Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

ir man kartais tenka vaikeli su teciu palikti keliom valandom ax.gif nusitraukiu pienuko, dar del visa pikto ir misinuko turim nupirke jei neuztektu ax.gif tik vieno bijau: kad jei dazniau palikinesiu tai pienukas gali dingt... na bet kolkas normaliai viskas thumbup.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
As specialiai nuo pat pirmu dienu palieku suneli teveliui, kad priprastu ir tikrai nemanau kad skriaudziu vaika ax.gif Palikdavau nutraukto pienuko, bet jo taip niekad ir neprireike smile.gif Taigi jis tevelis, vaikas turi but prie jusu abieju prisirises.
Be to manau kad teveliai irgi turi tureti savo pareigas, pavyzdziui MB visada maudo maziu, as tada nesikisu. Ir nesvarbu kad pavarges, niekas nesake kad vaikus auginti lengva blush2.gif O beto, ir mamytei ne pro sali prasiblaskyt ...
Linkiu Jums sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
mes tai pat dalinames situo dziaugsmu abu smile.gif jau nuo pirmuju dienu palikdavai juos abu draugauti, kadangi man mokslai smile.gif
kol maitinau pati, tai nutraukdavom pienuka ir palikdavau, o dabar is vis gerai, nes maitinames misinuku smile.gif tai abu vyrukai kiekviena sestadieni draugauja smile.gif
ir siaip visur speju islekti, ir soliariumus aplankyti, ir parduotuves.....
pradzioj buvo sunkoka MB uzmigdyti maziuka, bet nieko ismoko thumbup.gif
dabar jau bedos nera jokios smile.gif
Atsakyti
Kartais tekdavo palikti porai val...Viskas būdavo čiki thumbup.gif
Atsakyti
Na mums irgi nera jokiu problemu... Paliekam vaikuti kai reikia kur isvaziuoti seneliams... Su vyru ir i teatra nueinam ir apsipirkti isvaziuojam... smile.gif Vaikas mano normaliai buna ir su seneliais ir su vyru viena palieku, einu savo reikalu sutvarkyti, sportuoti... Is tikro tai su vyru man ji palikti atrodo saugiausiai, nes jis zino vaiko dienotvarke, ka jis megsta, kaip nurimsta, juk kartu gyvena, padeda priziuret!! smile.gif
Atsakyti
O kas cia gali but nenormalaus. Jeigu tik vaikutis pripazista svetimus kodel gi ne.
Atsakyti
Zinoma normalu thumbup.gif o kaip gi kitaip tetis visko ismoks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, nematau problemos palikti mažiuką tėvelio priežiūroje. Juk jis yra taip pat labai artimas žmogus ir turi mokėti, norėti būti su mažučiu kudikėliu. Tėtis lygiai taip pat myli ir rūpinasi mažyliu, tik, mamos, duokite jam tą šansą ir daugiau pasitikėjimo tėveliais. 4u.gif

Aš savo ir pirmą palikdavau ir mažajį dabar palieku ir su vyru ir su mama ir nematau čia nieko blogo. Dar vaikui įdomiau pabūti su kitu žmogumi - juk kiekvienas prigalvoja vis kitokį užsiėmimą.
Atsakyti
Na aš taip pat iš tų kurios jau nuo pirmų dienų, kad ir trumpam, bet palikdavau mažąją su tėčiu smile.gif , jis pas mus viską moka, tai kaip ir problemų nebuvo. Pirmą kartelį, tai tėtukas mane išleido (tiesiog net gi liepė) eiti gryno oro įkvėpti, tai prie to paties ir į šalimais esančia parduotuvę užsukau maisto, užtrukau apie 30min. O jau nuo 2 mėn tai ir keliom valandom palikinėdavau, svarbiausia išeidama pamaitinu (nes valgo tik MP) ir einu su reikalais, svarbiausia grįžti iki kito maitinimo mirksiukas.gif. Žodžiu, šitame reikale, problemų pas mus kaip ir nera 4u.gif
Atsakyti
musu tetukas pasilikdavo ir su dickiu ir su jauneliu nuopirmi dienu. Nusitraukiu pienuko ir palieku savo vyrukus namie. ax.gif Turim tik viena beda g.gif vyrui sunkiai sekasi ta pampersa uzdeti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau ne tik normalu, bet ir būtina ax.gif Aš palikau, kai kleckui buvo 2 sav - tiesiog išėjau į miestą pasivaikščioti prasiblaškyti smile.gif Na po valandos skambino tėtukas kur jau esu, bet sekėsi neblogai biggrin.gif Dabar jau be problemų palieku ir 4 val ir ilgiau ir jokių problemų - pieno nenutraukinėju, bet jau primaitinmamas vaikas tai jokių problemų su maistu bigsmile.gif MP nepakenkė tas išeidinėjimas smile.gif
Atsakyti
palieku tik tėčiui, daugiau niekuo nepasitikiu blush2.gif galėčiau ir visai dienai palikti, nes žinau kad jis juo pasirūpins taip pat gerai kaip ir aš thumbup.gif na jei maitinčiau MP-būt kitaip, bet nusitraukusi pienelio palikdavau, nes pati į vakarinį keliaudavau, mat studijos nebaigtos blush2.gif
Atsakyti