Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

QUOTE(Izolda @ 2009 03 16, 21:22)
Gimdžiau Marijampolėj pas Razmirskienę. Jei dar ir gimdyčiau Marijampolėj, tai tikrai rinkčiausi kitą gydytoją. Nors jau trys mėn. beveik praėjo - vis dar jaučiu jai nuoskaudą..

o kas buvo su ja negerai g.gif as pas ja lankaiusi kaip laukiausi,nei kart ant kedes nesodino,tokia bisky netsakinga pasirode,dar beto labai uzmetinejo apie pinigus,jos pasakymas su 100LT net maxsej nepsipirksi blush2.gif galiu apie ja pasakyt,kad svelni daktare grubumo tai tikrai nera,bet as buvau isvesta y kauno klinikas ten ir gimdziau,todel apie ja nelabai ka galiu pasakyti,tik zinau,kad jos darbo metu buvo apdegyti naujagimei doh.gif ir dar kaip buvau paguldyta is pradziu Marijampoleja kaip kiti daktarai budi buna sviesa yjunkta o kaip Razmirskienes pamaina buna tamsu biggrin.gif
Atsakyti
As neseniai gulejau su gresianciu pas Razmirskiene, tai man ji kaip tik pasirode maloni, apziurejo, paaiskino ir man ir vyrui kas yra, kaip save priziuret ir panasiai, bet paskaicius komentarus apie ja truputeli bijau rolleyes.gif Mano pacios daktare Rutkauskiene, noreciau pas ja papult, bet manau neiseis, nes ta savaite kai spres kada cia man gimdyt jei dar nebusiu issigimdzius, jos nebus, nors perspejo, kad gali mane ir i Kauna issiust, tai nezinau nei kur nei pas ka gimdysiu, ir del termino taip pat neaisku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2010 10 03, 20:45)
As neseniai gulejau su gresianciu pas Razmirskiene, tai man ji kaip tik pasirode maloni, apziurejo, paaiskino ir man ir vyrui kas yra, kaip save priziuret ir panasiai, bet paskaicius komentarus apie ja truputeli bijau  rolleyes.gif  Mano pacios daktare Rutkauskiene, noreciau pas ja papult, bet manau neiseis, nes ta savaite kai spres kada cia man gimdyt jei dar nebusiu issigimdzius, jos nebus, nors perspejo, kad gali mane ir i Kauna issiust, tai nezinau nei kur nei pas ka gimdysiu, ir del termino taip pat neaisku  lotuliukas.gif

as kaune gimdziau uzsiroviau ant ziaurios ir ten visokiu yra doh.gif gimdziau pre REGINOS-ONOS VAINAUSKIESNES
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2010 10 06, 23:06)
as kaune gimdziau uzsiroviau ant ziaurios ir ten visokiu yra doh.gif gimdziau pre REGINOS-ONOS VAINAUSKIESNES



O ka nors mokejot Kaune tai daktarei? As nusiteikus pries pinigu mokejima bet kad cia gal dauguma moka visiem tai nezinau unsure.gif
Atsakyti
[quote=Viktorija Viltr,2010 10 07, 15:39]
O ka nors mokejot Kaune tai daktarei? As nusiteikus pries pinigu mokejima bet kad cia gal dauguma moka visiem tai nezinau unsure.gif

Aš Kaune klinikose gimdžiau prieš 7 metus, šiais metais Marijampolėj- niekur nieko nemokėjau ir visur likau labai patenkinta gydytojais ir visu personalu.
Atsakyti
pati asmeniskai tai su akusere tariausi , tai bus matyt, nes ruosiuosi moketi.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2010 10 07, 16:39)
O ka nors mokejot Kaune tai daktarei? As nusiteikus pries pinigu mokejima bet kad cia gal dauguma moka visiem tai nezinau unsure.gif

