Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Pirmąkart ilgėliau mažylį tėčiui palikau kai buvo nepilnai 2 savaičių- pats pasiūlė aplankyti močiutę jos gimtadienio proga thumbup.gif Tai pamaitinau, ir išlėkiau 1,5 valandos - ir nieko, susitvarkė(tiesa, galima sakyti visą tą laiką mažasis sau ramiai pūtė į žandus biggrin.gif ), o kai buvo 2 savaičių, tai teko palikti anytai, mat reikėjo važiuoti pas ginekologą pirmai apžiūrai, palikau mišinuko ir močiutė puikiai susitvarkė 4u.gif
Atsakyti
ojei, 4,5 men jau, tikrai, galima palikt teveliui, ko bijot g.gif ? as savo maziuka 2sav. jau patikejau teciui, mazylis valgydavo kas 1,5val., tai pamaitindavau ir islekdavau smile.gif is pradziu buvo nedrasu, ar viskas gerai, ar susitvarkys g.gif bet liuks thumbup.gif ir tetis ismoko tvarkytis su mazuoju pipiru, tai dabar is vis be jokiu problemu palieku abu biggrin.gif
Atsakyti
nemanau,kad problema tokio amziaus vaikeli palikti su teciu. Buna mamos pergyvena,kad vyrai nesusitvarkys su vaiku,bet buna dar net geriau kartais susitvarko ir maziau panikuoja.
Juk ir mamoms reikia poilsio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giorgita: 27 vasario 2009 - 01:52
Palikti galima laisvai. Nebent nepasitikitė tėčiu user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 16:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif

Man panašiai būdavo, ir savo pienu maitinau, ir savo aukselį tėčiui galėdavau palikti nuo gimimo, jis puikiai tvarkos ir viską moka. ( tik mano dukrytė iš krūties negerdavo, tik iš buteliuko, tai pientraukiu nusitraukiu pienelį, bet kada prieš išeinant, pastatau į šaldytuvą ir keliauju kur man reikia. Ir vaikas mano manymu, turi būti pripratęs vienodai ir prie mamos ir prie tėčio. 4u.gif
Atsakyti
Na as bent tai tikrai galeciau palikti,aisku jei matini,tada jau neissisuksi ax.gif
Atsakyti
Cia butu nenormalu, jeigu nebutu galima palikti teciui kelioms valandoms 5 men vaika doh.gif
Atsakyti
Aš taip pat galėčiau palikti drinks_cheers.gif Ir esu palikusi tėveliui kelis kart 1-2 val. jis puikiai susitvarkė thumbup.gif Sutinku su Giorgitos nuomone, kad tėčiai kartais dar geriau susitvarko biggrin.gif žinoma labai svarbu koks tėtis... 4u.gif
Atsakyti
Dar ir kaip normalu, jeigu tetis iki to laiko, nors karta ant ranku buvo paeme biggrin.gif s, pampersa pakeites biggrin.gif , uzpakaliuka nuploves biggrin.gif , pamaitines is buteliuko (sitoj vietoj ir misinukas ir nutrauktas pienukas galetu buti).... O jeigu ne, tada manau neverta ir sau ir vaikui nervu gadint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif


dukrytei 2,5mėn, nuo 7sav. kasdien nueinu į kokią paskaitą, negana to, važiuoju autobusu, todėl kasdien dukrytė lieka su tėčiu 2-3val. ligšiol maiktinau tik MP kas dvi-tris valandas, bet jau kelios savaitės, kai grįžus namo, pralaukiu dar 1,5val. kol ji prabus valgyti. visada išvažiuoju užmigdžiusi, nes kitaip būtų nerami. kartais ji prabunda, kartais pramiega visą laiką, o jei būna lauke, tai jai dzin ar miega, ar ne - svarbu laukas biggrin.gif didelių problemų nėra, tik aš vis tiek skubu grįžti kuo greičiau, kad neverktų, nepyktų ax.gif
nors tėtis tėčiui nelygus, o vaikas vaikui - dukrytė pramiega visą rytą iki pietų, o ir tėtis jai nemažiau artimas nei aš, nes jis ir maudo, ir pampersus keičia ir užsiima.
na, jei naudotumėm soskę, gal dar paprasčiau būtų....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna bona: 02 kovo 2009 - 16:09
nenormalu nepalikti 4u.gif juk ir sau laiko reikia, kas cia tokio, kad tatukas pora val pabus su vaikeliu?? tongue.gif
Atsakyti
as manau kad reikia tetukams palikti vaikelius kad nenutoltu nuo leliu auginimo ir moketu pakeist ir pampersa ir pamaitinti ir t.t juk reikia mamytems sau demesio skirti
nors visokiu teciu buna, kiti paniskai bijo likti vieni su kudikiu...
Atsakyti