Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

o musu tetis turejo likti jau antra diena ,kaip gryzom namo gerai valandai,ir su 2 leliukais smile.gif mamai taip pat yra reikalu kuriuos ji turi sutvarkyti pati smile.gif tetis tai ne svetimas leliukai tai jaučia smile.gif as taip manau smile.gif na musu tetis rūpestingas thumbup.gif
Atsakyti
Nenormalu, jei kudikio su teciu palikti negali doh.gif As savaja jei kam ir galiu palikti, tai tik teciui, nes niekuo daugiau taip nepasitikiu kaip juo, nes niekam musu dukyte nera tokia artima, kaip man ir jam, todel tokiu klausimu net nekyla schmoll.gif
Atsakyti
As trecia diena jau palikau vaikuti su teciu visai valandai ir nebuvo jokiu abejoniu palikt ar ne. Ir taip jau buvo keleta kartu, vis tik nerastum pasauly zmogaus su kuriuo maziukui butu saugiau nei su teciu smile.gif nors mums dar mazai laiko, mes stengiames, kad pratintusi ir prie mamos ir tecio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamaiviuke: 13 birželio 2010 - 19:51
g.gif Pats normaliausias dalykas. As tai vyrui daznai palieku, jis nesiskundzia. Nuo pat gimimo kaliau jam i galva, kad cia irgi jo sunus, kaip ir man rolleyes.gif
Atsakyti
Manau, kad tetis yra pati patikimiausia aukle mazyliui biggrin.gif as savo pirmagimi palikdavau visai dienai nuo 4men. teveliui, nes vaziuodavau i paskaitas, o grizus rasdavau juos besijuokiancius ir labai graziai sutariancius. Manau bet kuri tevelis sugeba pasirupinti savo vaikeliu. Bent jau musu tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Idomiai skamba: Ar normalu 4,5 men. kudiki palikti 2h teciui? Koks skirtumas tetis ar mama ar mociute Jei palieki vaika zmogui kuriuo pasitiki 100% viskas yra normalu.
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif as jau sesta mergytes gyvenimo diena palikau ja valandai su teveliu ir dabar reguliariai [palikineju nes mama labiau zino ko reikia parduotuveje nuirkti bigsmile.gif koks keistas klausimas g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Mano vaikučiui taip pat 4,5 mėn. O tėčio priežiūrai pirmą kartą palikau jį 3 valandom, kaip dar buvo tik savaites laiko. Tėtis kuo puikiausiai susitvarkė. Prieš išeidama pamaitinau ir dar dėl viso pikto palikau nutraukto pieno. Tai kiek žinau abu visą tą laiką ir pramiegojo:) Na o dabar tikrai nebėra jokių problemų vaiką su tėčiu, jam net geriau sekasi jį nuraminti nei man. O ir mama ir uošvienė karts nuo karto su juo pabuna, jei norime kur išlėkti. Tikrai nemanau, kad mama turi sėdėti prilipusi prie savo vaiko kiauras paras. Galiausiai tėčio pareiga juk netik padaryti vaiką, bet ir mamai padėti juo rūpintis:) Sutinku su ta muomone, kad vaikas, nuo pirmųjų gyvenimo mėnesių turi pamatyti kuo daugiau žmonių.
Atsakyti
Na man tai kazkaip idomiai klausimas skamba. O kodel su teciu palikti negalima? Neseniai teko stebeti drauge. Turi dukryte maminuke. Be mamos nei 5 minuciu neisbuna. Tetis tik is dideles bedos ir tik su asaromis. Tai net gaila ziureti i ta teti, kuris nustumtas i nuosale g.gif . Manau, kad jeigu vaikas nuo kudikystes leidzia laika ir su mama ir su teciu, tai tokiu problemu galima isvengti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 17 rugpjūčio 2010 - 14:53
Musu tecio pagrindine pareiga uzdirbti pinigelius, kad dukrytei nieko netruktu smile.gif kai turi laisvo laiko, tai pazaidzia su dukrele. taciau neisivaizduoju kada galesiu ji palikti priziureti vaika, nes dukryte nemaitinu is buteliuko ir ciulptuko ji nepripazista. Viena karta dukryte su vyru palikau masinoje, isbegau penkiom minutem smile.gif Griztu, jau girdziu, kad mazoji klykia. Vyras laikydamas ant ranku bande nuraminti, bet kaip nuraminsi isalkusi vaika sad.gif Kai ji neisalkus, tai kuo puikiausiai jie bendrauja ir po dusu nusiprausia kartu, ir sauskelnes jis gali pakeisti, bet laiko tam turi mazai. Skirtinguose seimuose skirtingi poziuriai smile.gif Aisku tevelis turi padeti, bet mano manymu apkrauti vyro, kuris uzdirba pinigus, nesazininga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 08 17, 21:38)
... Aisku tevelis turi padeti, bet mano manymu apkrauti vyro, kuris uzdirba pinigus, nesazininga smile.gif


Dar labai daug kas priklauso ir nuo pacio tevelio ax.gif Maniskis tokiu tavo zodziu nesuprastu, kaip gali buti tevelis apkrautas savo vaiku? Jis taip pat uzdirba pinigus, bet po darbo, pailsejes valandike, su mielu noru buna su mazyle. O savaitgali, kai turi laisva, manes beveik neprileidzia prie mazosios (tik pavalgydinti). Pats ir uzmigdo, pats ir pampersus keicia, ir snekina.. O man taip grazu ziureti, kai jiedu bendrauja wub.gif Tuo paciu ir pailsiu ar kitus namu darbus padarau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 08 17, 19:38)
Musu tecio pagrindine pareiga uzdirbti pinigelius, kad dukrytei nieko netruktu smile.gif kai turi laisvo laiko, tai pazaidzia su dukrele. taciau neisivaizduoju kada galesiu ji palikti priziureti vaika, nes dukryte nemaitinu is buteliuko ir ciulptuko ji nepripazista. Viena karta dukryte su vyru palikau masinoje, isbegau penkiom minutem smile.gif Griztu, jau girdziu, kad mazoji klykia. Vyras laikydamas ant ranku bande nuraminti, bet kaip nuraminsi isalkusi vaika sad.gif Kai ji neisalkus, tai kuo puikiausiai jie bendrauja ir po dusu nusiprausia kartu, ir sauskelnes jis gali pakeisti, bet laiko tam turi mazai. Skirtinguose seimuose skirtingi poziuriai smile.gif Aisku tevelis turi padeti, bet mano manymu apkrauti vyro, kuris uzdirba pinigus, nesazininga smile.gif

lol
gal tikrai netruks pinigu, bet demesio tai simtu procentu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramintukas: 18 rugpjūčio 2010 - 07:53