Įkraunama...
Įkraunama...

Mokymas miegoti

o kaip smagu visoms kam netenka nakti keltis
Atsakyti
tikrai kaip gera mamoms kuriu angeliukai visa nakty miega
mes su mazium miegam kartu nes mat tiesiog pasivarktu keltis tiek kartu kiek jis keliasi ar popse ismeta ir vel keliasi doh.gif
Atsakyti
kol kas dėl nakties miegelio nusiskundimų neturim... naktį keliamės vieną kartuką... Užvalgo ir vėl miega iki ryto... Ir taip džiaugiamės iki maždaug 18 val... (nors dieną tie miegeliai trumpi, bet tame jokios problemos smile.gif ) o tada praktiškai iš vien ant rankų... ir valgo ir valgo... smile.gif tai aš per tris valandas jaučiuosi išvalgyta... doh.gif smile.gif apie 21-21,30 val paguldom dukrytę į lovytę ir ji dvi, o karts net tris valandas kuo gražiausiai su mum bendrauja, guguoja, juokiasi ir tik tada užmiega smile.gif Tikiuosi nepasikeis nakties miegelis, nes tikrai leidžia pailsėti ir man ir tėveliui wub.gif
Atsakyti
jetau, kai paskaitau, kad kitu leliukai patys uzmiega, tai kai pasaka atrodo 4u.gif maniskis be pasiubavimu ne nenusiramina doh.gif aisku, manau, pati esu kalta, pripratinau nuo pirmu dienu taip, o dabar nors pasisiusk doh.gif nu jei pabandyciau mineta metoda, tai turbut karas toks butu, kad ohoho doh.gif bet kazka, tikrai, reikia keisti, uk mazylis auga, neprisiubuosi o taip toliau smile.gif
Atsakyti
kaip kada...valgo mazius mp,tai ir daznokai keliasi...Pradzioje,kai pute pilvuka,tai kita kart kas 1h keldavos,po to buvo etapas,kad tik viena ar du kartus keldavos pavalgyt ir vel iskart uzmigdavo,o dabar muistos,vartos per miegus ir issibudina unsure.gif arba vaikas atrodo jau taip stipriai imiges,bandau i lovyte paguldyt iskart issibudina,paiimu ant ranku ir vel miega cool.gif tai taip kokius 4kartus,kol nebetenku kantrybes ir salia pasiguldau 4u.gif
Atsakyti
Pabandziau ta metoda taikyt, kur istrauki kruti ir svelniai smakriuka ar lupyte prilaikai - kur tau... Pirsto vos nenukando lotuliukas.gif Matyt vis dar labai stiprus ciulpimo refleksas, o soskes nuo 3 men neima nors tu ka
Atsakyti
mes miegam kartu,nes valgomMP,tai net ir nezinau kaip reikes vel pratinti miegot lovytej,kai pagalvoju tai net baisu darosi,bet juk kazkada reikes pratinti
o soskes mes neemem nuo gimimo,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luli: 20 balandžio 2009 - 19:19
QUOTE(JasVita @ 2009 04 18, 09:21)
kol kas dėl nakties miegelio nusiskundimų neturim... naktį keliamės vieną kartuką... Užvalgo ir vėl miega iki ryto... Ir taip džiaugiamės iki maždaug 18 val... (nors dieną tie miegeliai trumpi, bet tame jokios problemos  smile.gif  ) o tada praktiškai iš vien ant rankų... ir valgo ir valgo...  smile.gif  tai aš per tris valandas jaučiuosi išvalgyta...  doh.gif  smile.gif  apie 21-21,30 val paguldom dukrytę į lovytę ir ji dvi, o karts net tris valandas kuo gražiausiai su mum bendrauja, guguoja, juokiasi ir tik tada užmiega  smile.gif Tikiuosi nepasikeis nakties miegelis, nes tikrai leidžia pailsėti ir man ir tėveliui  wub.gif

uojei kaip dar keisis doh.gif mano maziukas iki 3men irgi miegojo kaip angeliukas wub.gif issimiegodavom visi thumbup.gif bet va nuo 3men prasidejo doh.gif buna naktu, kai per nakti miegam tik 2val blink.gif
Atsakyti
[quote=Giedryte77,2009 02 27, 19:45]
Su mano sunumi taip pat verysad.gif Kol mazas buvo cypdavo i lovyte paguldytas, tai supdavau kol uzmigdavo, taciau laikas ejo, o atpratinti niekaip nesiseke, turejom sveikatos problemu, tai nesinorejo dar labiau vaiko rikdyti.O va dabar tai dar geriau pasidare vaika uzmigdau atrodo, tik keliu i lovyte, o jam lyg kas butu mygtuka ijunges:akys atmerktos, dairosi ir iskart rekia lyg verdanciu vandeniu nuplikytas ir taip keleta kartu verysad.gif


