Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

man irgi net klausimu nekyle ar palikti teciui vaika, juk jis toks pats artimas ir svarbus kaip ir mama 4u.gif
Atsakyti
palikau teciui ,kai leliui buvo 2 savaites ir visam pusdeiniui ne karta ,nes gyniausi magistrini .viskas buvo labai puiku, tik papus vos panesdavau - taip ir mazejo mamos pienelio, bet uztat as buvau visam jegu zydejime- lengvumas vaikstant ir grynas oras ir tt..
Atsakyti
Prisidedu prie mamyciu, kuriu nuomones apie klausima ar palikti vaikeli teciui, visiskai beprasmis drinks_cheers.gif Juk vaikelis jo pradetas, o ir rupinasi ne maziau nei, kad mama, tik zinoma savaip. Nematau cia jokiu bedu, tik reiktu viska susiderinti, palikti pieniuko savo jei maitinat pacios ar pamokyt kaip ruost misinukus, o toliau viskas eitu sava vaga, susisneketu jie mirksiukas.gif
Atsakyti
Man net nekilo tokia mintis, kad tėčiui negalima palikti kūdikio g.gif Aš 21 d. mažiuka palikau su tėčiu ir tikrai nieko blogo neatsitiko: ir pats mišinuką padaro, ir pampersą pakeičia, ir nuramina. O kuo gi tėtis blogesnis už mama??? g.gif Juk vaikelis ir jo.
Atsakyti
QUOTE(giedrutux @ 2010 09 02, 13:16)
Man net nekilo tokia mintis, kad tėčiui negalima palikti kūdikio  g.gif Aš 21 d. mažiuka palikau su tėčiu ir tikrai nieko blogo neatsitiko: ir pats mišinuką padaro, ir pampersą pakeičia, ir nuramina. O kuo gi tėtis blogesnis už mama???  g.gif Juk vaikelis ir jo.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 08 31, 12:08)
man irgi net klausimu nekyle ar palikti teciui vaika, juk jis toks pats artimas ir svarbus kaip ir mama 4u.gif


100% pritariu drinks_cheers.gif

Man nuo pat pirmu dukryciu gyvenimo dienu nekilo toks klausimas. Jis toks pat rupestingas kaip ir as, tai kodel tureciau dvejoti g.gif Visko ismokstama smile.gif O mano vyras su dukrom kartais susitvarko dar geriau nei as tongue.gif

Na, jei naujai iskeptam teveliui butu tik -niolika ar apie 20 meteliu ir jam rupetu tik krepsinis bei kokie zaidimai kompiuteriniai ar draugai, tai tomet irgi dvejociau ar palikti vaikeli tongue.gif
O kai abu tevai yra pasiruose vaikelio atejimui ir abu jo labai lauke, tai nemanau kad tokios dvejones turetu kilti mamai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 02 rugsėjo 2010 - 21:09
sveikutės,

na mūsų tėvelis labai rūpestingas ir be galo mylintis dukrytę - nebe reikalo dukrytė tėvėlio gryna kopija thumbup.gif ... Mb pradžioj ir naktimis keldavosi, kia aš nusitruakinėjau pienuką- jis sugirdydavo, ir pameprsus keičia, vakarais nuprausti dukytę - tėvelio ritualas thumbup.gif
bet kai buvau išvykus į klasės susitikimą, tai vos kelioma val, nes kai paskambinau, kaip juodviems sekasi - tai tėvelis ,,oi, nevalgo", ,,oi, nerami..." bet čia gal labiua dėl to, kad tėveliui rūpėjo dumti kuo greičiau prie savų darbų, o per dukrytę jis nepriėjo... tai žodžiu tėvelis biskiuką nusimuliavo..

o šiaip , kai dbr Mb atosotogavo, tai labai jaučiau jo pagalbą, lygiai kaip ir per tėvystės atostogas thumbup.gif sunku bus, kai jau šią sav išeis į darbuką, pajusim ką reiškia būti be tėvelio per dieną, nes šliaužiojančios dukrytės jua visur pilna, o dar tų košelių virimas, dar voskie pasižaidimai su dukryte... jua tėvelį nuteikiau- nenustebk, jei kada ir nebespėsiu pagaminti pietų.... bet nėra čia ko dūsauti- o kaip tvarkosi mamytės su 2-3 vaikučiais - viską spėja šaunuolės doh.gif

ir dar gal aš čia kiek ir ne į temą, bet visgi apie vaikučių palikimą... kai paskaičiau kad Stakėno dukra paliko 3 mėn neišnešiotukus dvynukus anytai, o pati išėjo dirbti ir dar po sposto klubus pasitrankyti atranda laiko, tai pakraupau... nu nebetnt aju ten labai didelis pinigū stygius, bet ne manau....
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 09 06, 03:00)

ir dar gal aš čia kiek ir ne į temą, bet visgi apie vaikučių palikimą... kai paskaičiau kad Stakėno dukra paliko 3 mėn neišnešiotukus dvynukus anytai, o pati išėjo dirbti ir dar po sposto klubus pasitrankyti atranda laiko, tai pakraupau... nu nebetnt aju ten labai didelis pinigū stygius,  bet ne manau....

na zinot jei apmokamos berods 6 sav po gimdymo JAV, tai pinigu stygius turint tris mazus vaikus labai greitai atsiranda. esu tuo tikra. nevalia teisti.
o kad po sporto klubus atsiranda laiko vaikscioti tai negi cia smerktina? keista.. ir sportuoti nera "trankytis". schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramintukas: 06 rugsėjo 2010 - 12:12
as saviski palieku jau nuo 2men,ir puikiai mazius be manes pabuna mirksiukas.gif
Atsakyti
As saviske valandai palikau kai jai buvo 1 men. smile.gif
Atsakyti
as ir labai noreciau palikti savo mazyte teveliui. Bet tevelis bijo pasilikti su mazyte, ne todel kad nemoketu susitvarkyti, o todel kad ji gali uzsimanyti valgyti. o susiske neima nei buteliuko, nei gertuveles. Kai mes bunam kartu vis vienas ja ziuri as tada galiu susitvarkyti, bet va kur nors iseiti negaliu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ievajac @ 2010 09 10, 09:51)
as ir labai noreciau palikti savo mazyte teveliui. Bet tevelis bijo pasilikti su mazyte, ne todel kad nemoketu susitvarkyti, o todel kad ji gali uzsimanyti valgyti. o susiske neima nei buteliuko, nei gertuveles. Kai mes bunam kartu vis vienas ja ziuri as tada galiu susitvarkyti, bet va kur nors iseiti negaliu sad.gif

Tai juk yra mobilieji telefonai, jei koks Č.P., juk paskambins. Mano dukrelei mėnuo, aš porai valandų palieku. Pamaitinu ir lekiu. Kad ir kaip stipriai myli kūdikį, bent retkarčiais reikia skirti laiko ir sau 4u.gif Mano mama visada sako, kad tėvams reikia duoti daugiau pasireikšti,nes jų ryšys su kūdikių ir taip ateina vėliau (juk mes tampam mamomis kai dar kūdikėlis mūsų pilvelyje).
Atsakyti