Įkraunama...
Įkraunama...

Mokymas miegoti

Sveikutes,as savo pima vaikeli pripratinau paciam uzmigti visu pirma salia guledama ir karts nuo karto sioske idedama.o tik jau po keliu menesiu kai priprato nesupamas uzmigti vat tada iseni is kambario ir palieki kai verkia ateini paglostai galvyte ir vel iseini arba salia lovos ant zemes atsisedi ka kantrybe truksta atsisedi ir pasakai miegiot thumbup.gif gerai padeda ir be dideliu isteriju
Atsakyti
mano mazoji tai uzmiega prisiglaudus prie manes ir apsikabinus... as jai nugaryte paglostau ir miega, o kai su mb buna tada uzmiega ir i lovyte paguldyta... jis nesikliackina kaip sakant, pagulde, nemiegojo tai ir nereikia smile.gif kai uzsimanys miegoti uzmigs ... cia yra jo metodas, bet su manim tai kaskart pavalgiusi numinga bent 40min.

aisku noretusi kad be asaru uzmigtu paguldyta i lovyte, bet patys kalti kad taip nedarem nuo pat gimimo...
Atsakyti
QUOTE(umberta @ 2009 02 18, 12:13)
... reikia nemazai laiko pasupuot..... kad viena paguldzius ir pats uzmigtu, taip nebuvo ir turbut nebus, ..todel nenoriu drastisku metodu.. bet gal yra kokiu nedrastisku?


Gal galit pasilengvinti isigije supama kede? g.gif Abu kartu pasisupuotumete, ir jusu nugara taip nekentetu smile.gif
Atsakyti
sveikos, mamytes,
mano zuikai 7 menesiai, tai su nakties miegu dideles problemos. kai buvo mazesne, kokiu 2-3 menesiu, nakti keldavosi tik 1 karta, dabar kelias po 6-7 kasnakt. tai po truputi pradejau pratinti nebeimti ant ranku: apverciu ant sono, paglostau smile.gif kartais padeda ax.gif jei pradeda rankom mojuot tai tenka valgyt duot, tai taip ir uzmiegam abi kol ji valgo.
anksciau ir diena uzmigdavo tik supama, bet nusipirkom toki stebuklinga daikta - tokia grojancia zvaigzdute. siaip ji ant lovytes krasto turetu kabintis, nes tamsoj ant lubu meskiukus tokius rodo. bet zinokit mano mazei labai ta muzikyte tinka, tai diena uztenka tik suvyniot ja i jos paklode (cia butinas reikalas, be suvyniojimo neuzmiega) ijungt ta muzikyte ir truputi pasupt. tada padedu atsimerkusia ir pastoviu salia lovytes kol uzmiega. liuks zinokit. pusvalandziui ramu buna smile.gif
sekmes jums visoms, uzaugs musu leliai, nebeprisiminsim, kiek tu bemiegiu naktu buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Numenor @ 2009 02 19, 12:01)
Gal galit pasilengvinti isigije supama kede?  g.gif Abu kartu pasisupuotumete, ir jusu nugara taip nekentetu smile.gif


Taip, tas dalykas tai superinis thumbup.gif Kai laukiausi, ieskojau tokios kedes, bet neradau nusipirkti verysad.gif na, augam be jos, ka daryti..Bet jei yra galimybe, tai tikrai, didelis palengvinimas bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus tai lovyte ant ratuku, truputi pavezioju ir leliukas miega biggrin.gif
Atsakyti
mano katute kartais uzmiega pati ilovyte pagulduta, arba ant lavinimo kilimelio bezaisdama, bet vakare kazkaip be supavimu neapsieinam, kazkaip neistveriu as ilgai kai verkia, kokia 10min pavirkdau ir paimu pasupuoti.
Atsakyti
Pas mus situacija tokia pat, sunui 9.5 men, nuo 4 ar 5 menesio nakti keldavosi kas 2 val. Savo lovoj jokiu budu nenorejau leisti miegot, tai ir kankinausi vis guldydama atgal i lovele. Paskui sugalvojau nuimti lovytes sona ir pristumti prie savo lovos - super dalykas - prisliauzi nakti prie vaiko, duodi kruti, uzmigus nusliauzi ir abu pilnai neissibudine miegojom! Ir vaikas savo lovelej. Paskui, kai pradejo stotis ir ropoti, teko uzdeti sona, bet jis jau buvo prie savo loveles priprates ir joje miegojo. Aisku atsibunda, bet duodu arbateles (reiks pereit prie vandenuko) pora kartu ir tik paryciui apie 6-7 val duodu kruti. Tai siai dienai buna taip, kad kruti tik apzioja ir miega smile.gif net nespeja atsigert. Tada grieztai atgal i lovyte ir vel miega. Aisku vargo yra, bet uztai miega lovytej. Nors buna naktu, kad nuo 2 val kas 2 val keliasi verysad.gif ir kruties issireikalauja. Tai taip ir vyksta kova po siai dienai, nes tik biskuti nusileidi ir vaikas ima virsu.