Mes savo mažylį irgi supam. Nieko čia baisaus manau. Kai buvo mažesnis (dabar jau 7 mėn.) nešiojom, dabar ant kelių pusiau sėdom supam, tai ne taip sunku. Anksčiau irgi turėjom problemą su padėjimu į lovytę, visuomet pabusdavo. Manau čia dėl to, kad sušyla prie mamos (ar tėčio mirksiukas.gif ), o pataliukai yra vėsesni, tai ir pabunda dėl to, kad šilumos šaltinis pasitraukia. Tai mes vaikutį pleduku apgaubiam ir su tuo pleduku kai užmiega į lovytę dedam. Kai jau guli lovytėj praskleidžiam pleduką ir užklojam su antklode. Štai ir visa paslaptis.
Stiprybės toms, kurios turi keltis naktį. Mes nuo pat pradžių bijojom miegot kartu su mažyliu, kad neprispaust ar ką, tai jis pripratęs miegot lovytėj. Nuo antro mėn išmiega nuo 22.00 iki 6.30, o ryte pabudęs neverkia, o kalbina meškučius ant užuolaidėlės, tai nuo tų "kalbų" ir tėveliai pabunda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo komodajis: 20 balandžio 2009 - 22:25
QUOTE(sriukis @ 2009 04 19, 20:43)
kaip kada...valgo mazius mp,tai ir daznokai keliasi...Pradzioje,kai pute pilvuka,tai kita kart kas 1h keldavos,po to buvo etapas,kad tik viena ar du kartus keldavos pavalgyt ir vel iskart uzmigdavo,o dabar muistos,vartos per miegus ir issibudina unsure.gif arba vaikas atrodo jau taip stipriai imiges,bandau i lovyte paguldyt iskart issibudina,paiimu ant ranku ir vel miega cool.gif tai taip kokius 4kartus,kol nebetenku kantrybes ir salia pasiguldau 4u.gif


Mano lialiai dbr 2sav.Pas mane lygiai tas pats,jau nzn ka ir daryt,diena vaikas miega kaip angelelis,nereikia nei supt nei liuliot,bet tik ateina vakaras,tai viskas,kazkur nuo 23h pradeda verkt klikt nesavo balsu,ir nesuprantam su vyru kas jai darosi,duodam valgyt tai 30ml suvalgo ir vel klikia,pasupu ja truputi-nurimsta,bet po 10min vel tas pats,galvojom kad pilvuka pucia,tai duodam espumisano,zvakutes viburcol,cia kad vaikas ramesnis butu,bet nieko nepadeda doh.gif tai mes su vyru jau 6nakti nemiegam normaliai...ji aprimsta tik paryciais apie 4-5h ir tai kai paemam ja pas save ant lovos...bandziau paimt ja visai nakciai miegot kartu,bet rezultatas tas pats,iki 4h ryto ji verkia 4h uzmiega doh.gif
Atsakyti
Prisimenu kai buvo 2-3men. dukryte, uzmigdavo 23val. keldavosi 5val. pavalgyt ir vel iki 9val. miegas. nuo 3men. iki 8men. buvo toks sunkus laikas kad siaubas, budavo keliasi nakti kokius 8-9 kartus, na bet tikrai pasakysiu nei karto nenesiojau ir nesupau, tiesiok pasiguldydavau pas save i lova ir kaip ranka nukirsta, ismiegodavo visa nakti doh.gif ...(krutim maitinau iki 9men.) na bet suejo 8men. ir pasitare su vyru nusprendem, kad reikia pratinti migdyti lovoje. nusiteikem, kad smarkiai verks, o ji tik atsigule ir iskart uzmigo ir nakti prabudo tik viena karta atsigerti vandenuko. taip ir iki siol miegam, tik 3val. dar valgo pienuko, nes vandenuko neuztenka smile.gif dziaugiuosi, kad tos sunkios bemieges naktys baigesi ir visi galim saldziai miegoti thumbup.gif
Linkiu visoms mamytems greiciau sulaukti tokiu naktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 02 08, 19:02)
Sveikos mamaytes. Paklausiu jusu nuomones. Skaitineju knyga "The baby whisperer solves all your problems" by Tracy Hogg. Jinai apraso kaip atpratinti kudikius nuo atsikelinejimo nakti, ir siaip kaip ismokinti juo pacius uzmigti.

...
Ka jus apie tai manote? Jus uz tai, kad mamyte turetu n kartu keltis prie mazylio? Ar manote kad reikia kudiki ismokinti kaip miegoti?


Iš pradžių siūlyčiau atpratinti nuo maitinimo naktimis mirksiukas.gif Su maniškiu buvo ta pati problema - kone visa naktis "kabojimas ant papo". Pirmą naktį buvom pasikvietę draugus, tai smagiau buvo, nes nedrįsau miegot - kad per miegus automatiškai nepasiimčiau į lovą (nes visos naktys buvo tokios - paguldau vaiką į lovytę, o nubudus pamatau, kad jis šalia manęs lovoje biggrin.gif ).
Kita naktis jau lengvesne, ir t.t.
Kai jau atpras valgyt naktim, gal tas metodas ir bus veiksmingas.
Apskritai bėda pripratint kūdikį, kuris maitinamas krūtimi, išmokyt patį užmigt. Aš jau beveik pusę metų nemaitinu, o užmiega tik mūsų lovoje, dažniausiai su daugiau ar mažiau ašarų sad.gif
Atsakyti