Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Na as tokios nuomones kad kuo skiresi tetis nuo mamos, jis taip pat gali pasirupinti juo kaip ir mes, taip kad tokio klausime bent jau as nesvarstau, jis net privalo pasilikti rolleyes.gif
Atsakyti
tongue.gif normaliau ir negali but, jau 3 sav vaikeli buvau priversta palikti ax.gif . Ir tikrai buvau del to rami, nes zinojau, kad tevelis puikiai susitvarko. g.gif Manau, tas menesiukas atostogu teveliams duota tam, kad apsiprastu su vaikeliu ir butu nepakeiciamas pagalbininkas mamytei. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na as neturejau siuo klausimu jokiu problemu. Vyras visada pabuna su maziuku kai reikia. Ir taip nuo pat gimimo. 4u.gif
Atsakyti
As irgi manau, kad ne tik gali bet ir turi pabuti su vaiku. Mano vyras mane irgi isleidzia ir i pasishopinti ir pas gydytoja. Aisku neilgiau nei 2h, nes sunelis isalksta. Teko palikti anytai (aisku su buteliuku) ir ilgesniam laikui, nes vaziavome i laidotuves. Bet pas mus tokia taisykle, kad kai vyras vakare grizta, jis bent pusvalandi pabendrauja su sunum, o as tuo metu veikiu kazka sau (arba darau vakariene cool.gif )
Atsakyti
Net klausimas nekyla, juk jis tevas, jis taip pat turi dalyvauti auginime ir auklejime. I parduotuve nusipirkti maisto mieliau vaziuoju be mazyles, tai tuo metu jinai buna su teciu. Taip pat ir kai i sporto centra einu, ta valandele pabuna tevelis. Aisku, buna, kad ir verkia, bet kai as su ja bunu diena, tai ir kai kada tenka asaras iskesti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiler: 19 spalio 2010 - 19:49
Labai nustebau skaitydama sia tema blink.gif blink.gif

gal as kitokia ar keista bet ketinu 6menesiu mazyli palikti 3d i savaite su teciu ir eiti i darba pati, nes gyvenu salyj kur motinystes atostogos apmokamos tik 6 men.
g.gif g.gif
Atsakyti
Ach kaip jums gerai kai jūs taip ramiai paliekat, o aš vakar vakare nulėkiau į maximą valandėle pavaikščioti ir palikau tėveli su mažiuke (beje tai antras vaikelis), bet kol davažiavau iki maxim atrodė kad širdies ritmas sutriks. Pradėjo vaidentis visokios nesamonės, nors sveiku protu suprantu kad jis ja pasirūpins nepraščiau, bet palikti labai sunku. Žinoma sukontroliavau save ir likau ramiai vaikščioti, nes manau kad tik per rūpesti ir atsiranda ta didžioji meilė mažyliui... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurytė29 @ 2010 10 21, 10:10)
Ach kaip jums gerai kai jūs taip ramiai paliekat, o aš vakar vakare nulėkiau į maximą valandėle pavaikščioti ir palikau tėveli su mažiuke (beje tai antras vaikelis), bet kol davažiavau iki maxim atrodė kad širdies ritmas sutriks. Pradėjo vaidentis visokios nesamonės, nors sveiku protu suprantu kad jis ja pasirūpins nepraščiau, bet palikti labai sunku. Žinoma sukontroliavau save ir likau ramiai vaikščioti, nes manau kad tik per rūpesti ir atsiranda ta didžioji meilė mažyliui... rolleyes.gif


O kai grizote namo, tevelis susitvarke namuose vienas?
As kai kada pagaunu save piktai snairakiuojant i teveli ir grauzianti save, kai grizus namo suprantu, jog mazoji buvo nerami, verke. Bet kai pagalvoji geriau, tai juk ir man ta mazoji verkia, buna, kad supi supi ant ranku, o ji nerami. Buna, kad kai grizta tevelis is darbo, tai ir pasakai, nu kokia verksne sandien buvo, ant ranku visa diena prabuvo. Na, bet matyt, mama lieka mama 4u.gif
Atsakyti
Kai tetis nuo pirmų dienų, o geriau nuo pat gimymo, dalyvauja vaikų gyvenimė ir auklejime, keliasi naktimis, padaro mišinukų, ar net išverda koše, tai jis geriau gali prižiureti, net už močiutes.
Atsakyti
Iš pradžių net nesupratau apie ką gali būti ši tema, nu kad toks klausimas net gali kilti man pasirodė keista. Išdurnėčiau jei iki 4,5 mėnesių niekur neičiau, jau nuo pirmos savaitės palikinėjau ir pirmą sūnų ir dabar abu palieku su tėčiu tarp maitinimų, ir į parduotuvę nueinu ir pas gydytoją važiuoju, nu net toks durnas klausimas nekyla, ar galiu palikti. Nu nebent kokie labai jau netikę tėveliai būna, kuriais negalima pasitikėti,bet normaliam vytui net nekyla klausimų ar galima palikti.
Atsakyti
Palieku ir tėčiui ir sesei, aišku sesei tik kokias 20 min pamaitintą ir miegantį, o vyrui galiu ir kelioms valandom.
Atsakyti
Praeitą savaitgalį dalyvavau kačių parodoje, tad vyras dvi dienas buvo su 3 mėnesių mergyte. Nieko blogo aš čia nematau. Vyras turi mokėti prižiūrėti vaiką
Atsakyti