Įkraunama...
Įkraunama...

Mokymas miegoti

QUOTE(Tacita @ 2009 02 13, 21:45)
neisivaizduoju,kaip su tokiu vaiko miegojimo rezimu galima iseiti ryte i darba...Uzjauciu...O nuo pat gimimo taip daug keliasi?Ir ar lovytej ar lovoj miega? o soskyte ima?


Gerai, kad i darba nereikia lotuliukas.gif Tai paskui galiu su ja ir pietu nusnusti.. Manoji kai visai naujagimis buvo, kelesi tik 2-3 kartus, o nuo kazkur 5 menesio pradejo labai daznai keltis verysad.gif
Siandien vel kosmariska naktis, jau imsiuosi kazkokiu priemoniu..Duosiu gal misini, guldysiu i lovyte ir ziuresim, kaip seksis.
Soskiuka imam pries miega 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaiMa: 14 vasario 2009 - 12:52
QUOTE(Tacita @ 2009 02 13, 15:45)
neisivaizduoju,kaip su tokiu vaiko miegojimo rezimu galima iseiti ryte i darba...Uzjauciu...O nuo pat gimimo taip daug keliasi?Ir ar lovytej ar lovoj miega? o soskyte ima?


Aha, nelengva, baigiu issekti. . . Nuo gimimo nemazai kelesi, gal po 3k per nakti, o nuo 3 men pradejo net po 4-5 keltis. Per beveik 10 men turejau tik 2 naktis, kai vaikas kelesi tik 1 karta! Miega su manimi lovoje, nes niekada neturejau jegu kilnoti i lovyte, nes idejus i lovyte vel verkia, tai ir kilnoji is lovytes, i lovyte. . . Soskytes neima, buteliuko neima, niekada neeme. . .

Dar paskaiciau apie kitoki metoda mokinti vaika uzmigti. Jei skaitote angliskai, tai paskaitykite cia apie No Cry Sleep Solution
Dabar po truputuka bandau sita, tai gal per kelias savaites ismoksim. . .
Atsakyti
o kas vaika maitina kol mama darbe? g.gif man toks vaizdas susidare kad vaikas tiesiog sumaise diena su naktim, bent man taip pradzioj buvo kad nakti valgo istisai o diena daugiau miega rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 02 15, 04:25)
Dar paskaiciau apie kitoki metoda mokinti vaika uzmigti. Jei skaitote angliskai, tai paskaitykite cia apie No Cry Sleep Solution
Dabar po truputuka bandau sita, tai gal per kelias savaites ismoksim. . .


Gal gali trumpai lietuviskai aprasyti, nes as skaiciau, galvoju, gal ne viska teisingai supratau, paskui kai pritaikysiu, tai vaikas nesupras, ko is jo noriu lotuliukas.gif
Ka ten reikia daryti besibaigiant maitinimui? Istraukti kruti ir palaikyti pirstu smakra? Kazkaip panasiai? As isivaizduoju, kad tada issivysto refleksas ir kai nakti maziukas pabunda, mama prideda pirsta prie smakro ir jis galvoja, kad yra pavalges ir uzmiega toliau? unsure.gif
Butu labai ACIU jei aprasytum, nes mes irgi kamuojames verysad.gif Bandziau duoti misinuka, tai ne laso! Paskui nakti kelis kartus kai kelesi, tai nemaitinau, migdziau ant ranku. Bandysiu taip retinti maitinimus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 15, 02:22)
o kas vaika maitina kol mama darbe?  g.gif  man toks vaizdas susidare kad vaikas tiesiog sumaise diena su naktim, bent man taip pradzioj buvo kad nakti valgo istisai o diena daugiau miega rolleyes.gif


Tai as iseinu 3 val is ryto, ja pamaitinusi, po to griztu, pamaitinu, po to vel 3 val iseinu. Taip kad maitinu pati.
Ne, dienos su naktimi neusmaise, diena daug nemiega, savo du normalius miegelius po valanda, o nakti tai noriai miega, tik tiek kad kai prabunda, tai nemoka vaikas be mamos papulio uzmigti. Cia manau labai daznas reiskinys tiems vaikuciams kurie yra MP maitinami ir nuo mazens priprato prie papo uzmigti. uztai ir sako, kad jei nenori taip prisipratinti, reikia nuo mazens pamaitinti, tada apsnudusi deti i lovyte, kad pats/pati uzmigtu. Mums taip neisejo nuo mazens, nes ji valandu valandas kybojo ant papo, man mazokai pienuko pradzioje buvo, tai leidau vaikui ilgai maitintis, kad tik pieno uztektu. . .

