Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

na ir as nesuprantu kas cia nenormalaus g.gif Nuo pat pirmuju dienu palikdavau teciui tai trumpesniam tai ilgesniaim laikui.Dabar su teciu geriausi draugai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, butinai palik savo maziuka su tetciu, kiek tik gali isnaudok tokias situacijas, ne tik vairavimo kursams bet ir susitikimams su draugemis, pasivaiksciojimams po parduotuves mirksiukas.gif , zinau tai labai sunku su pirmuoju vaikuciu, jausmas toks kad tik tu zinai ko jam reikia,, kaip paguost, priglaust mirksiukas.gif . Man taip pat tai buvo su pirmaja beveik iki metu, palikdavau su skaudancia ir nerimaujancia sirdimi doh.gif nors zinodavau kad tevelis tikrai viskuom pasirupins rolleyes.gif mirksiukas.gif o vaikuciui kaip ir teveliui reikia priprast prie vieno kito ir susirast savo rutina visame kame... mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau su teveliu vaikeli palikti ne tik galima bet ir butina smile.gif ir ne tik del tevelio ir vaiko rysio, bet ir del pacios mamytes mirksiukas.gif juk kad ir kaip mes mylime savo mazylius, bet ir mums reikia atitrukti ir bent trumpam prasiblaskyti mirksiukas.gif nors as savo maziuko ilgam dar nesu palikusi, pabegu tik tarp maitinimu, tai max. 3 val.
Atsakyti
Pirmąjį sūnui vyrui ar mamai galėdavau palikti max valandai. Jis buvo siaubingai neramus, valgymo grafikas nepastovus, tad niekada nežinodavau kada išalks. Visada turėdavai būti šalia.
Antrasis sūnus nuo gimimo buvo be galo ramus, valgydavo kas 2 val. Jį pirmą kartą kelioms val. vyrui palikau kai buvo savaitės ar dviejų g.gif Dažnokai taip darydavau. Visą laiką kol manęs nebūdavo, vaikas miegodavo.
Atsakyti
Manau, kad laisvai galima. na aš palikdavau gal kokiai valandai bet kasdien. mano sūnui pirmus penkis mėnesius buvo problemų su pilvo pūtimu, jis buvo labai neramus, daug verkė. praktiškai kiaurą parą ant rankų nešiojom, supom, jau kartais ir nugarą skaudėdavo. tai vyras būtinai bent valandai mane išleisdavo vieną. aš išeidavau kaip zombis po parką, parduotuves pavaikščioti, tai nors kažkiek atitrūkdavau, atsigaudavau. o po to vyras vakare kur nors valandai, dviem pailsėti išeidavo. nematau, čia nieko bloga. o dėl maitinimo, tai aš tiesiog prieš išeidama jį pamaitindavau gausiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikių_dainos: 23 kovo 2009 - 10:29
aš savo dukrytę be baimės palieku tėveliui nuo pirmųjų savaičių. Jei reikia lėkt į kirpyklą ar pas draugių noriu pabūti, be problemų palieku ją keletai valandų. Iš pradžių buvo nedrąsu ilgam išeit, nes nežinojau kaip ji reaguos pasilikus su tėčiu, galvojau, gal jis nesusitvarkys. tad išeidavau neilgam. Bet pamačius, akd jiems puikiai sekasi, nebijau palikt ir pusdieniui 4u.gif
Atsakyti
nematau cia jokios problemos,net keista kad tokie klausimai mamytems iskyla g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
palikciau ramia sirdim, tikrai galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif


As tai sakyciau nereikejo prisipratint tik prie saves ir nebutu kile tokiu kvailu klausimu biggrin.gif Musu sunelis su teciu lieka gan daznai. As iseinu "pasizmoneti", ir tetis puikiai susitvarko ir vaikiukas patenkintas mirksiukas.gif
Atsakyti
kazkas cia gerai issireiske, kad vaika su teveliu BUTINA palikti ne tik del vaiko ar del tecio, bet ir del pacios saves. Atsimenu, pirmaisiais menesiais net iki maisto parduotuves istrukti buvo atrakcija ir atgaiva kunui ir sielai
Atsakyti
tikrai mamai reikia laisvalaikio, tik ne drastiskom salygom, kai kudikis paliktas su teciu visa laika prareks....
pradziai pabandykite isleisti vienus vaikuti ir teti pasivaikscioti po lauka,
pabandykite teciui suteikti daugiau galimybes rupintis kudikiu - sauskelniu keitimas, perrengimas, prausimas, pasivaiksciojimas lauke ...t.t smile.gif
taip sustipres rysys ir tikrai abu like dviese(vieni) nesijaudins mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums 2,5 sav., bet jau kelis sykius po valandėlę palikdavau savo mažytę su tėčiu. Pamaitindavau prieš išeinant - ir ramu mirksiukas.gif O kartais palikti būtinai reikia. Kad priprastų, jog pasauly yra ir kitų žmonių, ne tik mama. Be to, ir mamai reikia "prasivėdinti". Bus linksmesnė ir optimistiškesnė, nuo ko lėliukui tik geriau bigsmile.gif
Atsakyti