Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Marijampolėj

Labas ,esu neštukė ir jua kaikas pagalvoti kur gimdyti. Gal kas galit patarti kuria įstaiga pasirinkti ar gimdyti marijampoleje ,ar kaune? g.gif
Atsakyti
na as gimdziau Marijampoleje ir tikrai jokiu nusiskundimu neturiu thumbup.gif nors buwau prisiklausius kokia prasta prieziura ir baisus daktarai,bet niekas nepasitwirtino thumbup.gif
Atsakyti
Gal buvai susitarus, ar seip vaziavai kaip planins gimdymas?
Atsakyti
QUOTE(auguste9 @ 2009 02 09, 10:35)
Labas ,esu  neštukė ir jua kaikas  pagalvoti kur gimdyti. Gal kas galit patarti kuria įstaiga pasirinkti ar gimdyti marijampoleje ,ar kaune? g.gif

sveika,auguste!nezinau,kaip ten tu laikaisi.manau,kad gali gimgyti ir marijampoleje.tikrai neblogai priziuri-visko jie dabar bijo,tai tikrai stengiasi!bet man teko lankytis vilkaviskio gimdyklose-patikek-europa!viskas isremontuota,visi gana malonus(nors niekam nieko,kaip sakoma)ir viskas buvo gerai,ir pagimdem,ir sveiki,ir jau namuciuos♥3sekmes!
Atsakyti
http://www.supermama...?showtopic=9218 ira dar sena temnele nepabaigta ax.gif
Atsakyti
Aciu , esu naujoke, man dar cia sudetinga susigaudyti. smile.gif
Atsakyti
sveikos nestukes ir mamytes mirksiukas.gif as pasirinkciau gimdyma Marijampoleje,visai nesenai gimdziau ir esu labai patenkinta,girdejau daug negraziu kalbu apie personala ir prieziura,galiu pasakyti,kad visos kalbos ir liko tik kalbomis,
Atsakyti
QUOTE(paselus @ 2009 03 01, 11:18)
sveikos nestukes ir mamytes  mirksiukas.gif as pasirinkciau gimdyma Marijampoleje,visai nesenai gimdziau ir esu labai patenkinta,girdejau daug negraziu kalbu apie personala ir prieziura,galiu pasakyti,kad visos kalbos ir liko tik kalbomis,

Pas kokia gydytoja gimdei? As visai neseniai gulejau ligoninej ginekologiniam skyriui dar,tai pasiurpus nerealiai, o tikrai nesu igeidi. Gydytojai net neprisiliesdami moka pasirodo apziureti g.gif Iki dabar galvojau kad gimdysiu Marijampolej bet pagulejus jau bijau ir grizt i Marijampoles liginine. Man pirmas vaikiukas, tai irgi pasimetus.
Atsakyti
QUOTE(Kaciorka @ 2009 03 02, 17:04)
Pas kokia gydytoja gimdei? As visai neseniai gulejau ligoninej ginekologiniam skyriui dar,tai pasiurpus nerealiai, o tikrai nesu igeidi. Gydytojai net neprisiliesdami moka pasirodo apziureti  g.gif Iki dabar galvojau kad gimdysiu Marijampolej bet pagulejus jau bijau ir grizt i Marijampoles liginine. Man pirmas vaikiukas, tai irgi pasimetus.

Sunu gimdziau pas gyd.Narusiene, pataikiau gimdyti keiciantis pamainai, tai buvo streso su kuo toliau gimdysiu, bet gydytoja pasiliko po darbo. Po gimdymo dar teko operuoti, tai as tikrai dekinga, bet nezinau ar si gyd dar dirba. O dukra gimdyti tariausi su gydytoja Rutkauskiene, jam ji pasirode maloni moteris, nes paskutiniais menesiais turejau strioko su maziukes judesiais pasirode ,kad ji nekruta... tai gyd tikrai maloniais priime ir paziurejo dar nuteike gindymui. Nora galiausiai vistiek gimdziau klinikose.
Atsakyti
Gimdžiau Marijampolėj pas Razmirskienę. Jei dar ir gimdyčiau Marijampolėj, tai tikrai rinkčiausi kitą gydytoją. Nors jau trys mėn. beveik praėjo - vis dar jaučiu jai nuoskaudą..
Atsakyti
Gimdziau Marijampoleje pas gydytoja Rutkauskiene,viskas gerai ir gydytoja maloni,nors buvau iskarto susitarus.Esu buvus Vilkaviskio ligoninej kai drauge pasigimde,atsiliepimai geri,o kas del palatu tai nepalygysi su Marijampoles,tikrai viskas nauja ir grazu. thumbup.gif
Atsakyti
O kaip palatos ligonineje? ar daug vienvieciu? dabar renkuosi tarp kauno kliniku ir marijampoles,tai manau kad cia dar taip gydytojai neitikeje i pinigus. ar as klystu? kaune man tas netinka kad studentai gali dalyvauti gimdyme. marij.taip nera? kitas dalykas kaune konvejeriu varo kiek skaiciau buna kad net issiuncia i kita ligonine jei nera vietu. o kaip cia??? ar irgi issiucia? o gal cia nebuna konvejerio???
Atsakyti