QUOTE(MaiMa @ 2009 02 16, 14:06)
Papasakosiu, kaip vakar darem eksperimenta - su mazaja nakciai liko MB biggrin.gif As isejau i kt kambari miegoti, sakau, atnesi man vaika,as pamaitinu ir tu ja vel issinesi..Tai eksperimentas buvo zluges jau pirma karta dukrai atsibudus  lotuliukas.gif  Tetis niekaip negalejo nuraminti, priejom iki isterijos (nors vaikas nera isterikas) ir as nebegalejau klausytis  verysad.gif  Uzmigdziau as..Praejus 2 val istorija pasikartojo, tetis bande duoti misini, vaikas net i kalbas nejo..Mama gryzo i kambari, pamaitino ir pasiliko su mazike. Tuo ir baigesi eksperimentas  ax.gif
Tokia ta vargo istorija  blink.gif  bandysim kovoti su atsikelimais toliau..


Siulyciau po pirmo eksperimento jo nenutraukti. Panasu varianta man pediatre pasiule, nes vaikas prabudes iesko galbut jau nebe kruties, o mamos artumo. Nes maniskis tai kokius 4-5 kartus paciulpia ir uzmiega, tai net pavalgyt nespeja.

QUOTE(umberta @ 2009 02 18, 12:13)
sveikos mamos. idomiai cia jus rasote smile.gif
mano kleckas tai ne mp geria, o misini, ir naktim nesikelia jau seniai, bet musu kitas dalykas, kad uzmigt pats niekada dar nera uzmiges, ..., daktare pasake kad tokiu drastisku metogu negalima imtis, kadangi vaikas issigast stipriai gali ir ji paveikt emociskai giliai gali ir to pasekoje kai didesnis bus, atsiliept tai gali ir netgi labai stipriai, gali but isterika ir emociskai silpnas..todel nenoriu drastisku metodu.. bet gal yra kokiu nedrastisku?


Siulyciau sio metodo laika sutrumpinti. As panasiai dariau ir pavyko po 2 kartu! Pirmam kartui palikau viena 1 min, po to 2 min ir t.t. Ant rytojaus pradejau nuo 2 min, porytojaus 3 min. Net minutes rasiausi ant lapuko, kad nepamirsciau biggrin.gif Juk nebutinai 5 ar 10 min iskart palikti, kaip tas metodas teigia. Jei ir 1 min per daug - dar trumpinkit.

QUOTE(MaiMa @ 2009 02 19, 22:08)
Taip, tas dalykas tai superinis  thumbup.gif  Kai laukiausi, ieskojau tokios kedes, bet neradau nusipirkti  verysad.gif na, augam be jos, ka daryti..Bet jei yra galimybe, tai tikrai, didelis palengvinimas  bigsmile.gif


Yra tokie pinti kiausinio formos ir pakabinti ant grandines prie stovo, irgi vadinas supamos kedes - efektas kudikeliui kaip pilvuke supasi. Liuksinis dalykas nuraminti vaika, veikia geriau nei supama kede ant lingiu. Gaila neturiu nuotraukos.

QUOTE(Lota77 @ 2009 02 19, 22:50)
Pas mus tai lovyte ant ratuku, truputi pavezioju ir leliukas miega biggrin.gif


Asapie tokia svajojau, kai mano vaikutis pradejo ramiai vezimuke veziojamas uzmigti biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Neringe @ 2009 02 23, 16:38)
Panasu varianta man pediatre pasiule, nes vaikas prabudes iesko galbut jau nebe kruties, o mamos artumo.

motinos artumas kudikiui ne kiek ne maziau svarbus poreikis kaip ir maistas - kodel pamaitinti kudiki nera problemu, o priglausti ir nuraminti - jau beda, kad net reikia kariauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 24 vasario 2009 - 08:20
Ir mano berniukas pradejo blogai nakti miegoti. Praeina kone 2 val, kol uzmiega, o veliau - prabunda nuo 2 iki 5 kartu per nakti (jei dantukai dygsta ar serga), nors nevalgo nakti jau visas menuo. Taciau man ne karto net minties nebuvo imtis kazkokiu metodu, kad jis ismiegou visa nakti. Jei jis prabunda, vadinasi, tam yra priezastis: galbut issigando ko, galbut issibudino apsiversdamas, o gal tiesiog pasiilgo mamos smile.gif Niekada neleidziu verkti, pradzioje pasnekinu, paglostau galvyte, paniuniuoju jo megstama lopsine, o jei nepadeda - imu ant ranku ir supuoju. Ir jei saziningai, tai man nesunku tai daryti, keltis per nakti galiu tiek kartu kiek suneliui reikia, tai nekelia man jokiu nepatogumu.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2009 02 24, 07:19)
motinos artumas kudikiui ne kiek ne maziau svarbus poreikis kaip ir maistas - kodel pamaitinti kudiki nera problemu, o priglausti ir nuraminti - jau beda, kad net reikia kariauti?


Is tikruju, pastebejau, kad mano mazike pries uzmigdama butinai turi mane jausti, butinai su rankytem iesko manes. Ir jei neranda, tai prasibudina..Nezinau, kaip mes ismoksim atskirai miegoti rolleyes.gif
Vis galvoju - gal veliau, kai jau nebemaitinsiu pati.
Atsakyti
pas mus ir sita beda niego doh.gif kelemes vos ne kas valanda bet miegodma ir blaskomes verkiam ir sunku uzmigdyt vel doh.gif mes miegam kartu nes neturiu tiek kantrybes keltis nakt 10 kartu tai kai prabunda apsikabinu ir supu doh.gif
ne karta skaiu kad jai verk nekelsiu nesupsiu bet negaliu ziuret kai verkia vaikas
Atsakyti