QUOTE(MaiMa @ 2009 02 15, 06:16)
Gal gali trumpai lietuviskai aprasyti, nes as skaiciau, galvoju, gal ne viska teisingai supratau, paskui kai pritaikysiu, tai vaikas nesupras, ko is jo noriu  lotuliukas.gif
Ka ten reikia daryti besibaigiant maitinimui? Istraukti kruti ir palaikyti pirstu smakra? Kazkaip panasiai? As isivaizduoju, kad tada issivysto refleksas ir kai nakti maziukas pabunda, mama prideda pirsta prie smakro ir jis galvoja, kad yra pavalges ir uzmiega toliau?  unsure.gif
Butu labai ACIU jei aprasytum, nes mes irgi kamuojames  verysad.gif  Bandziau duoti misinuka, tai ne laso! Paskui nakti kelis kartus kai kelesi, tai nemaitinau, migdziau ant ranku. Bandysiu taip retinti maitinimus.. g.gif


Aha, man atrodo tu teisingai supratai. Esme tame, kad reikia vaikui apsnudus ir dar neimigus istraukti kruti, ir leisti jam pasimuistyti ir paciam uzmigti. jei iesko kruties ir kaup zuvyte atidarineja burnyte (ka maniske daro), tai tada prilaikai pirstu smakriuka. As to prilaikymo nebandziau, bet is esmes, bandau istraukti kruti pries jai uzmiegant. Truputi pagerejo reikalai po biski, vakar 4 val ismiegojo tarpsni, kas jau man labai gerai. tongue.gif
As manau cia letas procesas, gal uztruks menesi kita kol vaikas pramoks pats uzsimigdyti, bet tie greiti procesai, kur per 3-6 dienas vaika ismokai, tai be asaru nepraeis, reike ilgai klykdintis su vaiku.
Ant ranku supavimas tai gali irgi nepadeti, nes per 3 dienas vaikas pripras uzmigti ant ranku, ir tada vel be ranku nemokes uzmigti.
Kiti dievagojasi, kad duoti arbateles ar vandenuko vietoj kruties nakti, bet as nebandziau, nes maniske neima buteliuko, labai spyriojasi, o su puoduku gi nakti nepagirdysi vaiko.
Na, o ka, jei niekas nepades, tai turbut mamytes kelsimes kol maitinsime, o kai jau baigsim maitinima, tai tikekimes vaikelis prades miegoti naktim. . .
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 02 15, 16:01)
Aha, man atrodo tu teisingai supratai. Esme tame, kad reikia vaikui apsnudus ir dar neimigus istraukti kruti, ir leisti jam pasimuistyti ir paciam uzmigti. jei iesko kruties ir kaup zuvyte atidarineja burnyte (ka maniske daro), tai tada prilaikai pirstu smakriuka. As to prilaikymo nebandziau, bet is esmes, bandau istraukti kruti pries jai uzmiegant. Truputi pagerejo reikalai po biski, vakar 4 val ismiegojo tarpsni, kas jau man labai gerai.  tongue.gif
As manau cia letas procesas, gal uztruks menesi kita kol vaikas pramoks pats uzsimigdyti, bet tie greiti procesai, kur per 3-6 dienas vaika ismokai, tai be asaru nepraeis, reike ilgai klykdintis su vaiku.
Ant ranku supavimas tai gali irgi nepadeti, nes per 3 dienas vaikas pripras uzmigti ant ranku, ir tada vel be ranku nemokes uzmigti.
Kiti dievagojasi, kad duoti arbateles ar vandenuko vietoj kruties nakti, bet as nebandziau, nes maniske neima buteliuko, labai spyriojasi, o su puoduku gi nakti nepagirdysi vaiko.
Na, o ka, jei niekas nepades, tai turbut mamytes kelsimes kol maitinsime, o kai jau baigsim maitinima, tai tikekimes vaikelis prades miegoti naktim. . .


