Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

QUOTE(kreveciuke @ 2010 08 17, 22:00)
Dar labai daug kas priklauso ir nuo pacio tevelio  ax.gif  Maniskis tokiu tavo zodziu nesuprastu, kaip gali buti tevelis apkrautas savo vaiku? Jis taip pat uzdirba pinigus, bet po darbo, pailsejes valandike, su mielu noru buna su mazyle. O savaitgali, kai turi laisva, manes beveik neprileidzia prie mazosios (tik pavalgydinti). Pats ir uzmigdo, pats ir pampersus keicia, ir snekina.. O man taip grazu ziureti, kai jiedu bendrauja  wub.gif  Tuo paciu ir pailsiu ar kitus namu darbus padarau  ax.gif


Zaviuosi tokiais teciais, kurie sugeba derinti darba su vaiko auginimu smile.gif Musu tetis darboholikas. Jis ir po darbo dar namuose pora valandu dirba, ir per iseigines smile.gif Demesio mazajai manau kol kas ir ne labai daug reikia. Jai dabar svarbiausia mama ir jos MP. Tiek, kiek reikia tikrai is tevelio gauna smile.gif Jau pastebejau, kad teveliams labiau patinka zaisti su ugtelejusiais vaikais (su jais jau galima padukti). Kudikiai jiems maziau idomus. Taip pat is draugiu pavyzdziu matau, kad kuo daugiau pinigu uzdirba tevas, tuo maziau demesio lieka vaikui is tevo puses.
Atsakyti
Aš nuo pat gimimo tėčiui arba draugei palikdavau ir pakol kas bėdų su tuo neturiu, svarbu, kad kas noras būtų su juo. Aš taip pratinu, nes nenoriu, kad būtų taip kaip sesei, jos berniukas pabunda ir kaip neranda jos šalia jau niekas nenuramina, net visas dreba nuo nervų, kad mamos nėra. doh.gif
Atsakyti
Netgi reikia palikti vaika su teciu. vaikas turi bendrauti ne tik su mama bet ir su teciu. As manau kad toks klausimas neturi kilti g.gif
Atsakyti
Oi, didelis vaikelis jau 4,5 men. smile.gif

Galvoju, kad jei vyras padeda, tai reikia pasinaudoti laisva minute ir pabegti, kad ir maisto vienai nusipirti. Be to, teciui su vaiku taip pat malonu pabuti, o jei buna- tai zino, ka daryti jei pradeda verkt smile.gif Galu gale yra telefonas, jei bus blogai - tikrai paskambins smile.gif Maniskis ir su dvieju savaiciu maziuku valandele pabudavo. smile.gif
Atsakyti
ne tik kad normalu bet ir butina mamytei pailset nuo vaikiuko, bent jau tom dviem h. As jau spejau savo mažaja 7 dienu palikti teveliui, aisku miegancia ir pati nubegau iki pardes. Jei neduosit, nepratinsit teveliu, tai jie patys nepripras, juk jiems reikia isugdyti tevystes jausma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baby_gaga @ 2010 08 19, 16:48)
ne tik kad normalu bet ir butina mamytei pailset nuo vaikiuko, bent jau tom dviem h. As jau spejau savo mažaja 7 dienu palikti teveliui, aisku miegancia ir pati nubegau iki pardes. Jei neduosit, nepratinsit teveliu, tai jie patys nepripras, juk jiems reikia isugdyti tevystes jausma.  4u.gif

Pritariu 100 procentu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš savaja klecke palikau tėveliui kai jai buvo penkios dienos ir nulekiau iki maisto prekiu prasiblaškyti doh.gif rolleyes.gif Sveika net labai tėveliams vaikiukus palikti. maniškis kartais spyriojasi kad va nemoka, vaikas "neklauso jo biggrin.gif bet sakau "-cyc,.. ner ko prieš mane maivytis kad nemoki, manęs neapgausi -nagi eik ir pasirupink mergyte" rolleyes.gif
Atsakyti
Nors mūsų tėtis ir bijo sauskelnių keitimo, bet mielai būna su mažuoju tiek kiek reikia ir kada reikia. Tai normalu ir savaime suprantama.
Atsakyti
Normalu, aš savo vyru visiškai pasitikiu. 1 mėn kūdikį mano vyras pats prižiūrėjo dvi paras (gulėjau ligoninėje), ir nieko neatsitiko, vėliau dar du kartus buvau išbėgusi valandėlei pasigražinti ir vyras pabuvo su vaikučiu. Netūpinėkit aplink savo vaikus kaip perekšlės, tegul jie pabūna ir su tėčiais thumbup.gif.
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 08 18, 17:27)
Netgi reikia palikti vaika su teciu. vaikas turi bendrauti ne tik su mama bet ir su teciu. As manau kad toks klausimas neturi kilti  g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif jei galeciau tai ir as teciui palikciau smile.gif
Atsakyti
aisku, kad normalu palikti teciui vaika, o kam jau tada galima palikti jei ne leliuko teciui, juk atsiranda visokiu reikaliuku, kai reikia isbegti be leliuko, o su kuo su kuo, bet su teciu palikus as ramiausiai jauciuosi ax.gif pirma vaikeli drasiausiai jausdavausi palikus mamai savo, antra teciui ax.gif nors nedaug esu ir isejus-dokumentu susitvarkyt ir vienakart i parduotuve ant smugio susipirkt ko truksta leliukui
Atsakyti
Labuka..... smile.gif mano krikštasūniui 4mėn, ir jo mama jį visad palieka jo tetukui, juk šis malonus rūpestėlis abiejų, kur parašyta, kad tik mamos turi dabotis leliukus.. Aš savo mergyte ir visad palikdavau vyrui, o ypač mišinuku maitinosi, tai iš vis visa dienike galima skirt sau thumbup.gif
Atsakyti
Tėčiui dukrytę pirmąkart palikau 20-ies parų, į paskaitas reikėjo, tai trumpam, nes teko važiuoti namo maitinti, bet apie 2val pabuvo, i iki to būdavo abu, kai aš miegodavau. Galiu pasakyti, kad abu jie puikiai susitvarko, palieku, grįžus randu abu laukuty, ir mažė labai myli tėtį, ir jis puikiai susitvarko smile.gif
Atsakyti