Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

QUOTE(giedrutux @ 2010 09 02, 13:16)
Man net nekilo tokia mintis, kad tėčiui negalima palikti kūdikio  g.gif Aš 21 d. mažiuka palikau su tėčiu ir tikrai nieko blogo neatsitiko: ir pats mišinuką padaro, ir pampersą pakeičia, ir nuramina. O kuo gi tėtis blogesnis už mama???  g.gif Juk vaikelis ir jo.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nematau jokios problemos palikti leliuka teciui ir ilgesniam laikui, jei aiskui nevalgo MP, o jei valgo tai tarp maitinimu, esu ne karta palikus mazyle, pirmus kartus jai dar net 2men nebuvo, tetis susitvarke kuo puikiausiai wub.gif
Atsakyti
Na as taip pat nematau problemos palikti vaikeli teciui.....savo mazute 2 h pirma karta palikau kai jai buvo 2 savaites.reikejo vaziuot issitraukt siulus po cezario operacijos.tai pries isvaziuodama pavalgidinau (valgo mamytes pieneli) ir panele miegojo visa ta laika.dabar kai jai 5menesiukai tai sunkiau buna su teciu,bet 2 h tai isbuna ir nemiegodama:)
Atsakyti
as tai is vis tik grizus is ligonines antra diena palikau vaika tevui, nes vaziavau i metrikacija uzregistruot vaiko gimima ir pasalpa pasim, nieko blogo nenutiko. O dabar kai jau 5.5men nebemaitinu mp nes jis labai anksti dingo, buvau palikus ir parai laiko juos abu, puikiai tvarkesi ir manes niekas nepasigedo. Vaikas mano pasilieka ir su mno mama ir su uosviene, o labiausiai pasitikiu kai vaika palieku savo tevui:))) paliekam tai su vyru islekiam porai valandu pagribauti, vasara isimaudyt vaziuodavom. Tai ir seneliai anukelia pasidziaugia ir mes atsipalaiduojam:))) kas cia blogo, nelaikau saves bloga mama:)))
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 08:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif


Nenormalus klausimas. Vaikas abieju, vadinasi ir rupintis turi du. Mama irgi turi skirti laiko sau o ir pailset reikia. Per tokias moteris kaip tu vyrai isivaizduoja, kad vaikus ziuret yra moteru darbas. Atsiciukint!
Atsakyti
Nei klausimu nera tokiu man kile, juk ne pirstu vaika pasidariau - abu norejom, abu nesiojom, kartu gimdem, kartu ir auginam... smile.gif

Pirma menesi, kol dar maitinau pati, pabegdavau kur nors max valandai - i parduotuve ar siaip. Nuo vieno menesio net pradejau vel po truputi darbuotis - esu matematikos korepetitore, tai mociute 2-3 valandoms ismauna su anukele i kiema, o as namie priimu kelis mokinius... Vakare grizta tetis, tai irgi pabuna valandike kita, leidzia man ar pasidarbuot, ar i koki man idomu rengini isbegt, ar vonioj pagulet galu gale... Nematau nieko cia blogo ir tikrai nesijauciu bloga mama... smile.gif
Atsakyti
tai aisku kad normalu smile.gif
na nebent tetis nenormalus biggrin.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu kas cia nenormalaus g.gif Kad ir visa diena, be jokiu problemu..
Atsakyti
Na normalu, ne normalu, tai ne musm spret. Jei kyla toks klausimas, tai vadinasi su teciu kazkas netvarkoje g.gif . Gal jis labai vaiko bijo ir neina prie jo, pazystu viena toki. Nu nezinau nepersilauzia jis, tiesiog bijo imti ant ranku blink.gif . O kartais ir pacios mamos kaltos, uzsiglebe vaika ir neduoda niekam, turiu ir toki pavyzdi, paskui nei tetis nei vaikas nenori vieni pasilikti. Siaip tai normalus reikalas jei tevas pabuna su sunum. Net senelis su anuku pasilieka pusdieniui, jau net nekalbu apie teva ir niekas nenumista del to. Vaikas apziuretas, sotus, sausas, pamiegojas ir linksmai zaidzia. Nors mama lieka mama wub.gif .
Atsakyti
ir aš vaiką tėčiui palieku, juk jis TĖTIS , o ne koks svetimas. Būna šunį išvedu, lauke būnu apie valandą, tai tėtis paskambina kad grįščiau, nes mažiukas valgyt nori. Tėtis ir pamaitintų, tik kad pienuko neturi biggrin.gif
Atsakyti
nesupratau kas per klausimas doh.gif ne tik ar galima, o butina, juk tevas ne tik pavadinimas o ir pareigos, kitas tetis geriau rupinasi vaikais nei motina, tikrai turiu tokiu pavizdiu smile.gif moterys kurioms kyla tokiu klausimu: PALIKIT IR NESIJAUDINKIT
Atsakyti
QUOTE(djusted @ 2010 10 05, 11:04)
tai aisku kad normalu smile.gif
na nebent tetis nenormalus biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti