiregsitruidama iš savos, bet tai ko gero tuomet kiekvienas vizitas būtų mokamas... vat šito, tai negaliu pasakyti.... Valkerienė dbr išejo atostogų 2 sav., šnd jai buvo paskutinė darbo diena ir grįš turbūt tik nuo birželio 1d... o šiaip man pasisekė, kad ji dirba mano klinikoj thumbup.gif
Atsakyti
o i kokia klinika tu eini?
gal galit kokia parekomenduoti? kad neisgazdintu ir siaip nereiketu jaudintis ir nervintis kiekvieno vizito metu... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mindra @ 2011 05 13, 14:37)
Sveikutes, mamytes  4u.gif 
prisijungiu ir as prie jusu  blush2.gif  ax.gif
mano sitacija tokia kad mano klinikoj dirba razmirskiene.... doh.gif  as apie ja prisiskaicius tiek kad ne pazvelgt nenoriu...
taciau neperseniausiai suzinoaju kad laukiuosi, skambinau i klinika ir aciu dievui raazmirskiene nedirbo, atostogose, tai nusiunte i konsultacine poliklinika, ten nuejau pas valkeriene  nestuke.gif  super gydytoja  thumbup.gif  nors teko tik pora kartu lankytis  mirksiukas.gif  zodziu , dabar turesiu eiti pas razmirskiene, todel noriu paklausti gal ne neverta?gal issiregistruot ir paieskoti kitos klinikos? kaip manot? be prooto bijau as pas ja eiti... verysad.gif

Tai ir neik, persiregistruok į kitą kliniką, pvz., tą kur dirba Valkerienė. Tau reikia ne baimių dabar, o gerų emocijų 4u.gif Ar tau svarbu būti būtent šitoj? Aš pvz. kliniką rinkausi pagal ginekologę thumbup.gif O Razmirskienė kietoka, gal gruboka sakyčiau. Nedaug teko susidurti. Sako, kad pinigėlius mėgsta g.gif
Atsakyti
Na taip tu teisi, bet nusprendziu nueiti karta viena. ir jei nebepatiks daugiau ir neisiu schmoll.gif persiregistruosiu kur nors kitur...man svarbu kad daktare butu supratinga , ir gerai apziuretu , va tai svarbiausia ...

Atsakyti
sveikos, na va as pas dakatre siandien buvau 4u.gif ir visai ji manes neisgazdino, kaip tik bent jau dabar taip atrodo nustebau nes labai ramiai ir siltai prieme ji mane ax.gif neisgazdino, kaip tik padrasino, viska paaiskino ir lyg livaras isejau is jos lotuliukas.gif saunu....o kaip bus ateity bus matyt...
Atsakyti
[quote=jurgiciuke,2010 10 08, 20:41]
[quote=Viktorija Viltr,2010 10 07, 15:39]
O ka nors mokejot Kaune tai daktarei? As nusiteikus pries pinigu mokejima bet kad cia gal dauguma moka visiem tai nezinau unsure.gif

Aš Kaune klinikose gimdžiau prieš 7 metus, šiais metais Marijampolėj- niekur nieko nemokėjau ir visur likau labai patenkinta gydytojais ir visu personalu.
[/quote]
Aš taip pat prieš pinigų mokėjimą ypač už gimdymą, jie už mane nepagimdys gi..jei komplikuoti gimdymai, tai tikrai jei gydytojas stengiasi padėti, galima už tai atsidėkoti pagal galimybes..teko pirmą gimdyti Vilniuje buvo viskas thumbup.gif o antrą Marijampolėje, na ir skūstis negaliu, ypač po gimdymo priežiūra.
Atsakyti
QUOTE(Kajuko mama @ 2011 05 29, 11:04)
Aš taip pat prieš pinigų mokėjimą ypač už gimdymą, jie už mane nepagimdys gi..jei komplikuoti gimdymai, tai tikrai jei gydytojas stengiasi padėti, galima už tai atsidėkoti pagal galimybes..teko pirmą gimdyti Vilniuje buvo viskas thumbup.gif o antrą Marijampolėje, na ir skūstis negaliu, ypač po gimdymo priežiūra.

O aš po gimdymo priežiūra galėčiau pasiskųsti, ne akušerinio, bet naujagimių skyriaus seselėm. Kai su žindymu problemos būna, jos labai stengiasi nusimuilinti, įkiša nosį į palatą ir net į vidų neina, kad tik nespėčiau paprašyt pagalbos. Išeidama iš dušo girdžiu kaip gydytojai pasakoja, kokia ten, klausyk, net nusitraukt rankom priešpienio nesugeba. O paskui gydytoja apkaltina mamą, kad per mažai deda pastangų, kad tingi siūlyti vaikui krūtį ir pan. Ir dar pareiškia, kad pas jas ne su tokiais speneliais krūtį vaikai paima (lyg ne pas jas, o kažkur kitur tris pras būčiau buvus...), o jeigu užsidėjai antspenį, tai turbūt nebeilgai maitinsi. O po gimdymo mamai tikrai su visais "nušokusiais" hormonais dar reikia tokio "palinkėjimo" išeinant iš ligoninės doh.gif Ačiū D, kad atsirado gydytojų vėliau, kurie padėjo labiau vien geru žodžiu ir padrąsinimu.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2011 05 29, 11:20)
O aš po gimdymo priežiūra galėčiau pasiskųsti, ne akušerinio, bet naujagimių skyriaus seselėm. Kai su žindymu problemos būna, jos labai stengiasi nusimuilinti, įkiša nosį į palatą ir net į vidų neina, kad tik nespėčiau paprašyt pagalbos. Išeidama iš dušo girdžiu kaip gydytojai pasakoja, kokia ten, klausyk, net nusitraukt rankom priešpienio nesugeba. O paskui gydytoja apkaltina mamą, kad per mažai deda pastangų, kad tingi siūlyti vaikui krūtį ir pan. Ir dar pareiškia, kad pas jas ne su tokiais speneliais krūtį vaikai paima (lyg ne pas jas, o kažkur kitur tris pras būčiau buvus...), o jeigu užsidėjai antspenį, tai turbūt nebeilgai maitinsi. O po gimdymo mamai tikrai su visais "nušokusiais" hormonais dar reikia tokio "palinkėjimo" išeinant iš ligoninės  doh.gif Ačiū D, kad atsirado gydytojų vėliau, kurie padėjo labiau vien geru žodžiu ir padrąsinimu.