Labai aciu, kazkaip panasiai reiks bandytis 4u.gif
O kaip baigsim maitinti, jei be papulio neuzmiega, o misinuko negeria (net buteliuko neima doh.gif ) ? lotuliukas.gif Bus uzburtas ratas.. rolleyes.gif
Atsakyti
baisu! užjaučiu mamas, kurios taip vargsta.... 4u.gif
džiaugiuosi, kad mums su miegu jokių problemų nėra...
šiaip mano mažylė nuo gimimo buvo miegaliukė. dabar jau dieną aktyvi, o naktį visą išmiega savo lovytėj savo kambary... thumbup.gif jai dar nėra nė trijų mėnesių...
migdyti niekad nemigdžiau. paguldau į lovytė ir užmiega pati... na kartais pašūkauja, bet prieinu parodyti, kad niekas jos nepamiršo, pašnekinu, nusiramina ir užmiega...
mano uošvienei tai atrodo nesuprantama... jai atrodo, kad jei vaikas atsimerkęs tai jį reikia ant rankų laikyti doh.gif kai reikia kur išeit ir ji ateina pasaugot anūkę vis prisakau, kad nelaikytų ant rankų, bet kai grįžtu paaiškėja, kad visą tą laiką ant rankų pralaikė... doh.gif nes nemiegojo... o ji gi ant rankų ir neužmiega, nes jei tai reiškia, kad su ja nori bendraut... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2009 02 15, 20:01)
baisu! užjaučiu mamas, kurios taip vargsta....  4u.gif
džiaugiuosi, kad mums su miegu jokių problemų nėra...
šiaip mano mažylė nuo gimimo buvo miegaliukė. dabar jau dieną aktyvi, o naktį visą išmiega savo lovytėj savo kambary...  thumbup.gif  jai dar nėra nė trijų mėnesių...
migdyti niekad nemigdžiau. paguldau į lovytė ir užmiega pati... na kartais pašūkauja, bet prieinu parodyti, kad niekas jos nepamiršo, pašnekinu, nusiramina ir užmiega...
mano uošvienei tai atrodo nesuprantama... jai atrodo, kad jei vaikas atsimerkęs tai jį reikia ant rankų laikyti  doh.gif kai reikia kur išeit ir ji ateina pasaugot anūkę vis prisakau, kad nelaikytų ant rankų, bet kai grįžtu paaiškėja, kad visą tą laiką ant rankų pralaikė...  doh.gif nes nemiegojo... o ji gi ant rankų ir neužmiega, nes jei tai reiškia, kad su ja nori bendraut...  mirksiukas.gif


Mano anyta irgi tik ant ranku laiko. Ir nieko tu jai nepaaiskinsi doh.gif Iki susipykimu galima prieiti, vistiek daro savo ir tiek. Tik tiek gerai, kad mazike jau gerokai sveria, tai jau nebepatampo kiek noretu biggrin.gif
O pati dukryte MP maitini?
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2009 02 15, 23:56)
O pati dukryte MP maitini?


kas antrą maitinimą duodu mišinuko verysad.gif krūties išviso neėmė tai nusitraukinėju ir duodu iš buteliuko.
g.gif gal todėl ir yra rami. kiek skaičiau čia vaikučiams sunkiausia naktį išbūti be papuko mirksiukas.gif nors labai pergyvenau, kad negalėjau žindyt iš šitos pusės gal ir gerai taip kaip yra... bet tik iš šitos pusės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2009 02 15, 22:56)
Mano anyta irgi tik ant ranku laiko. Ir nieko tu jai nepaaiskinsi  doh.gif  Iki susipykimu galima prieiti, vistiek daro savo ir tiek.


Mano mama ta pati daro doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Balandiene @ 2009 02 15, 06:25)
Dar paskaiciau apie kitoki metoda mokinti vaika uzmigti. Jei skaitote angliskai, tai paskaitykite cia apie No Cry Sleep Solution
Dabar po truputuka bandau sita, tai gal per kelias savaites ismoksim. . .


Laikykites! Smagu, kad jau 4 val ismiegojo thumbup.gif Aciu uz sia miego technika, dar jos nezinojau. Mes su pirmuoju ismeginom Dr Green "Controlled Crying Technique"(Kontroliuojamo verksmo technika), tikrai padejo, musu draugams taip pat, nepasirode ji mums labai drastiska, bet suprantu, kad tai ne visiems gali buti priimtina. Rekomenduojama naudoti nuo 6 men amziaus. Kas skaitos angliskai, galit pasiziureti cia:

