Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

o kuo tėtis kitoks nei mama g.gif .
palieku. pirmą kart palikau tik grįžus iš ligoninės išvažiavau parduotuvėn.
Atsakyti
as jau savaites kudiki palikau teciui ir isvaziavau prasiblaskyti. pamaitinau, uzmigdziau ir pasakiau teciui, kad jei atsikels ir prades labai verkti, skambintu. nematau cia nieko blogo schmoll.gif
Atsakyti
manau,kad netgi labai normalu.Zinoma,ne visi teciai nori likt su maziuku
Atsakyti
tarp maitinimu palikinedavau drasiai mirksiukas.gif
Atsakyti
kadangi studijuoju dieniniam, tai dukryte palikdavau jau nuo 2savaiciu. palikdavau ir su aukle,ir su teciu, ir su pusseserem,ir su mano teciu, ir su mamom ir nemanau kad cia kas blogo, galvoju kaip tik kad gerai nes vaikas nebijos pasilikti be mamos, kaip kad kitu buna vaikai i mama isikibe nei i parduotuve iseit negali be vaiko doh.gif ir i kaledini vakareli ejom palike dukryte su uosviene, 7val mamos nemate nu ir sveika gyva biggrin.gif pirma kart vyra su dukryte palikau savaites kai buvo, vaziavau siulus issitraukt ir apsipirkt, uztrukau apie 2val.
Atsakyti
O kodel gi ne? Manau tikrai normalu
Atsakyti
zinoma galima palikti. juk ne tik mamyte atsakinga uz vaika bet ir tevelis
Atsakyti
Mano nuomone, šis klausimas keistokas blink.gif
Savo mažylį palikau apytikriai dviems valandoms su tėčiu kai jam buvo mėnesiukas. Primaitinau ir išvažiavau. Vyras vaikutį ramiai užmigdė. Buvo prabudęs kartelį, nes labai didelis ne miegalius, bet ir vėl buvo užmigdytas. Parvažiavusi radau ramiai miegantį.
Dviejų mėnesių palikome mano manai kažkur trims valandoms. Buvau palikusi pienelio truputi, bet neprireikė.
Labai myliu savo leliuką ir nematau nieko blogo palikdama jį su artimais, patikimais žmonėmis. Juk mamos gyvenimas nesustoja soske.gif
Atsakyti
is tikro as sakyciau cia keistas klausimas, o kvailas g.gif tai jei teveliui negalima palikti leliuko, tai kam tada galima? ir tada iskiltu klausimas, kada pirma karta vaikeliu 15 min priziurejot ne jus? g.gif nesates ji visur-ir pas gydytoja ir i kirpykla ir ir i kitas istaigas doh.gif na nebent pamirso temos kureja pamineti, kad tetukui gal su sveikata kas negerai? g.gif

Atsakyti
atsiprasau nesusilaikiau nepakomentavus, na tema man is ties juokinga... kuo tetis skiriasi nuo mamos apart to kad nemaitina? jau poros savaiciu maziuke palikau tecio globai kai reikejo isbegti ir visiskai nestresavau.. ir dabar jau mums 9 menesiai bet tetis labiau lepina...
Atsakyti
galima ir ilgiau lotuliukas.gif
kai antra gimdziau tai tik su teciu mergaite buvo, aisku ne 4,5 men. biggrin.gif
Atsakyti
čia netik normalu, o privaloma. juo daugiau bus su mažyliu tuo labiau supras mamytes smile.gif
Atsakyti