aciu tau uz nuomone, ji labai teisinga ir tiksli, teko ir man visa sita jovala pereiti, su gimdymu tai viskas ok, bet jau su naujagymiu seselem tai buvo grazu...neisivaizduoju, kas mane galetu dar karta nuvyt i kauna, gaila, kad priverstinai ten gimdziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita29 @ 2011 06 11, 13:51)
aciu tau uz nuomone, ji labai teisinga ir tiksli, teko ir man visa sita jovala pereiti, su gimdymu tai viskas ok, bet jau su naujagymiu seselem tai buvo grazu...neisivaizduoju, kas mane galetu dar karta nuvyt i kauna, gaila, kad priverstinai ten gimdziau smile.gif

na ziuriu marijampole pries kauna laimi....nusiskundimu maziau yra marijampoles ligonineje....tikiuosi ir as nenusivilsiu smile.gif
Atsakyti
sveikutes busimos mamytes biggrin.gif nestuke.gif as jau po visu vargu tapus mama noriu pasidainti savo ispudziais apie Marijampoles ligonine.Gimdziau ne pati,dare CP.del operacijos is anksto tariausi su gydytoju Tamosaiciu. smile.gif ir likau patenkinta.Zinoma kai buvo tartasi , todel jauciau pareiga atsidekoti.Operacija vyko sklandziai,emiau daline narkoze,todel viska girdejau ir bendravau:)gimus mano mazyliui Matukui sesute atnese parodyt paciupinet smile.gif neapsakomas jausmas.... thumbup.gif dziaugiausi kad neemiau pilnos narkozes,juk mama turi pirma pamatyt savo stebukla:)po operacijos buvau nuvezta i vienviete palata.(toletu ir dusu dalinomes su dar viena palata)apinka jauki ir personalas labai sokinejo.sesutes malonios daznai klausinejo ko reikia ar neskauda.Pirma nakti vaikeli issinesa atnesa tik nakti pamaitinti.antra diena mane jau kele is lovos,zinoma skaudejo labai bet viskas iveikiama.antra nakti vaikuti jau palieka ir turi pati juo pasirupinti.Man buvo sunku su maitinimu bet leliuku seseles labai padejo,pakviestos viska paaiskindavo padedavo paduoti kruti teisingai.(patarimas toms kurios bus po CP bandykit maitint su spec pagalve man daug geriau buvo nei atsiguus)Kas nepatiko tai tik vizituojanti leliuku daktare schmoll.gif labai susiraukus ir kandi,girdejau kaip ant kitu mamu net balsa kele.patarimas kuo daugiau klausinekit seseliu apie vaika nes ryte atejus bumba ko nesidomi turi buti 1000 klausimu.tai as ir spaudinejau nors ir pati zinojau kaip padet savo mazyliui.Paguejau 4 dienas ir buvau paleista namo.Jei dar kada gimdysiu tai cia smile.gif Sekmes visoms
Atsakyti
sveikinu Owena tapus mama 4u.gif
saunu kad viskas praejo gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Uzsukau ir as pasidalinti savo patirtimi (pati cia ieskojau atsiliepimu ir patarimu smile.gif ).
Savo sunelio sulaukiau pries keleta men. Gimdymo labai bijojau, paskutinem dienom pergyvenau, kad nesusitariau del epidiuro. Tiesiog pasirode, kad gydytojai labai del to nusistate. Jo ir neprireike, skausmas tikrai buvo pakenciamas ir viskas taip naturalu, kad net po siai dienai nuostabu, kaip gamtos viskas suredyta wub.gif Nuskausminimas greiciausiai reikalingas tik jei viskas uzsitesia, bet velgi, kiek zinau jis procesa dar praiilgina.
Personalu tikrai likau patenkinta, prieziuros tikrai uzteko. Beje rekomenduoju pries tai nueiti i ligonines paskaiteles. Daug ramiau, kai is karto zinai kas kur ir kaip smile.gif
Atvykau nakti, vyras nerimavo, kad bus uzsimiegoje smile.gif bet nieko panasaus smile.gif keitesi pamaina ir gimdziau pas savo daktare Rutkauskiene. Su niekuo nesitariau ir kita karta taip darysiu smile.gif Suneli is karto padejo ant krutines, gidykloje pabuvom 2 valandas, po to pagulde i 2 palata, kurioje taip ir likau viena, nes jei buna pakankamai palatu po 2 neguldo. Sesutes vis uzeidavo pasidometi kaip sekasi, maloniai viska parode ir paaiskino smile.gif
Sekmes visoms.
Atsakyti