Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Tai zinoma ne tik galima, bet ir reikia. biggrin.gif Ar normalu? Manau, naturalu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 12 kovo 2009 - 17:45
o kas cia gali buti nenormalaus? blink.gif juk tetis dalyvavo vaikucio kurime, manau jam tiesiog yra butina dalyvauti ir jo auginime ir auklejime... keistas klausimas... g.gif juk cia gi kudikio tetis... wub.gif
Atsakyti
o kodel jusu nuomone nenormalu palikti vaiko su teciu, as studijavau su pirmuoju studijuoju ir dabar ir tetis budavo su mazyliu as tik pamaitint atlekdavau per pertraukas.
juk tetis yra toks pat svarbus mazyliui kaip ir mama wub.gif manau jam net gi malonu kad mama pasitiki teciu wub.gif
Atsakyti
Na mamyte, cia ta kur vairuoti mokosi, tikrai keistoka klausima uzdave blink.gif
Butina, butina, ir dar kart butina, mano mergicai praita savaitgali suejo 4 men, tai ji nuo pat gimimo, keletui valandu budavo ir su mociutem ir su tetuku, na mum gal kiek lengviau nes as pati nemaitinu, bet juk ir maitinanti mamyte, gali pieneli nusitraukti ir palikti. nesakau kad reikia tuo piktnaudziauti, bet manau mazyli galima palikti porai valandu ir su teciu ir su mociutem, taip dar geriau, vaikiukas nebijos svetimu zmoniu, va mes pvz pries keleta sav vaziavom su mazaja drauges gimtadieni svesti, tai mano grazuole nuo ranku ant ranku ejo, ir patenkinta, laiminga buvo, sitiek demesio gavo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . na o jei mazylis labai verkia likes su teciu, tai galtetis mazai demesio rodo vaikiukui, gal reiketu tiesiog dazniau pazaisti su juo, pakalbinti, maniskis is darbo gryzes tik su mergica ir uzsiima, net mane pacia kartais nervas ima, kad man jokio demesio neskiria. Taip kad mamytes nebijokit, teciai irgi viska moka ne blogiau uz mus, gal dar net ir geriau, nes jie bijo kad vaikiukui likus su jau mebutu blogiau nei su mama, todel savo rupesti isreiskia net ir perdetai, bet tai irgi nera blogai mirksiukas.gif
Atsakyti
čia yra būtina! biggrin.gif
Atsakyti
as pati matinu ir nuo dvieju menesiu vis palikdavau vaikiuka tai mociutei ,tai teveliui, nes studijuoju. Kai zinojau,kad uztruksiu ilgiau palikdavau pienuko nusitraukus. Dabar vel laukia kelios studiju savaites, tai tevelis globos vaikiuka. Teveliai tikrai gerai tvarkosi, tik mes turbut daugiau norime pakontroliuoti smile.gif nepasitikime 4u.gif O vaikiukas neverkia paliktas ir svetimu nebijo. thumbup.gif Nors dziaugiasi vis tiek labiausiai mamyte wub.gif
Atsakyti
Taigi čia tėtis o ne svetimas,būtina palikti mirksiukas.gif turi tėvelis priprasti prie atsakomybės jeigu nepatikėsi vaikelio tėveliui tai kam tada patikėsi taigi čia pats artimiausias žmogus o tau reikia pailsėti prasiblaškyti biggrin.gif mano vyras puikiai susitvarko su mūsų princese wub.gif ir pamaitina ir užpakaliuką išvalo ir užmigdo.Vienu žodžiu tai normalu ir butina thumbup.gif
Atsakyti
Nuo pat pirmo menesio. Nematau cia nieko neiprasto ar keisto.
Atsakyti
Palieku jau ir dabar,kol nusimaudau,o ta darau ilgai,kol nueinu i parduotuve rolleyes.gif kas cia nenormalaus?
Atsakyti
Maniskei buvo 3 men, dabar jau 4 smile.gif tai nusprendziau susitvarkyti dantukus nes pagedo per nestuma ir po gimdymo. Maitinu pati. tai 2 kartus buvau pas dantiste, vyras sake kol iseinu viskas ok kokia 10 min po to 2 val klykimo... siaubas doh.gif tai jisai sake daugiau nebebus su vaiku ir kad dantis susitvarkysiu veliau. tai as dar pabusiu namie kol prades be mano pienuko valgyt koseles, arba esdant reikalui pamaitinus i lauka isstumsiu, ne slaukia miega po 2-3 valandas, o namie max 30 min smile.gif tai ir as galesiu reikaliukus susitvarkyt savo, ir vaikas neklyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa_beliukeviciene @ 2009 03 12, 18:15)
o kas cia gali buti nenormalaus?  blink.gif  juk tetis dalyvavo vaikucio kurime, manau jam tiesiog yra butina dalyvauti ir jo auginime ir auklejime... keistas klausimas...  g.gif  juk cia gi kudikio tetis...  wub.gif

Aš visiškai su jumis sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
nuo gimimo palikdavau ir tėčiui (aišku tik kelioms valandoms), tai visai natūralu.... aišku dar nuo pačio tėčio priklauso...
Atsakyti