http://www.baby-medi...dler-sleep.html

Dr Green knygose "Babies" ir "Toddler taming" si technika aprasoma placiau. Maciau, kad bent jau pirmoji yra isversta i lietuviu k.
Atsakyti
na manisis tai nuo 1 menesiojau nebesikele nakti nei valgyti nei seip.. ismiegodavo nuo 12 iki 9 ryto. Dabar kai suejo 5 menesiai pradejo eiti anksciau miegoti - ape 10h. jau matosi kad nori miegelio, trina akytes ir neramus buna... tai as ji paguldau i lovyte ikisu soskyte ir iseinu, bet reikia dar kokius 3 kartus sugryst ir ikist soskyte kai pradeda verkti blink.gif ir po tu poros kartu jau jis miega mirksiukas.gif anksciau imdavau i rankas ir supdavau, bet po poros savaiciu pagalvojau kad jei ir toliau taip darysiu tai visada reiks taip ir daryt nes pripras doh.gif taigi pradejau tiesiog guldyt i lova ir tegu pats bando uzmigt.. na pirma savaite daugiau patriuksmavo, bet kuo toliau tuo greiciau uzmiega.. uzmiges apie 10h keliasi kokia 6 ar 7 pavalgyti ir tada dar iki kokiu9 pamiega.

na dabar pora saw kartais pasitaiko naktu kad kokius 3 kartus atsikelia ir pradeda verkti tai ikisu soskiuka ir uzmiega iskarto ax.gif manau cia del dantuku, nes jei soskiukas nesuveikia tai ikisu pirsta burnon ir patrinu dantenas tai iskart nusiramina ir miega thumbup.gif

uztat diena buna labai piktas ant miegelio... g.gif jei matau kad jau nori miego, pradeda nei is sio nei is to zirzti ir rekti tai tada guldau ji i kedute masinine greit prisegu dirziukus ( nes labai rieciasi berekdamas ir lipa lauk is jos) ikisu soske kuria jis daznai spjauna bet zinau kad kitaip neuzmigs, laikau ja prispaudus ir supu kedute kol uzmiega doh.gif na sita operacija gal ir ziaurokai atrodo, bet trunka nuo 1min iki 5max.. jei bandai ant ranku kazkaip migdyt tai neiseina nes kol stacias tik zirzia o jei gulsciau palaikai tai isteriskai rekti pradeda.. tai drastiskas guldymas i kedute mums padeda geriausiai.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2009 02 15, 14:56)
Mano anyta irgi tik ant ranku laiko. Ir nieko tu jai nepaaiskinsi  doh.gif 


Pas mane tai vyras ant ranku vaika patoviai. Jei as kelioms valandoms iseinu su teciu palikusi, tai jie taip ir prabuna vos ne visa laika ant ranku. doh.gif

QUOTE(Numenor @ 2009 02 15, 15:46)
Mes su pirmuoju ismeginom Dr Green "Controlled Crying Technique"(Kontroliuojamo verksmo technika), tikrai padejo, musu draugams taip pat, nepasirode ji mums labai drastiska, bet suprantu, kad tai ne visiems gali buti priimtina.


Dekui, paskaiciau. Controlled Crying tai manau jautresniems vaikams nelabai tinka. Gal reikia pagal vaika ziureti. As bandyciau nebent vyresniam vaikeliui, kuris jau kazka supranta, virs metuku laiko. O tokiam, kuris dar nesupranta, kur mamyte ar tevelis dingo, tai man kazkaip ne. . Beje, kai apraso sitose metodikose kad vaika paimti ant ranku kad apsiramintu, tai man sunkoka tai igyvendinti, nes maniske jei paimi apsimiegojusia ant ranku, tai labai rieciasi, ir dar labiau verkia. Taigi skaiciau, kad vyresni leliukai gali riestis rankose ir protestuoti, jie kaip tik nori buti paguldyti. O jei paguldai, papuli ikisi, is karto nusiramina ir uzmiega. Aisku, gal tiems, kurie su soskem auga lengviau, nes soskyte gali ikisti. Bet manau su laiku visi vaikiukai nuo papulio kazkiek atpras savaime, jau pastebiu, kad maniske nuo 9 men vis maziau ir maziau reikalauja, ir vakare pavalgiusi, pasiblasko pasiblasko, pasivarto nuo soniuko ant soniuko, as dar krutinele paglostau, ir uzmiega. thumbup.gif
Na, sekmes visoms mamytems! Jei kokiu stebuklingu budu rasite, tai dalinkites patirtimi. Masinos keduteje ir maniske apie 5-6 men supant gerai uzmigdavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balandiene: 16 vasario 2009 - 05:22