Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Keista, o kas čia nenormalaus palikti tėvui vaiką 2,5 val? Kvailas klausimas...skamba lygiai taip pat tik ar normalu vyrui vaiką palikti su žmona 2,5val... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurytė29 @ 2010 10 21, 10:10)
Ach kaip jums gerai kai jūs taip ramiai paliekat, o aš vakar vakare nulėkiau į maximą valandėle pavaikščioti ir palikau tėveli su mažiuke (beje tai antras vaikelis), bet kol davažiavau iki maxim atrodė kad širdies ritmas sutriks. Pradėjo vaidentis visokios nesamonės, nors sveiku protu suprantu kad jis ja pasirūpins nepraščiau, bet palikti labai sunku. Žinoma sukontroliavau save ir likau ramiai vaikščioti, nes manau kad tik per rūpesti ir atsiranda ta didžioji meilė mažyliui... rolleyes.gif


Pasistenk labiau pasitikėti savo brangiuoju mirksiukas.gif

QUOTE(Treciadiene @ 2010 10 22, 14:30)
... Vyras turi mokėti prižiūrėti vaiką


drinks_cheers.gif Jis turi tas pačias dvi rankas, dvi kojas ir galvą. Jeigu pienuko palikta, jokių problemų, išeinu, kad ir 6 valandom. smile.gif
Atsakyti
Sakyčiau, ne tik normalu, bet būtina biggrin.gif
Atsakyti
Sakyčiau kvailas klausimas g.gif net neturiu ka bepridurti.
Atsakyti
žinoma normalu wub.gif
Atsakyti
nesuprantu kas cia nenormalaus?juk tetis jau nuo pirmuju dienu su kudikiu pabuna,juk mamai pailset reik,buna kad ir pusdieni pabuna,juk tai tetis vaiko,kuo daugiau laiko praleidzia tuo geriau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduke26 @ 2010 10 25, 20:30)
nesuprantu kas cia nenormalaus?juk tetis jau nuo pirmuju dienu su kudikiu pabuna,juk mamai pailset reik,buna kad ir pusdieni pabuna,juk tai tetis vaiko,kuo daugiau laiko praleidzia tuo geriau wub.gif

drinks_cheers.gif
Juk turi būti ir tėčio ryšys su vaikučiu ugdomas.Jis irgi turi išmokti vienas pasirūpinti atžala.Jeigu mamytei neramu ar sugebės,tai gal reiktų nuo trumpų laiko tarpų pradėti ir vis ilginti išėjimo laiką 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ingriduke26 @ 2010 10 25, 20:30)
nesuprantu kas cia nenormalaus?juk tetis jau nuo pirmuju dienu su kudikiu pabuna,juk mamai pailset reik,buna kad ir pusdieni pabuna,juk tai tetis vaiko,kuo daugiau laiko praleidzia tuo geriau wub.gif

drinks_cheers.gif
man kai padare cp, taivaiku rupinos tevelis. o pries tai vis dejuodavo kad bijos paimti. nekeis pamperso, nerengs ir is vis nieko vaikui nedarys kad nesulauzytu ar ko nepadarytu negero lotuliukas.gif o kai prireike pakeite ir pampersa, ir dupse nuplove, ir paskui mane pacia mokino kaip su vaiku elgtis, kaip rengt ir t.t kai pradejau pati pastovet ilgiau blush2.gif
nieko cia nenormalaus nematau.. as irgi sakiau koki savaitgali bandysiu palikt jam, tik pirma reik paziuret ar mazyle is buteliuko valgys g.gif smile.gif
Atsakyti
As irgi manau, kad cia normalu.Tuo labiau, kad ir amzius jau 4,5men.Juk ne 4,5dienos...As ir dabar bandysiu palikti vyrui, kai jam atostogos bus.Bent iki parduotuves nubegsiu kazka sau nusipirkti, pasizmoneti tongue.gif
Atsakyti
pas mus ir pirma menesi tetukas su dukryte papudavo, kol as iki pardes nulekdavau, nes paciai daugiau niekur nesinoredavo, o veliau jau drasiai ir ilgiau islekdavau smile.gif o va kai mazylei buvo du men, turejau problemele su sveikata, tai penkias dienas net i rankas mazes nepaemiau, puikiai susitvarke tetukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 03 lapkričio 2010 - 20:56
Normalu jei tėtis susitvarko su vaikeliu. O jie paprastai moka susitvarkyti, tik mamos labai bijo ir nepasitiki.
Aš palieku nuo vieno mėnesio, savaitgaliais nes tenka važiuoti padirbėti.Taigi nutraukiu pienuką ir plieku dviems maitinimams. Ir kuo puikiausiai susitvarko. dar ir būnant man namuose su tėveliu ramesnė būna o tai pastoviai pieno fabriką užuodžia ir neduoda man atsikvėpti, tada įduodu tėtei į rankas ir iškarto aprimsta. smile.gif
Atsakyti
Kvailas klausimas... Kaip gali būti nenormalu kūdikį keliom valandom palikti su tikru tėčiu... Aišku, kai man reikėdavo kur nors trumpam išeiti aš palikdavau mažiuką su tėtuku, jaučiausi rami. Juk mūsų sūnelis tiek pat jo kaip ir mano. Nemanau, kad vyras galėtų nesusitvarkyti ar nuskriausti mažylį. Juk čia mūsų abiejų vaikas, juo turime rūpintis abu bei padėti vienas kitam smile.gif
Atsakyti