jau ten kaip ir minejau ziauri daktare,pati reikalavo naglai,istorija ilga uzeikit ant manes ir paskaitykit tema apie gimdyma kauno klinikose pas ka papuoliau
Atsakyti
sweikos merginos, as kaip ir ne naujoke cia, bet retai uzeinu blush2.gif 2009 kova gimdziau Marijampolej, dabar laukiuosi antro. Labai gaila, bet nestumo dziaugsma temdo tai, kad turiu rinktis gyd., bet is patirties ziuriu, kad jau nebera ka rinktis unsure.gif Nors nestuke.gif tik kelios sawaites, taciau reikia rinktis gyd. kas mane priziuretu. Mano gyd Razmirskiene (pas ja ir gimdziau) net nezinau ka apie ja komentuoti, nes uzplusta labai daug jausmu, atrodo ir gera gydytoja, kartu ir kosmaras. Isgyre viena gyd. Vilkaviski. Nulekiau ten. Atrodo labai super gyd, viskas ok, bet kai pradejau apie ja dometis- plaukai siaustis pradejo. Tai dabar net neisivaizduoju pas KOKIA GYDYTOJA lankytis visa nestuma ir pas ka gimdyti??????????? Esu siaubingoj nevilti, o swarbiausia jugi ne mano sweikata ir sawijauta, o kad leliu mano pilvuki gerai priziuretu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ciauska @ 2010 10 19, 15:58)
sweikos merginos, as kaip ir ne naujoke cia, bet retai uzeinu blush2.gif  2009 kova gimdziau Marijampolej, dabar laukiuosi antro. Labai gaila, bet nestumo dziaugsma temdo tai, kad turiu rinktis gyd., bet is patirties ziuriu, kad jau nebera ka rinktis unsure.gif Nors  nestuke.gif  tik kelios sawaites, taciau reikia rinktis gyd. kas mane priziuretu. Mano gyd Razmirskiene (pas ja ir gimdziau) net nezinau ka apie ja komentuoti, nes uzplusta labai daug jausmu, atrodo ir gera gydytoja, kartu ir kosmaras. Isgyre viena gyd. Vilkaviski. Nulekiau ten. Atrodo labai super gyd, viskas ok, bet kai pradejau apie ja dometis- plaukai siaustis pradejo. Tai dabar net neisivaizduoju pas KOKIA GYDYTOJA lankytis visa nestuma ir pas ka gimdyti??????????? Esu siaubingoj nevilti, o swarbiausia jugi ne mano sweikata ir sawijauta, o kad leliu mano pilvuki gerai priziuretu blush2.gif

prisidek prie marijampoles nestukiu
http://www.supermama...howtopic=646933
galbut pasidalinsim patirtim ir nuogastavimais wub.gif
Atsakyti
na as apie E.Rutkauskiene galiu pasakyti daug. Ji isgirta keliu moteru ir visos pas ja eina, pati pazystu asmeniskai jos bendradarbe kuri ir papasakoja kad moteris pacios ja issikele, todel ir dabar ji jauciasi pacia paciausia. o kai iseina paciiente tai buna kad ir apsneka, kad ta nenusiskutus, ta to nepasidarius, zodziu apsnekineja pacientes, pati norejau pas ja lankytis bet kaip patare drauge nusprendziau nebuti apkalbos objektu.
Atsakyti
Sveikos, as pries 3men gimdziau pas Valkeriene, beje ji ir priziurejo visa mano nestuma.Esu labai patenkinta sia gydytoja.Klausiau jos visko nuo A iki Z ir visuomet issamiai ir suprantamai viska isaiskindavo.Gimdymas vyko labai sklandziai, viskas truko gal kokias 1:30 min su skausmais biggrin.gif 4u.gif Beje kiek ji minejo kad Marimedoje jau nebedirbs tik ligonineje o Valiukiene sugryzo tik i Marimeda o i ligonine schmoll.gif Pas pastaraja pirmaji buvau gimdziusi ir abi jos superines tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(giesim @ 2010 12 13, 15:19)
Sveikos, as pries 3men gimdziau pas Valkeriene, beje ji ir priziurejo visa mano nestuma.Esu labai patenkinta sia gydytoja.Klausiau jos visko nuo A iki Z ir visuomet issamiai ir suprantamai viska isaiskindavo.Gimdymas vyko labai sklandziai, viskas truko gal kokias 1:30 min su skausmais biggrin.gif  4u.gif Beje kiek ji minejo kad Marimedoje jau nebedirbs tik ligonineje o Valiukiene sugryzo tik i Marimeda o i ligonine  schmoll.gif Pas pastaraja pirmaji buvau gimdziusi ir abi jos superines tongue.gif

Valkeriene nuo spalio nebedirba Marimedoje, tik Valiukiene ir kazkokia kur susimoket reikia g.gif prie klinikos prisirasiusiu nepriimanti. Valiukiene bent iki nauju negris i skyriu, kiek sake - "ten naktines pamainos yra" o jos matyt lele dar per maza, kad mamyte nakciai isleistu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 13 gruodžio 2010 - 21:47