Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Sakykite o man labai idomu, kai reikia jau veliau palikti vaikiuka ilgesniam laikui..na neuztenka kai pati pamaitini ir speji gristi iki kito maitinimo..kaip zinoti kiek nusitraukto pienuko palikti? ir vistiek gaunasi kad tetis maitina is buteliuko, ar neatsitiktu taip kad keleta kartu pamaitintas is buteliuko nebenores imti kruties (na nekalbu apie labai daznus palikinejimus, bet apie tarkim 2 kartus i savaite ir jau poros menesiuku sulaukusio mazylio)..pirmas vaikelis laukiamas tai visai nera patirties.. blush2.gif
Atsakyti
Visiskai normalu 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu kodel nepalikt vyrui vaikiuko. as jau pirma diena buciau galejus palikt iki kol maitint reiktu. o jei veliau matini misinuku tai is vis nera jkiu problemu. netgi maitinant galima palikt. nustrauki pienuko ir viskas. nuo vieno ar poros kartu nieko nenutiks. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano manymu nenormalu nepalikti vaiko teciui,juk jis tevas ir aplamai is kur tokie klausimai kyla moterelem,po to kitose temose verkia ,kad tevas nepadeda priziureti vaikucio,kaip prisipratinsit taip ir turesit.Mums taip susikloste aplinkybes,kad suejus vaikuciui 6sav turejau iseiti dirbti puse dienos. Ir ka iki siol (vaikui 7men ) maitinu savo pienu,puse dienos tetis priziuri vaikuti ir viskas puiku, zino kaip su juom elgtis,kaip maitinti ir t.t. Vaikas turi nuo mazens suprasti ,kad turi ne vien tik mama kuri juom rupinasi,jis turi juk ir teti smile.gif
Atsakyti
Visai normalu thumbup.gif
Atsakyti
zinoma kad normalu jis gi vaiko tevas,o ne koks kaimynas.dar tokie klausymai gali buti blink.gif
Atsakyti
mano manymu yra nenormalu bijoti palikti. Aišku, kitas reikalas jei vyras nesidomi, bijo paimti kūdikį į rankas ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dafniele @ 2011 01 28, 16:08)
zinoma kad normalu jis gi vaiko tevas,o ne koks kaimynas.dar tokie klausymai gali buti blink.gif

drinks_cheers.gif as ir ilgesniam laikui ir 3 - 4 valandom palieku vyrui, o kas jis, juk vaiko tevas, man tai keistai skamba negaliu iseiti palikti, ar cia norima pasirodyti, kad as esu nepakartojama vienintele kuri moka pasirupinti savo vaiku g.gif nesuprantu tu mamu, aisku as ju nesmerkiu, bet reikia kad ir tevelis pajustu, ka reiskia auginti vaikus 4u.gif
Atsakyti
Manau tikrai normalu.
Atsakyti
jei vaika palikti teciui nenormalu - tai manau iskyla klausimas ar normalu vaiko susilaukti su tuo teciu ? g.gif labai jau nuvertinami vyrai nepelnytai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skujiene @ 2011 01 29, 17:17)
jei vaika palikti teciui nenormalu - tai manau iskyla klausimas ar normalu vaiko susilaukti su tuo teciu ? g.gif labai jau nuvertinami vyrai nepelnytai 4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Palikti vaikiuka su tėčiu tikrai normalu. tik kuriam laikui tą galit padaryti, manau priklauso nuo vaiko ir nuo jūsų pripratinimo. Mes turim dvi mergytes. vyreniąjai dabar 4 metukai. bet kai buvo dar maža ją palikti vyrui būdavo sunku. būdavo neprognozuojama. dažniausiai po valandos vyras skambindavo ir klausdavo kada grįšiu, nes jau nebesusitvarkydavo. o su mažaja (dabar 9 mėnesiukai) nuo gimimo susitvarko puikiai. vakarais migdo jis. Jei reikia išeit, užtenka pasirūpint, kad būtų ko pavalgyt ir daugiau jokių bėdų. paskambina tik pasigirt, kad viskas gerai jokių problemų neturim smile.gif Gal turi įtakos, kad mažoji įpratus daugiau būti viena ar su sese, nei būdavo didžioji, be to neįpratinta užmiginėt įsikandus papulį.
Atsakyti