Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

Valkerienė dirba Gutavitoj, kam aktualu 4u.gif
Atsakyti
labuka. niu kiek zinau marijampolej priziuri normalei bent jau as nesiskundziu. kiek gulejus su gresenciu tai nesiskundziu. pinigu nieko nemokejau ir nemokesiu nebent po visko kaip padeka smile.gif
Atsakyti
Mamytes, pirma dukra gimė po CP ,nes sėdėjo iki paskutinės dienos. Kadangi tariausi su gydytoja, tai ji mane pasiguldė ir išoperavo, gavau vienvietę palatą. Vyras laukė palatoj ir iš karto jam vaikelį atnešė, padavė. Mane iš karto parvežė į palatą, maitinau taip pat neužilgo. Aišku nakčiai išnešė, kad pailsėčiau. Dabar vėl bus cezaris, bet šį kartą nesitarsiu su niekuo, man įdomu kada atneš vaikelį, nes girdėjau gandus, kad iš karto neduoda. Gal kas nors man papasakos kaip būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betė @ 2011 04 17, 17:42)
Mamytes,  pirma dukra gimė po CP ,nes sėdėjo iki paskutinės dienos. Kadangi tariausi su gydytoja, tai ji mane pasiguldė ir išoperavo, gavau vienvietę palatą. Vyras laukė palatoj ir iš karto jam vaikelį atnešė, padavė. Mane iš karto parvežė  į palatą, maitinau taip pat neužilgo. Aišku nakčiai išnešė, kad pailsėčiau. Dabar vėl bus cezaris, bet šį kartą nesitarsiu su niekuo, man įdomu kada atneš vaikelį, nes girdėjau gandus, kad iš karto neduoda. Gal kas nors man papasakos kaip būna  4u.gif

Pasakoju kas buvo pries 3 menesius bigsmile.gif
Pirmas buves ekstrinis CP, o antroji gulejo skersa - paskyre planine operacija. Pagulde is vakaro, padare reikalingus tyrimus. Sekancia diena - operacija. Po operacijos, kol mane parveze is operacines vyras su dukra jau lauke palatoje, palata buvo dviviete. per diena buvome kartu, nakciai paeme dukryte.
O girdeti gandai... Gal vaikiukui kas negerai buvo, kad is karto nedave, arba nebuvo salia savu, kad pasirupintu leliuku, nes bent man peracijos diena keltis neleido schmoll.gif tai pati nelabai buciau pakeitus sauskelnes schmoll.gif
Atsakyti
Sakykit mamytės kurios neseniai gimdėt, ar reikia savų rūbelių leliukui ligoninėj ar duoda, nes prieš 4 metus, tai tik namo važiuojant savus rengti teko? Nebežinau, kiek čia ko pasiruošti blush2.gif
Atsakyti
Leliukui ligoninėje reikia turėti sauskelnes ir vilnones kojinytes, o rūbelius tik parsivežimui namo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingutevi @ 2011 04 22, 16:37)
Pasakoju kas buvo pries 3 menesius  bigsmile.gif
Pirmas buves ekstrinis CP, o antroji gulejo skersa - paskyre planine operacija. Pagulde is vakaro, padare reikalingus tyrimus. Sekancia diena - operacija. Po operacijos, kol mane parveze is operacines vyras su dukra jau lauke palatoje, palata buvo dviviete. per diena buvome kartu, nakciai paeme dukryte.
O girdeti gandai... Gal vaikiukui kas negerai buvo, kad is karto nedave, arba nebuvo salia savu, kad pasirupintu leliuku, nes bent man peracijos  diena keltis neleido  schmoll.gif tai pati nelabai buciau pakeitus sauskelnes  schmoll.gif



Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betė @ 2011 05 02, 22:43)
Leliukui ligoninėje reikia turėti sauskelnes ir vilnones kojinytes, o rūbelius tik parsivežimui namo  smile.gif


Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2011 05 02, 20:30)
Sakykit mamytės kurios neseniai gimdėt, ar reikia savų rūbelių leliukui ligoninėj ar duoda, nes prieš 4 metus, tai tik namo važiuojant savus rengti teko? Nebežinau, kiek čia ko pasiruošti blush2.gif

Aš dar dėjau savo kepurytę ir pirštinytes. Ir jei nori siaustinuku rengti pirmas dienas, nes jie ten bodžiukais rengia.
Atsakyti
QUOTE(Betė @ 2011 05 02, 22:43)
Leliukui ligoninėje reikia turėti sauskelnes ir vilnones kojinytes, o rūbelius tik parsivežimui namo 

Net ir kojinyciu turi graziu primegztu, neatsivezus rubeliu viska aprengia, tik sauskelniu butinai turet.
As dejau savo kojinytes, turejau ir kepure, bet palatoje buvo tiek karsta, kad nereikejo kepureles schmoll.gif dabar kai nesildo gal vesiau, tai praverstu sava kepuryte, bet tikrai turi ju skyriuje ir duos jei reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesa dar kas nepatiko po cezario, kai išėmė mergytę, tai tik pasakė, kad dukra ir apvalytą lyg pakėlė man parodyt trumpam, nelabai atsimenu tą momentą, o galėtų padėti ant krūtinės kaip ir natūraliai gimusį.
Kažin, jei cezaris suplanuotas trečiadieni, kada paleidžia namo jei viskas gerai. Įtariu, kad tik pirmadienį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Betė @ 2011 05 08, 22:05)
Tiesa dar kas nepatiko po cezario, kai išėmė mergytę, tai tik pasakė, kad dukra ir apvalytą lyg pakėlė man parodyt trumpam, nelabai atsimenu tą momentą, o galėtų padėti ant krūtinės kaip ir natūraliai gimusį.
Kažin, jei cezaris suplanuotas trečiadieni, kada paleidžia namo jei viskas gerai. Įtariu, kad tik pirmadienį  g.gif


Nebūtinai, paleidžia ir šeštadienį, ir sekmadienį mirksiukas.gif Viskas priklauso nuo Jūsų pačios ir vaikučio būklės smile.gif Pvz mane paleido sekmadienį 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, mamytes 4u.gif
prisijungiu ir as prie jusu blush2.gif ax.gif
mano sitacija tokia kad mano klinikoj dirba razmirskiene.... doh.gif as apie ja prisiskaicius tiek kad ne pazvelgt nenoriu...
taciau neperseniausiai suzinoaju kad laukiuosi, skambinau i klinika ir aciu dievui raazmirskiene nedirbo, atostogose, tai nusiunte i konsultacine poliklinika, ten nuejau pas valkeriene nestuke.gif super gydytoja thumbup.gif nors teko tik pora kartu lankytis mirksiukas.gif zodziu , dabar turesiu eiti pas razmirskiene, todel noriu paklausti gal ne neverta?gal issiregistruot ir paieskoti kitos klinikos? kaip manot? be prooto bijau as pas ja eiti... verysad.gif
Atsakyti